Zázrak jménem lásky 42. kapitola

6. srpna 2018 v 7:00 |  Zázrak jménem lásky

Moc děkuji za komentář Bara-chan, udělal mi obrovskou radost.
Jasmin hraje svoje hry a Uru neodolá :)
Dneska 15+, možná, ale znáte to :)


Kai nešel k sobě do hotelového pokoje, ale do hotelu, kde byla ubytovaná Jasmin. Potřeboval s ní něco probrat a domluvit se na další krocích.

Na recepci ho pustili dál bez problému a už klepal na její dveře. Otevřela mu v krátkém župánku a šatičkách na ramínka na spaní. Bez jediného slova se posadil do jednoho z křesel a jen pozoroval, jak si sedá na postel. "Dáš si víno?" zeptala se a znovu vyskočila na nohy. Za chvilku už držel skleničku bílého vína. "Čemu vlastně vděčím za tvoji návštěvu." řekla svůdně a pohlédla na něho přes okraj skleničky. Kai chvilku kroužil vínem ve sklenici, než odpověděl: "Jak to pokračuje s Uruhou."zeptal se místo odpovědi. "Jo volal mi. Neuvěříš, co měl za nápad. Svolil, že budeme bydlet spolu, ale bude pořád s Keiko. Říkal, že se jí nedokáže vzdát." zašklebila se. Kai se na ni tázavě podíval a čekal. "Vysmála jsem se mu a řekla, že v žádném případě." odpověděla na nevyřčenou otázku. "Co teda budeš dělat." zeptal se přímo. "No budu dělat všechno proto, aby už Keiko definitivně pustil z hlavy." usmála se na něho a nahnula hlavu na stranu. Kai se jí zadíval do očí a usrknul si vína, potom pohledem uhnul. Nadechoval se, že něco řekne, ale to nesměl zaregistrovat, že se zvedla z postele a rovnou se mu posadila na klín. Dobře cítil, že nemá kalhotky a taky dobře věděl, že ví, kam sáhnout. Nechal se políbit a zajet rukou do vlasů, ale z jeho strany nepřišla žádná odezva. Ani když mu zatahala zuby za ret. Chvilku se oddálila a podívala se mu do očí. "Nepřišel jsem se s tebou vyspat." odpověděl na její tázaví pohled. Vypil na jeden lok zbytek vína, shodil ji z klína, až málem spadla na zem a odkráčel ke dveřím. "Dokonči to." řekl a chystal se otevřít dveře, když je znovu prudce zavřela. "Nepřišel si se, se mnou vyspat? Tvé tělo, ale říká něco jiného." zabloudila mu rukou k rozkroku. Ruku jí ale chytil a zamračil se. "Teď mě dobře poslouchej, nejsem tady, jen pro tvoje potěšení. Neseznámil jsem se s tebou, jen kvůli sexu. Chci Keiko a teda upřímně, je mnohem hezčí než ty." zašeptal jí ledově do ucha. Jasmin se nezmohla na slovo, udělala krok vzad a nechala ho odejít.

Když se ale vzpamatovala, prudce se rozpřáhla a skleničku hodila proti zdi. Okamžitě se roztříštila na tisíce kousků.
Kai zamířil do parku, posadil se na lavičku, kde seděl s Keiko a zahleděl se před sebe. Nevědomky se zadíval na lavičku, kde někdo seděl. Chvilku mu trvalo, než ho poznal a zamračil se ještě víc. Zvednul se a šel za ním. Když se k němu ale zezadu blížil, rozpoznal na jeho tvářích cestičky od slz, které po nich jezdily a přibývaly. Zatavil se, a jak rána z čistého nebe mu přišlo na mysl: "On ho opravdu miloval.". Nahnul hlavu na stranu a přemítal: "Neuronil jsem jedinou slzu, když se se mnou rozešel a potom odjel do Tokia. Miloval jsem ho vůbec nebo jsem ho bral jako samozřejmost? Aoi je vlastně jediný chlap, který snášel moje nálady, vrtochy a vydržel se mnou 4 roky vztahu. Miloval mě a pořád mi to dával najevo. Já jsem to ale jedinou větou totálně smetl. Teď je přede mnou a trápí se a já vlastně netuším, co dělat." uvědomil si. Chtěl se otočit a odejít, jenže ho něco zastavilo. Sám to nedokázal vysvětlit, ale najednou zamířil k němu. Sednul si na kraj lavičky a zadíval se na stromy před sebou.

Aoi ho hned zaregistroval a rychle si utíral slzy do rukávu. "Jdeš se mi vysmát?" vypálil na něho ostře. "Ne chápu to." chtěl pokračovat, ale zastavilo ho Aoiove odfrknutí. Smutně se na něho podíval a umlkl. "Věděl jsem, že s ní občas spíš a víš, co mě napadlo? Ani bych se nedivil, kdyby Hiro byl tvůj. To by byl přece tvůj styl, ne? Hodit to na někoho jiného." po posledním slově se na něho podíval. Zaregistroval, že sebou trhnul a v očích se objevil záblesk skrývané nejistoty. Aoi se jen lišácky usmál.

Na to nikdy nepomyslel. Pár dní předtím, s ní spal a nejhorší na tom je, že si nedokázal uvědomit, jestli měl kondom. Najednou se mu udělalo špatně a cítil bolest břicha. Celý se zpotil a nedokázal na to přestat myslet. Aoi na něm poznal, že ho totálně rozebral a tento pocit se mu moc líbil. "Tak já jdu." zvednul se a pomalu odcházel. Kai to pomalu ani nezaregistroval.


Uru zamířil k sobě. Dal malého na sedačku, podal mu nějaké hračky a jen kývnul na pozdrav Rinovi, který se vynořil z pokoje. "Co se stalo, že se tvářích jako kakabus.?"ozval se mu za zády, až nadskočil. "Dala mi košem." odpověděl a dál dělal malému svačinu. "Rozhodl jsem se věnovat malému a nechat to osudu." dodal, když viděl, že se nadechuje na další otázku. "To je největší blbost, co jsi kdy řekl." zkonstatoval jeho slova. Uru na to nereagoval.

Zvonění telefonu málem přeslechl, jak se zabral do myšlenek. "Prosím." promluvil. "Ahoj Uru, tak co, doladíme detaily? Co třeba dneska večer, hodilo by se ti to?" okamžitě přešla k věci. "Musel bych nechat malého spolubydlícímu a.." zarazil se, když na něho zamával Rin. "Klidně mi ho nech. Pošli ji někam, nejlépe tam, kde slunce nesvítí, a budeš mít klid. Uru se na něho jen usmál. "Ok, dojdu dneska večer." souhlasil nakonec. "Super, všechno ti napíšu do esemesky." hned potom to položila. Dodělal tedy svačinu a posadil se k malému. Pořád mu utíkal a tak si ho posadil na klín, před něho dal kostky a konečně ho nakrmil. Potom se začal pomalu připravovat. Odcházel kolem 8 večer, ještě dal malého spát a zaklaply se za ním dveře.

Popravdě se mu tam vůbec nechtělo, ale zase si říkal, že to bude mít za sebou a jednou pro vždy se to vyřeší.
Hotelový pokoj našel snadno. Zaklepal a chvilku na to se otevřely dveře. Jasmin se na něho usmála a pustila ho dovnitř. Posadil se do stejného křesla jako Kai a hned na to dostal do ruky skleničku vína. Posadil se naproti němu a napil se vína. "Chtěla jsi probrat malého a nás." ozval se do ticha. Jasmin se jen usmála. "Ten návrh, co jsem ti volal, pořád platí." připomněl. "S ním nesouhlasím." řekla bez okolků. "Fajn, tak co navrhuješ." řekl unuděně. "Chci tebe. Se vším všudy." řekla a podívala se na něho přes okraj skleničky. "Na to rovnou zapomeň." Patřím…"další slova byla umlčena polibkem. Sedla si mu na klín a celá se na něho nalepila. Zkoušel ji ze sebe sundat, ale v momentě, kdy si uvědomil, že na sobě nemá kalhotky a zároveň má na jejím zadku ruku, polil ho pot. Mírně mu zkousla ret a oddálila se. Zavrtěla se mu na klíně, nahnula hlavu na stranu, a když slyšela krátký tichoučký povzdech, usmála se. "Keiko tě drží zkrátka." špitla. Dál ale nic říct nestihla, jelikož si ji přitáhnul k sobě ještě blíž a hluboce ji líbal. Jasmin se nechala vzít do náruče, obtočila mu nohy kolem pasu a nechala se položit na postel. Uru ji zalehnul celou vahou a přesunul se rty na její klíční kost. "Pamatuje si to." problesklo jí hlavou. Potom už se jí ale myšlenky rozutekly, jelikož se dostal na její bradavky a začal jednu z nich sát. Užívala se každý jeho dotek, nezastavovala ho a ani pořádně nepostřehla, kdy se svlékl a začal ji připravovat na spojení.
Oba dva prudce oddechovaly, když došly k vytouženému cíly. Uru z ní slezl a zadíval se na strop. Jasmin se k němu přitulila, položila si hlavu na jeho hruď a usnula. Uru na tom byl stejně. Ráno už tak veselé nebylo. Začal si totiž uvědomovat, co se stalo a že vedle něho neleží Keiko ale Jasmin. Překulil se a začal se oblékat, když se na něho otočila.

Otočil se na ni už oblečený a vlastně nevěděl, co říct. "Zavolám." řekl s pokrčením ramen a zmizel za dveřmi. Jasmin se jen usmála do polštáře. Pohodlně se uvelebila a v tu ránu znovu usnula.

Zamířil rovnou k malému. Spal jako vždy v postýlce, jen Rin si pro jistotu ustlal v jeho posteli. Přikročil k Hirovi a opatrně ho pohladil po vlasech. Nevyznal se sám v sobě. Proč s ní spal? Proč ji nedokázal odmítnout. Keiko miloval, jenže Jasmin mu porodila syna a teď jí neodolal znovu. Jak to ale Keiko…jak se jí budu moci podívat do očí, dotknout se jí.


Byl zabrán do myšlenek tak moc, že si vůbec nevšiml, že je Rin vzhůru a celou dobu ho pozoruje. Poznal na něm, že bojuje sám se sebou, jinak by za malým nepřišel. Navíc byl celý den pryč. "Hm." upozornil na sebe. Uru se na něho podíval koutkem oka, ale hned se zase vrátil pohledem k malému. "Spal jsem s ní. Spal jsem s Jasmin."říkal pořád dokola, jakoby tomu sám nevěřil. "Co bude teď?" přestěhujete se k sobě?" vyzvídal. "Nevím, řekl jsem jí, že zavolám." odpověděl. Rin naklonil hlavu na stranu, ale nic neřekl.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bara-chan Bara-chan | Web | 6. srpna 2018 v 7:47 | Reagovat

URUHO, TY BLBČE! A Keiko by už asi taky byla blbá, kdyby mu znovu odpustila. Zázrak, že jsem nehodila mobilem o zeď a dočetla to. Asi jsem doufala, že se mu to jenom zdálo, nebo nějakému jinému volovi, jako je třeba Kai.
Tak, teď si nejsem jistá, jestli tu Keiko fakt miluje. Jedna sklenička by mu mysl nezatemnila, a ani s celou flaškou by ho ta mrcha nemohla jen tak svést... ani jí to nedalo žádnou práci. A nakonec ještě Hiro bude Kaiův, Jasmine znovu otěhotní a fakt s Uruhou a já půjdu spláchnout mobil do záchodu a počítač vyhodím z okna.
Tak, a teď jsem zvědavá, jak si nás čtenáře udobříš.
Jsem zvědavá na další díl, snad se můžu na pátek i těšit, ale tentokrát se ho fakt bojím.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama