Únor 2017

Realita versus fantazie 15. kapitola

28. února 2017 v 10:00 Realita versus fantazie
Komentáře by mě moc potěšily.


Realita versus fantazie 13. kapitola

17. února 2017 v 10:00 Realita versus fantazie

Pomalu ale jistě míříme do finále. Vidím to tak na 15-16 kapitol. To ještě uvidím, jak se mi protáhne závěrečná scéna :)
Komentáře by mě potěšili, ale to víte, stejně ale nekomentujete.

Moje dilema

14. února 2017 v 11:43 Nezařaditelné
Ahoj čtenářky a čtenáři (jestli tady nějací jsou). Dlouho jsem nenapsala, co se vlastně teď u mě děje. Tak se to pokusím nějak shrnout.

Moje velké téma dne možná posledního měsíce je vysoká škola. Přemýšlím o tom už velmi dlouho, ale nějak se nemůžu odhodlat podat přihlášku. Vím, že by mě bavila Sociální pedagogika a volný čas nebo ještě Knihovnictví. Oba dva předměty se vyučují na Masarykově Univerzitě v Brně a já má dilema. Když ale trochu přihlédnu k mému zaměstnání (pracuju v domově důchodců), tak mě vychází ta pedagogika. Pomůže mi to se rozvíjet a nezůstanu na jednom místě. Dozvím se něco nového a dostanu celkem zajímavý přehled. Navíc se můžu dostat do zahraničí jako animátorka. Vůbec by mě nevadilo odjet přes školu do Německa nebo Rakouska jako animátorka pro malé děti. To je ale ještě daleko.

Dívala jsem se už i předběžně na učebnice, které jsou vyvěšená na internetu. Zašla jsem do knihkupectví a okamžitě jsem se do toho začetla. Spoustu věcí s psychologie jsem věděla, protože se s tím vlastně setkáváte každý den a je to ze života. O to to bylo jednoduší. Člověk ani pomalu neví, že má takové znalosti, dokud se s tím nesetká a nenarazí na to třeba v té škole J
Mojí prioritou číslo jedna je teď jazyk němčina. Našla jsem si milou paní v blízkosti mého bydliště a myslím, že jsme si sedli. Dokonce mi navrhla, že mě rozmluví, abych opravdu mohla někam odjet. Teď spolu hlavně píšeme a rozšiřuju si slovní zásobu. Podle mě je velmi důležité potkat člověka, který je vám na první pohled sympatický. Lepší se potom cítíte a hodina s ním, vás baví. Tak to mám alespoň já.

Teď ale určitě čekáte, jak to bude s povídkami. Rozepsala jsem poslední díl Realita versus fantazie. Jelikož se mi podle návštěvnosti zobrazují celkem pěkná čísla, chybí mi komentáře. Dávají mi sílu psát a taky mě vždy velmi potěší.
Poslední dobou, ale komentujete čím dál míň. Já se do psaní zatím nenutím a mám inspiraci, ale hodně mě to vždy mrzí. Jsem s toho rozpolcená. Mám teda psát nebo jen dopsat rozepsané povídky a zaměřit se na něco jiného? Líbí se vám moje psaní? Poraďte mi, já opravdu nevím. Zatím ani nebudu rozepisovat něco nového a opravdu se zaměřím na nedokončené věci, které čekají na své šťastné konce.

Namyslela jsem si to asi takto. Když mě napadne nějaké dobré neohrané téma, tak si ho poznačím do sešitu nebo přímo do počítače a vrátím se k tomu. Teď jsou pro mě hlavně důležité dopsat moje neřesti. Udělat poslední tečku a uzavřít do složky v počítači.

Tak to by snad mohlo být všechno.

Mějte se hezky


Vaše Týna

Realita versus fantazie 12. kapitola

10. února 2017 v 10:11 Realita versus fantazie
Nejsem si plně jistá, jestli tento příběh dokončím. Nebaví mě psát, i když mám inspiraci, když nevidím odezvu. To určitě někteří z vás znáte. Když nemáte odezvu zkončíte to.
Na druhou stranu se mi píše velmi dobře. Řekla bych to asi takto, jedna část mě chce toto dopsat a jedna část na mě křičí ať přestanu, stejně to nikdo nečte.
Nevím co mám dělat, jsem z vás smutná a rozpolcená. Poradíte mi a napíšete mi, jestli se vám líbí nebo to mám ukončit?

Realita versus fantazie 11. kapitola

4. února 2017 v 7:00 Realita versus fantazie

Toto je spíš odpočiňkový díl. Stejně ale doufám, že se vám bude líbit.