Kemp

2. května 2018 v 14:01 |  Oneshot

No asi takhle, je to krátké cosi, co doufám pobaví, ale nepobouří :)

Jak už název napovídá, kluci jedou do kempu na balení má ale každý svůj názor i způsob :)


The Gazette si jedou odpočinout do kempu. Každý si měl podle instrukcí Reity zabalit jen to nejnutnější. Takže, Uru si zabalil hlavně fén a trička, Reita plnou tašku tyčinek Kit Kat a nějaké to oblečení. Ruki lodní kufr plný věcí a Aoi byl z nich nejzodpovědnější a nabalil spoustu jídla. Kai jako správný leader musel myslet opravdu na všechno a zabalil si plnou tašku kondomů.

Když přijeli na místo a našli tu správnou chatku, šli se zabydlet. Ostatní si začali vybalovat věci a skládat do skříně, jediný Kai si ležel na své posteli a hrál si z telefonem.

"Kai, ty si nevybalíš?" zeptal se ho Ruki, když si ho všimnul. Jen zakroutil hlavou. "Já nemám co?" odpověděl. "A ta nacpaná taška je co?" poukázal Aoi. "Je nacpaná jak ty říkáš kondomama."řekl úplně klidně. Všichni se na něho otočili a hleděli jako na blázna. "To jako fakt?" vypadlo nevěřícně z Uruhy. "A v čem jako budeš chodit? Nalepíš si jeden kondom vedle druhého na tělo?" řekl s úšklebkem Aoi. "Ne." odpověděl mrzutě. "A co vůbec budeš jíst? Zapomeň, že ti dám něco z mých zásob." řekl a schoval tašku pod postel. "Hele mají ty kondomy příchuť?" zeptal se znenadání Rei. "Možná je bude jeden po druhém vycucávat, aby se najedl." přidal se prcek a rozesmál se. "MĚ, bude z kondomu vycucávat příchuť tak nějaká holka, doufám." řekl nasraně. OO bacha holky, raději se schovejte." vykřikl se smíchem Ruki. "Dejte mi pokoj." řekl rezignovaně a šel se projít.

"Jak dlouho vlastně nikoho neměl?" zeptal se Aoi. "No já vím o holce, se kterou spal před půl rokem, potom už nic." ozval se Uru. "Možná proto to s ním tak mává." pokýval uznale hlavou Aoi. Ruki i Reita se jeho výrazu okamžitě rozesmáli.

Když nastal večer a přišel čas večeře, ostatní si začali chystat jídlo. Kai je všechny pozoroval ze své postele a hladil si kručící bříško. "To jsem opravdu nějak nedomyslel." pomyslel si. Když viděl, jak si Aoi dává na chleba šunku a krájí si k tomu zeleninu, dostával ještě větší hlad. Ostatní moc dobře věděli, jak to s ním cvičí, ale nedali na sobě nic znát.

Kai to už nevydržel, zvednul se, přišel až k Aoiovi a přisedl si těsně vedle něho. Chvilku pozoroval jeho profil, než se odhodlal zeptat: "Dáš mi prosím krajíček chleba?".
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bara-chan Bara-chan | Web | 2. května 2018 v 22:41 | Reagovat

Doufám, že ve skutečnosti se balí zodpovědněji :'DDD Hlavně teda Kai - i když někde ve městě by to mohlo mít své opodstatnění, pokud by přežíval tak, že by každou noc spal v jiném domě... to by potom měl za pár kondomů všechno - od jídla, přes sprchu, možná i nějaké to oblečení (anebo možnost praní) a završil by to i zábavou :'DD
Ale nakonec byl roztomilý, jak od Aoie škemral jídlo :33

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama