Zázrak jménem lásky 38. kapitola

23. července 2018 v 14:55 |  Zázrak jménem lásky

Dnes je to trošku kratší, ale zase je tam všechno co jsem chtěla, tak mi to snad odpustíte :)
Keiko si s malým rozumí čím dál víc a prcek dělá pokroky :)


Uru právě lechtal Keiko na bříšku a ona se všemožně snažila dostat z jeho dosahu. Po chvilce usoudil, že to stačí a lehnul si vedle ní. Dal si ruce za hlavu a zadíval se na strop. Keiko se snažila vydýchat a překulila se mu na hruď. Položila si bradu na složené ruce a usmála se jeho výrazu. Chvilku vylo ticho, než ho přerušila: "Nad čím přemýšlíš?" zašeptala. "Nad těmi fotkami. Víš, možná vím, kdo to má na svědomí." odpověděl a než stačil něco dodat, přerušila ho Keiko. "Kdo?" okamžitě zpozorněla. Uru se jen usmál: "Ještě to nevím jistě, potřebuji si ještě něco ověřit a potom budeš první, komu to řeknu." odpověděl záhadně. Keiko nespokojeně zamručela, položila tvář na jeho hruď a více se k němu přitulila. Uru jí začal vískat ve vlasech a ona spokojeně zavřela oči. Po chvilce poznal, že usnula a tak se pohodlněji uvelebil a dal si jednu ruku znovu za hlavu: "Je to možná člověk, kterému věříš, a já nechci, aby sis myslela, že to na něho chci hodit. Proto doufám, že to pochopíš." zašeptal a smutně vydechl.

Prcek i Rei si celou dobu potichu povídali a občas byl slyšet i smích. Uru to přes dveře moc dobře slyšel. Podvědomě se usmíval a přemítal, jestli to Rei poznal. Všimnul si totiž, že se prcek okamžitě rozzářil, když vešel do obýváku. Jakmile tuto myšlenku pustil, zavrtěla se mu v náručí Keiko. Našla si další pohodlnou polohu a znovu usnula. Potichu se zasmál a pohladil ji po vlasech.

V ten moment se objevila ve dveřích hlava Reity. Uru mu naznačil prstem na rtech, že usnula a potom na něho kývnul. "Půjdu se s prckem projít a rovnou vezmeme něco na večeři." zašeptal. Uru kývnul a usmál se. Rei potichu dveře zase zavřel a zamířil k prckovi, který si právě oblékal mikinu. Taky na sebe něco hodil a vyrazili.
Pomalu sešli schody a vyrazili do nedalekého parku. Šli směrem k řece a po cestě si povídali. Občas musel prcka napomenout, ale pochválil ho, že udělal takový pokrok. Když viděl, že je prcek unavený, posadili se na nejbližší lavičku. Rei ještě odběhl k stánku, kde koupil dva hot dogy a vrátil se k němu. Ani jeden si nevšiml, že je celou dobu pozoruje Kai a mračí se.

Vytáhnul telefon, vytočil číslo a jen čekal, kdy to vezme. Bez jediného slova pozdravu, rovnou spustil: "Měl jsi pravdu, jsou spolu. Je na čase jim naznačit určitá pravidla. Jdu za nimi a…"nestačil to ani doříct. Uslyšel totiž v uchu starostlivý hlas: "Nezapomeň, co jsi mi slíbil. Neublížíš jim, jasné?" řekl. "Jasně, neublížím…Keiko."po posledním slově to položil a tudíž člověk na druhém konci nedostal možnost něco namítnout. Kai šel pomalým krokem směrem k nim a posadil se na nejbližší lavičku, ale zároveň tak, aby ho neviděli. Celou dobu je upřeně pozoroval a vždy, když se prcek rozesmál, škodolibě se zašklebil.

Uru celou dobu vískal Keiko ve vlasech a užíval si ten pocit, že jí může být tak blízko. Nasál její nádhernou vůni a podvědomě se usmál, jelikož si vzpomněl na jednu příhodu s jejím oblíbeným krémem. V ten moment ho málem zabila, ale naštěstí se mu ji podařilo udobřit. S těchto myšlenek ho vyrušila právě Keiko, která se začala probouzet. Nadechla se, vydechla a promnula si hřbetem ruky oči. Potom se podívala nahoru na Uru a natahovala se pro polibek. Velmi rád jí vyhověl a rovnou se na ni překulil. Znovu ji políbil, ale o dost vášnivěji. "Počkej, odstrkovala ho, to se jí ale nepovedlo. "Uru, vedle je Rei s prckem." protestovala. Uru jí chytnul ruce, přitiskl je do madračky a záhadně se na ni usmál. "Nezdá se ti, že je tady nějaké ticho?" řekl místo odpovědi. Keiko se v ten moment zarazila a zaposlouchala se. A opravdu, v bytě bylo hrobové ticho. Podívala se na Uru v domnění, že jí dá nějaké vysvětlení. Rei šel s Rukim do parku trénovat chůzi. Máme celý byt jen pro sebe, takže mám otázku. Kde si to chceš rozdat jako první? Kuchyně, koupelna nebo…"v ten moment se ozval z vedlejšího pokoje Hiro. Keiko se srdečně rozesmála, když Uru nešťastně zaskučel a zalehl ji celou vahou. Zabořil nos do madračky a podsunul dlaně pod její ramena. Keiko mu vjela do vlasů, ale nepřestávala se smát. "Běž za ním nebo přeleze postýlku." snažila se ho ze sebe shodit. Uru se tedy nedobrovolně skutálel a pomalým šnečím krokem zamířil k malému. Keiko se energicky postavila na nohy a zamířila do kuchyně, udělat svačinu.

Po svačině se rozhodly poctít svou návštěvou park a najít ty dva sportovce. Našli je na lavičce, kde právě prcek odpočíval. Pomalu se k nim blížily zezadu a skočily jim na záda. Prcek i Rei vyskočili snad metr vysoko a ti dva z toho měly druhé Vánoce. Za chvilku se přeci jen nechali nakazit a začali se smát taky.

Prckovi v ten moment skončila přestávka, takže Rei zavelel a pokračovali. Hiro natahoval své malé ručičky k Uruhovi, že chce z kočárku a on mu velmi rád vyhověl. Vzal ho do náruče a mezitím Keiko roztáhla deku. Až teď si všimla, že se na ně pořád dívá. "Jen běž za nimi." řekla a už si brala malého do náruče. Uru se na ni vděčně usmál a poodběhl k nim. Ještě stačil zaregistrovat, jak Hira pokládá na zem a už společně vyrazily prozkoumat nejbližší keř.

"Ahoj, tak jak vám to jde?" připojil se k nim. "Velmi dobře, Ruki dělá velké pokroky." usmíval se od ucha k uchu Rei. "Vlastně jsem nepřišel jen tak. Mám takový nápad." prcek se na něho nejistě usmál, jelikož tušil, že se to bude týkat hlavně jeho. "Napadlo mě, že bychom zkusili vzít tady Rukimu jednu berlu. Samozřejmě, že bychom tě jistili." dodal, když viděl Rukiho vyděšený výraz. S trochou přemlouvání a argumentování prcek přece jen povolil.


Rei se postavil za prcka a Uru si od něho vzal levou berlu. Postavil se před něho a chvilku museli prcka přidržovat, než chytil rovnováhu. Když se mu to konečně povedlo, zkusil udělat krok. V ten moment málem spadl, ale ti dva okamžitě zareagovali a chytili ho. Postavili ho znovu na nohy a zkusil to znovu. Tentokrát se pořádně soustředil a po chvilce se mu povedl udělat malý nejistý krok. Jak se pekelně soustředil, tak nevědomky vystrčil špičku jazyka a právě Uru, který byl celou dobu před ním, si toho všimnul. Široce se na Reitu zazubil a naznačil mu jeho výraz i špičku jazyka. Rei se málem rozesmál na hlas, ale povedlo se mu se zastavit. Nechali ho udělat asi ještě pět další kroků k další lavičce a už ho dál netrápili. Uru dal prckovi berli a potom šli zase zpátky k dece. Uru už moc pozor na prcka nedával, jelikož pohledem hledal Keiko a Hira. Všiml si jich u altánku. Keiko právě seděla na jednom schůdku a něco ukazovala malému. Uru se nevědomky něžně usmál a nahnul hlavu na stranu. Rei si toho všimnul a taky se obrátil stejným směrem, když si všimnul Keiko, sám ho skoro až vyhazoval, aby šel za nimi. Usmál se na Reie a chystal se vykročit, když si všimnul Kaie. Šel směrem k nim. Zarazil se a zatvářil jako bůh pomsty. Rázným krokem se rozešel směrem k nim s myšlenkou okamžitě Keiko a malého dostat co nejdál.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bara-chan Bara-chan | Web | 23. července 2018 v 16:50 | Reagovat

Awwww :33 Reita a Ruki spolu se mi mooc líbí :33 Jsou hrozně roztomilí a jsem ráda, že si tak rozumí :33 A jak se Rei a Uru snažili Rukiho naučit jen s jednou berlou, myslela jsem, že se z prcka rozpustím :DD :333
A Uruha s Keiko... :33 Těm taky tak fandím :33 A jsem moc ráda, že si Keiko oblíbila Hira a nebere ho jako nějakou "konkurenci" nebo nemyslí na tu ženskou, co Uruhu svedla... :) Ti tři jsou spolu fakt krásní :33
Ale hrozím se Kaie... Co chce sakra provést? o.O A ten, s kým mluvil, byl beztak Aoi... Jako vážně by mě zajímalo, co proti nim mají, jestli je za tím i ta Uruhova bývalá nebo ještě někdo další... Trochu mě mate, že je to "zátah" proti všem... I kdyby někdo chtěl Reitu zničit, tak co s tím má Ruki a Uruha? Jsem hrozně zvědavá na další díl... Už aby byl pátek...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama