Leden 2018

Kai-san

29. ledna 2018 v 22:13 Studnice mé duše

Tak jsem se zamyslela....Má Kai někdy v ruce něco jiného, než paličky nebo telefon?


A je tady zase Kai-san

29. ledna 2018 v 11:01 The Gazette
Miluji tyto animky...Povídání z mojí duše

26. ledna 2018 v 17:09 Studnice mé duše
Dlouho tady nebyl něco jako výkec nebo jak tomu ráda říkám povídání z mé duše J shrnout to, co se mi děje od silvestra 2017 na rok 2018 nebude jednoduché, ale alespoň se pokusím.

Tak čím jen začít. Jsem po operaci a tak sedím doma nebo polehávám a je mi celkem špatně hlavně psychicky. Celkem mě to zasáhlo a tak přemýšlím o svém životě. Je těžké si říct, tak dost a dělat to jinak. Dostala jsem knížku Továrna na sny. Hodně mi pomohla si uvědomit nějaké věci a zároveň mi někdo řekl jednu kouzelnou větu "Umění malých kroků je lepší, než ty malé přeskočit a rovnou dělat mílové kroky. Není tak pevný základ, na kterém se dá stavět.". Když jsem se nad tím zamyslela, ta věta má něco do sebe.
Nejvíce asi přemýšlím nad svou prací. Pracuji v domě důchodců v Brně a baví mě to, ale je to rutina. Každý den skoro stejný. Jsem tam dva roky a cítím takovou únavu, psychicky i fyzicky. Práce s lidmi je něco v čem jsem se našla, ale cítím, že potřebuji ještě něco jiného. Pracuji v dvanáctihodinových směnách a přesto, že mám volné dny a můžu si vyřídit spoustu věcí, spíš mě to brzdí. Když si něco naplánuji nebo najdu nějaký kurz, vždy mám službu. Občas se to dá přehodit, ale nemůžu kolegyně pořád otravovat. Taky mají svůj život a své plány. Najít ale něco jiného bude fuška, ale už se na tom pracuje J

Teď k mým slibům. No na novém blogu se pracuje, ale jde to pomalu. Navíc si chci něco nadepsat, abych přidávala pravidelně a neměla takové prodlevy. Vím, jsem v tomto expert. Nestíhám chodit na spřátelené blogy a nestíhám ani hledat informace. Teď ale mám času dost, jak na blog, tak na psaní. Než půjdu zpátky do práce, chci mít napsanou povídku. To je můj cíl.Navíc se chystám na vysokou, takže příprava na přijímačky mi zabírá taky nějaký čas. Učení se němčinu jsem nevzdala, ale poslední dobou mě baví více japonština. No vidíte, to mi připomíná, že bych se měla podívat na slovíčka a zopakovat si nové znaky, které jsem se naučila. Němčinu budu potřebovat na vysoké, tedy alespoň doufám, že angličtina není jediný jazyk a nebudu muset se ji učit od základů. Teda někdy v budoucnu se na ni chci vrhnout, ale teď určitě ne.
To jsou mé plány na rok 2018. Netuším, jestli všechno dodržím, ale budu se rozhodně snažit. Největší boj bude s leností, tak mi držte palce. Jestli jste to dočetli, až jsem, tak vám moc děkuji. Pomohlo mi se vypsat. Trochu si to srovnat J

Vaše Týna

Ruki a Uru-san

16. ledna 2018 v 19:28 The Gazette
Pro změnu zase Ruki a UruhaReita-san

7. ledna 2018 v 11:25 The Gazette
K tomu nemám co dodat, snad jen, že...no...prostě Reita :D