Všechno je jinak 9. kapitola

4. července 2017 v 19:46 |  Všechno je jinak

Ahoj broučci, chci se vám moc omluvit za svou neaktivitu. Za prvé jsem měla dovolenou a potom jsem úplně ztratila niť i chuť psát. Teď jsem ale zpátky a spolu se mnou přichází i další díl Všechno je jinak. Doufám, že se bude líbit a zanecháte mi nějaké komentáře :)

Moc děkuji za komentáře Bara-chan, vždy mě dokáží namotivovat k psaní :)


Po asi dalších 10 minutách, kdy se Sam a Uruha muchlovaly v obýváku, mu pomalu začala docházet trpělivost. Jak je tak spolu viděl, bylo mu jasné a sám, ač velmi nerad se smiřoval s tím, že jakmile poobědvají a dají si víno, skončí spolu v posteli.

Ta myšlenka se mu až příčila, když si ji v duchu řekl. O vteřinu později se ale podivoval Uruhové naivnosti. Musel cítit, že se něco děje a přesto se choval jak zamilovaná školačka. Navíc, Uruha měl velmi dobrou intuici a musel poznat, že je Sam rozhozená. Na druhou stranu, jsou to všechno plusy pro Kaie. Hned jak totiž vkročila dovnitř, poznal na ní, že je vyděšená a bojuje sama ze sebou. Ten pocit a ta bolest, kterou Sam cítí, se mu líbila. O to rychleji ji musí dostat do bezpečí. Tam kde ji nikdo nenajde. Zvlášť její otec.

"Oběd." zavolal na ty dvě hrdličky a začal servírovat na stůl. Sam i Uruha se přemístily ke stolu. Oba dva se podívaly na tu dobrotu, řekly si dobré chutnání a pustily se do toho. Uruha ještě stačil naznačit Kaiovi ať zmizí, ale kývnutím mu ještě než odešel, poděkoval. Kai se jen usmál a zmizel, jak pára nad hrncem.

Kai šel rovnou do svého bytu, kde už na něho čekal Ruki. "Tak co?" okamžitě začal zjišťovat. Kai se usmál, v klidu si pověsil sako a proklouznul kolem něho do obýváku a potom do kuchyně. Ruki se na něho podíval se zdviženým obočím: "No počkej, právě spolu přece obědvají, a jestli Uru koupil víno, nepochybuj o tom, že se spolu vyspí. To by přece všechno zkomplikovalo." řekl Ruki a čekal na nějakou reakci. "Nevyspí se spolu, dal jsem ji do jídla prášky na spaní, a když to ještě zapijí vínem, usnou dřív, než stačí dojít do ložnice." spokojenost z Kaie jen srčela, když to říkal, a ani když se posadil na sedačku s vínem v ruce, mu úsměv nezmizel.

"Dobře, tohle jsi zařídil, ale co teď? A co ty prášky, neublíží jí to?" položil další otázku Ruki. "Ne neublíží, neboj a ani tomu malému uzlíčku." řekl s širokým úsměvem a podíval se po Rukim. Ruki v ten moment otevřel pusu dokořán, když mu došel význam slov: "No počkej, Sam je opravdu…? Opravdu se ti povedlo…?"po této větě, ale Rukiho nadšení uvadlo. Podíval se na něho naštvaně a spustil: "No jistě, to jsem si mohl myslet. Zase se všechno daří jen tobě. Mě potřebuješ jen na techniku a na plány. Tohle mě ale přestává bavit. Mám právo být její víc než kamarád, stejně jako ty. Držet ji alespoň chvilku v náručí nebo ji mít pod sebou. Dostat se jí alespoň pod tričko, když už ne do kalhotek." zlobil se, naštvaně se posadil na sedačku, založil ruce na hrudi a nezapomněl se mračit. "Ale no tak Ruki."udobřoval si ho Kai. Bavil se nad jeho nafouklými tvářemi a přitom si ho přivinul k sobě do náruče. Potom ho ale něco napadlo: "Co bys řekl tomu, že jakmile dostaneme Sam do bezpečí, tj. na místo, na kterém jsme se domluvily, budeš ji hlídat. Já ještě budu muset zařídit spoustu věcí a hlavně, aby si na ni nikdo nevzpomněl." když to Kai dořekl, Ruki se na něho jen po očku podíval. Potom mu to ale nedalo a podíval se na něho zpříma. "Opravdu?" ubezpečoval se. Kai zakýval hlavou na souhlas. Ruki se v ten moment v jeho náruči otočil a vrhnul se mu kolem krku. Kai se rozesmál, ale pevně ho objal. Potom hned začal vymýšlet plán, jak se k ní dostat blíž.
Večer si oba dva sedli k filmu s pivem a velkou miskou brambůrek. Ruki se ale nějak nemohl soustředit. Vzpomněl si totiž na Reitu a až teď si začal uvědomovat, že už ho vlastně někde viděl. Jak nad tím přemýšlel, utvořila se mu malá vráska na čele. Nakonec to ale hodil za hlavu a začal se pořádně soustředit na film. Kolem půlnoci, šli oba spát.

Hned druhý den zamířili k bytu Uruhy. Čekali, že budou tvrdě spát a jejich plán se konečně rozjede. Jakmile ale otevřeli dveře, okamžitě poznali, že je něco špatně. Vkročili dovnitř a potichu postupovali do obýváku. Když ale nakoukli dovnitř, nikdo tam nebyl. Kai se zamračil a šel, teď už rychlým krokem do ložnice. Tam ale také nikdo nebyl. Byt byl nezvykle u Uruhy uklizený, ale přesto tam bylo cítit jisté napětí. Ruki se mezitím ještě podíval do koupelny, ale tam taky nikdo nebyl. "Zatraceně, kde jsou?" zašeptal si sám pro sebe Kai. První myšlenka co ho napadla, byla, že se k ní dostali dřív než oni. Okamžitě ji ale zavrhnul, na ně to bylo moc riskantní. "Nemohli to být oni, že?" ozval se Rukiho vyděšený hlas. Kai ho uklidnil pár slovy a zamířil ven z bytu. "Jak můžeš být tak klidný, vždyť nevíš kde je a navíc s tebou čeká dítě." rozzlobil se na něho Ruki a chytnul ho za ruku, aby se na něho otočil. Kai se mu podíval studeně do očí a i když se Ruki znovu snažil něco říct, neodvážil se. Kaiouv pohled ho dokonale uzemnil.


"Teď mně dobře poslouchej, stavíš se k Naovi a nenápadně se ho na Sam zeptáš. Já půjdu za Aoiem. Potom se sejdeme u mě v bytě." řekl a odešel. Ruki se za ním díval a nechápal ho. Jak může být tak klidný. Já jsem strachy bez sebe, že je v nebezpečí a on si vykračuje, jakoby se nic nestalo. Navíc, Sam je těhotná, co když to poznají a budou na ni dávat o to větší pozor. Potom už se k ní nedostaneme. Otcem je Kai, ale on se chová, jakoby se ho to vůbec netýkalo. Možná jsem si tehdy mě stát za svým a být na jeho místě já, alespoň mám na rozdíl od něho city. Se starostlivou vráskou a s myšlenkami na Kaie se rozešel k Naovi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bara-chan Bara-chan | Web | 5. července 2017 v 15:13 | Reagovat

Hmm... tak to nevím, která strana je pro Sam lepší... jaké s ní mají plány Uru s Aoiem a jaké Kai s Rukim - tihle dva mi taky nepřijdou zrovna jako svatoušci... i když divím se Sam, že dokázala Uruhu jen tak podvést, uvidíme, kam to povede, ale ten Ruki, ten se mi snad zdál :D A jsem zvědavá, co tam nakonec ještě sehraje Reita... Těším se na další díl :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama