Jak jsem přišla na to, že myslím negativně

20. září 2018 v 14:02 |  Nezařaditelné
Nejprve bych měla napsat, že jsem teď na životním rozcestí. Dala jsem totiž v práci výpověď, aniž bych měla domluvenou nějakou jinou práci. Prostě jsem to tak cítila a moje intuice mi napovídala, že dělám dobře. Měla pravdu.
Jakmile jsem odevzdala ten papír s mým podpisem, začaly se mi otvírat další možnosti a další dveře. Teď, když se na to dívám zpětně, vím, že jsem udělala dobře.

Ptáte se ale, proč jsem zvolila tento nadpis. Je to celkem jednoduché. Mám možnost žít úplně jinak. Nebýt svázaná smlouvou a sedět na zadku povinných 8 nebo více hodin a potom jít domů a věnovat se jiným věcem.
A právě mozek si ze mě dělá šprťouchlata nebo je tak nastavený, že mi říká úplně něco jiného. Když oslovuji lidi, mám v hlavě myšlenku, že to nemůže vyjít. Nebudou mít prostě zájem. Je těžké začít přemýšlet úplně jinak, jak lusknutím prstů
a mě osobně se to teď vůbec nedaří.

Proč mám takové myšlenky?

Mám vůbec o něčem takovém uvažovat?

Budu mít úspěch?

Dokážu to?

Tyto myšlenky mě provází, čím dám častěji a já se ptám: MÁM TO ZAPOTŘEBÍ? Potkala jsem skvělí lidi, vím a cítím, že mi chtějí pomoci, dosáhnout mého cíle, ale…je tam to ale. Moje hlava mi říká, že to nedokážu a je tam také určitý strach.

Strach z neznáma. Strach z toho, že budu jen pro smích, když to nezvládnu.
Naskakují mi nepěkné zážitky ze základky, kterou jsem přetrpěla. Prostě teď bojuji sama ze sebou. Jedna část chce, abych do toho šla, a druhá se my vysmívá a říká: Co sis to zase vymyslela?
Nelíbí se mi to, ale věřím, že to vyjde. Mám totiž svoje sny, které si chci splnit a tak na sobě budu dřít a doufat, že to všechno vyjde J
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bara-chan Bara-chan | Web | 20. září 2018 v 22:38 | Reagovat

Pevně věřím, že to zvládneš :33 Máš velkou odvahu a navíc umíš naslouchat své intuici, máš chuť na sobě pracovat, a to je skvělé :) Tvůj strach je pochopitelný, protože jsi udělala krok do neznáma, mezi jistotou - která tě sice štvala, ale pořád to byla jistota - a mezi sny a dalšími věcmi, které ještě nedokážeš uchopit, ale to brzy přijde :)
Určitě to dokážeš, drž se svých snů, svojí intuice a odvahy :) Držím ti pěsti, ať se vše splní podle tvých představ, a uvidíš, že za chvíli budeš psát článek s pozitivnějším nadpisem :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama