Komentáře

1 Bara-chan Bara-chan | Web | 11. srpna 2018 v 3:20 | Reagovat

Chuďátko Ruki, doufám, že mu Reita pomůže, aby nemusel k tetě... Psychické zdraví je taky důležité, a v tomto směru u ní určitě nebude dobře. Ale jsem moc ráda za to, jak pokročil, a že doktoři přemýšlí o jeho propuštění :)
Jasmine je potvora a Uruha blbec. Na jednu stranu ho chápu, je zklamaný a snaží se kvůli Hirovi najít nějaké "nejvhodnější" řešení, ale na druhou kvůli tomu jí přeci nemusí hned skákat do náruče. I když se s Keiko rozešel, tak nějakou chvíli na srovnání jí i sobě dát mohl...
Vůbec nemám dobrý pocit z Kaie a jsem si naprosto jistá, že celé to napadení zinscenoval, aby byl před Keiko za hrdinu. Plus ještě za dobráka, protože ji neodtáhl k sobě, ale k Reitovi. Snaží se jim všem přeci jen nějak dostat pod kůži, potovra, ale doufám, že se mu to nepovede.
Jen si nejsem jistá, co si myslet o jeho případném otcovství... Uruha i Keiko mají Hira rádi a najednou kdyby o něj přišli... na druhou stranu by je to zase mohlo dát dohromady, ale pořád tu je ta záležitost s Jasmine a Uruhovo lehkomyslné jednání - s takovou by ho mohla kdykoli svést každá a Keiko by si zasloužila i nějakou jistotu.
No jsem moc zvědavá a těším se na další díl :33

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.