Srpen 2017

Všechno je jinak 16. kapitola

31. srpna 2017 v 7:05 Všechno je jinak

Další díl na světě. Huráááááá. A moc děkuji Bara-chan za komentář, vždy mě dokáže inspirovat a dokopat napsat další díl :)


Zlobidlo v posteli

28. srpna 2017 v 7:00 Oneshot
Výsledek obrázku pro kai the gazette smile

Měla bych se přestat dívat před spaním na videa s The Gazette. Potom se mi zdají takové sny. I když, tento nebyl vůbec špatný. Přeji hezkou zábavu :)


Všechno je jinak 15. kapitola

26. srpna 2017 v 10:00 Všechno je jinak
Tak další díl na světě a pomalu jdeme do finále :)

Znovu se objevuje Reita a
Prcek pomůže s hledáním

Všechno je jinak 14. kapitola

22. srpna 2017 v 10:05 Všechno je jinak
Ahoj broučci, vím, trvalo to delší dobu než jsem čekala, ale nějak jsem se nemohla hnout z místa. Pořád jsem přepisovala, upravovala, mazala. Nakonec se mi to ale povedlo a konečně přidávám další díl :)
Přeji hezkou zábavu

New Album The gazette Phenomenon

19. srpna 2017 v 21:17 The Gazette
Super, nové album! Byla moje první myšlenka. No a teď k teaser. Působí na mě temněji a děsivěji než, když vidali teaser k Dogma. Je tam spousta elektronických prvků a výkřiků, tak uvidíme. Za mě určitě plus pro ně. I když album vyjde příští rok, už teď se na to těším.
The Gazette HALLOWEEN NIGHT 17 SPOOKY BOX 2

19. srpna 2017 v 21:00 The Gazette
Jakmile jsem našla tyhle obrázky, okamžitě jsem nadšením vyskočila metr do vzduchu. Jejich shouw miluju a doufám, že nezapomenou na fanoušky v Evropě a objeví se nějaké video nebo záznam.
Fotky prostě vypají úžasně, kostými vypadají úžasně a nepochybuju o tom, že si pořádně mákli. Škoda jen, že s něčím takovým nepřijedou i do Evropy :( Umíte si představit vidět toto na živo?
Fotka uživatele the GazettE Official.

Všechno je jinak 13. kapitola

4. srpna 2017 v 7:00 Všechno je jinak

Tak broučci, dopsala jsem další díl. Doufám, že se bude líbit.
Zvláštní poděkování patří Bara-chan. Její komentáře vždy dokáží povzbudit a dokopat mě k dalšímu pokračování :) Děkuju.

Povídání z mojí duše

1. srpna 2017 v 16:43 Studnice mé duše
Dlouho tady nebylo, něco jako výkec. Malé přiblížení toho, co se událo a co je u mě nového. A tak to chci napravit.
Tak nejdříve vám chci říct, že jsem se zamilovala do japonského jazyka. Baví mě čím dál víc(kdo ví, jak dlouho mi to vydrží :D). Chodím na individuální hodiny a zatím teda umím hiraganu a začínám se učit katakanu a musím říct, katakana je peklo. Strašně se mi to plete :D. Navíc se ještě učím němčinu, ale moje doučující je dlouhodobě u rodiny. Narodila se jí vnučka a tak netuším, jak to bude
.
Další věc co si našla cestu do mého života a chci se jí věnovat je automatická kresba. Momentálně se snažím intuitivně nakreslit sedm čaker, které mají každá svou barvu. Je celkem zvláštní, co s člověka vyleze. Já se třeba celkem divila, ale neuvěřitelně se mi ulevilo. Cítila jsem, že to co mě už delší dobu trápilo je pryč. Takže teď je mojí zbraní proti depresi, pastelky a kus papíru J Právě asi za 14 dní jdu na kurz, tak jsem zvědavá.


Určitě jste si všimli, že články přidávám náhodně a to celkem v rozestupech. Zvlášť u povídky Všechno je jinak. Je to tím, že jsou prázdniny a já se ve volných chvílích učím japonštinu, čtu si, a když je inspirace tak píšu. Samozřejmě, když je nápad na článek, tak ho zrealizuju, jinak na počítači moc nejsem J

Když už jsem mluvila o prázdninách. Kam vyrážíte nebo jste už vyrazili Vy? Já byla na týden na poznávacím zájezdu v Německu. Konkrétně Hřensko. Bylo to super, ale jsem nachozená J Teď se ještě chystám s rodinkou na začátku září na Vysočinu na chatu. Jen doufám, že už nebude takové horko. Za to se strašně těším na sbírání hub :D Jsem blázen, já vím, ale nemůžu si pomoci.

Moje dlouhodobější plány jsou takové, že se chystám do Tokia, jen ještě nevím, kdy J Chci si najít poznávací zájezd, abych z toho něco měla. Tak uvidím, jak to dopadne J

Sbíráte někdo padesátikoruny? Já se to naučila a je to celkem bomba, už mám celkem dost a moc mi to pomůže J Jen to nesmím utratit :D No vidíte, to mi připomíná, že bych si to měla spočítat, ať mám nějakou představu J
Tak moje myšlenky jsou na papíře a já se s vámi loučím. Užijte si zbytek prázdnin a já se jdu šprtat zase chvilku znaky J


Vaše Týna

Ruki-san

1. srpna 2017 v 14:55 The Gazette
Ruki tak trochu fušuje do řemesla Uruhovi a Aoiovi :)