Listopad 2016

Realita versus fantazie 4. kapitola

29. listopadu 2016 v 20:21 Realita versus fantazie

Tak broučci, další díl je tady. Nějak nevím, co k tomu ještě dodat. Snad jen příjemné čtení.


Realita versus fantazie 3. kapitola

22. listopadu 2016 v 14:26 Realita versus fantazie

Další díl, tak si to užijte.
Netuším, co k tomu mám napsat. Trochu mě mrzí, že povídka nezaujala, ale doufám, že další díly už pro vás budou záživnější a budete více komentovat :)

Kecy kecy ježek v kleci

14. listopadu 2016 v 11:42 Nezařaditelné
Víte, jak se pozná muzikant?

No přece podle toho, že má po kapsách trsátka :D


Realita versus fantazie 2. kapitola

10. listopadu 2016 v 15:14 Realita versus fantazie
Rozhodla jsem se přidat další díl povídky. Byl to takový nečekaný impuls. Nemám ponětí, co k tomu napsat, tak vám jen popřeju hezké čtení a komentáře by potěšily.

Peněženka

8. listopadu 2016 v 18:15 jednorázovky
Ahoj lidičky, tak jsem sepsala jednu jednorázovku. Byl to můj sen s Aoiem, trochu jsem si přidala, jako každý autor, ale snažila jsem se to popsad přesně jak to bylo.
Teď už vám popřeju hezkou zábavu a vím, že tuto větu čtete na každém blogu na který zavítáte, ale autory a taky mě vždycky potěší nějaká zpětná vazba. Hvězdičková nebo pár slov v podobě komentáře.

Povídání z mojí duše

4. listopadu 2016 v 19:25 Studnice mé duše
Ahoj broučci, jsem zpět v plné síle a s novou povídkou. To už jste ale určitě zaznamenali s první dílem Realita versus fantazie. Doufám, že se zase něco nepokazí a já už budu vydávat články pravidelně. Držte mi palce.

Větší podíl mého volného času zabírají knížky a němčina. Nevěřili byste, jak je někdy těžký najít určitou knížku v němčině. V některých knihkupectví ji třeba vůbec nenajdu, nebo jsou jenom v češtině. Vážně uvažuju o tom, že se půjdu podívat do Zemské knihovny v Brně a něco si tam půjčím.

Teď pár slov k blogu samotnému. Rozepsala jsem další kapitolu V moci černých andělů, ale už nevím, jak dlouho bude trvat, než ji zveřejním. Dílů nové povídky mám zatím 5, ale nápady mám a chuť do psaní taky, tak snad nebudou moc dlouhé mezery mezi jednotlivými díly.

Momentálně se teď hodně zaměřuju na Japonsko a Visual Kei skupiny jako The Gazette, Alice Nine, nebo Versailles. Samozřejmě jsem na Koreu nezanevřela a pořád poslouchám některé skupiny s této země. Poslední dobou mě třeba baví F. T. Island J Povídek naK-Pop ale teď bude méně. Chci totiž zkusit něco nového a trochu to tady oživit J snad mi to nebudete mít za zlé.

Toť vše co jsem chtěla říct. Snad jsem na nic nezapomněla.

Mějte pěkný večer a užívejte víkendu (já jsem bohužel v práci)


Vaše Týna

Realita versus fantazie 1. kapitola

1. listopadu 2016 v 21:21 Realita versus fantazie
Tak jsem opět tady a přidávám jsem první kapitolu nové povídky. Nakonec jsem nevydržela až budu mít alespoň přes pět dílů a na víc jsem zvědavá, co na ni řeknete.
Komentáře potěší.