Listopad 2017

New look

30. listopadu 2017 v 19:21 Studnice mé duše
Jak jste si mohli povšimnout, změnila jsem image blogu. Netuším, jak dlouho mi vydrží, protože uvažuju o přestěhování blogu. Udělala jsem tady(na svém prvním blogu spoustu chyb) a zároveň jsem už trošku dál.

Tak za prvé. Už nějakou dobu neposlouchám K-pop. Teda ne, že bych si nikdy nic nepustila, ale už to nění tak intenzivní :) Navíc jsem se posunula o kus dál a asi poslední 2 roky poslouchám J-rock. Objevila se i nová rubrika The Gazette, které teď jsou na blogu převážně. Zajímám se ale i o jiné skupiny a chtěla bych o nich psát :)

Za druhé, mám bordel v rubrikách a vlastně celém blogu. Možná to je tak trošku tím, že jsem měla bordel i sama v sobě. Teď jsem ale někde úplně jinde a tak je čas na změnu. Nebudu tady psát přesné datum, kdy vám dám odkaz na nový blog, ale můžu slíbit, že bude jiný.

Teď je na čase to trošku objasnit. Včem bude jiný atd. No určitě tam budou články ze mně. Co mě baví, co trápí, co prožívám atd. Potom samozřejmě o umělcích jak v Japonsku, tak se pokusím i dávat články o zajínavých zákoutí Japonska, na které narazím.

Další novinkou bude rubrika pohádky. Začala jsem je psát už před delší dobou, jen je musím dostat do počítače a potom je chci postupně zveřejnit.
Co se týče povídek, samozřejmě rozepsané dopíšu. I toho staršího data. Některé mám v plánu úplně přepsat, ještě nevím, jestli zasáhnu do děje nebo prostě jen opravím chyby, předělám některé obraty a znovu je sem začnu dávat. To je i pro mně ve hvězdách :)
V sešitu mám i jednu novou povídku. Sice ještě v bodech, ale netuším, kdy se do toho sama dám :)

Tož tohle k mému novému look a budoucnosti blogu.

Doufám, že sem i přesto budete rádi chodit a zanecháte za sebou nějakou stopu :)

Přeji krásný večer

Vaše Týna

Láska přichází pomalu 8. kapitola

28. listopadu 2017 v 20:05 Láska přichází pomalu

Tak konečně dokončený další díl :) Omlouvám se, že to tak trvalo, ale nějak to teď na mě padá. Mějte se krásně, pište básně a za jakoukoli odezvu budu moc ráda.

Kai-san a new look

18. listopadu 2017 v 19:36 The Gazette
Moc mu to sluší, nemyslíte?
Měl by nosit kratší vlasy, ty delší po ramena, měl už moc dlouho :)

Škoda jen, že nejde vidět ten jeho pověstný úsměv :)


Uruha-san - instagram

16. listopadu 2017 v 21:38 The Gazette
Vypadal úplně úžasně...Láska přichází pomalu 7. kapitola

4. listopadu 2017 v 12:18 Láska přichází pomalu

Konečně jsem se dostala k tomu, abych přidala další díl. No jen prozradím, že se tam mihne Rukiho máma a objeví se nová postava :)