Červenec 2016

V moci černých andělů 10. kapitola

24. července 2016 v 13:00 V moci černých andělů
Broučci jsem zpět s nou kapitolou. Doufám, že mi odpustíte ty proluky v zveřejňování článku, ale nebyla nějak nálada. Ale teď zpátky k této kapitola. Za ten konec mě nejspíš zabijete, ale já za to nemůžu, to nějak samo. Přísahám.

12. životů 22. kapitola

20. července 2016 v 20:36 12 životů
Ahojte lidičkové. Musím se vám k něčemu přiznat. Netušila jsem, že mám napsanou poslední kapitolu této povídky a o to více mě to těší. Doufám, že si jiještě pamatujete :) Měla jsem ji moc ráda a bude se mi stýskat. No nic musím jít dál a dopsat další povídky :) Předem děkuji za komentáře a hvězdičky.
Mějte se krásně a pište básně.


Novy tmavý Layout

9. července 2016 v 20:38 | Týna |  Nezařaditelné
Ahoj broučci, ano žiju a rozhodla jsem se, že trochu pozměním designe. Je tmavě modrý a celkově vyvedený. Teda alespoň mě se moc líbí.

Jen asi čekáte vysvětlení, kdo je to vlastně na fotce v pravo. Je to Ruki ze skupiny The Gazette. O této skupině vím už delší době, ale až poslední dobou jsem je začala poslouchat. Hledat informace a poznávat členy a je to docela sranda. Nejvíc si asi pletu Rukiho a Kaie.

Teď ale zpátky k blogu. Dlouho jsem se neozvala a omlouvám se vám za to. Nebudu se vymlouvat a řeknu to na celou hubu, nechtělo se mi. Lenost je mrcha, ale podařilo se mi vymyslet zase kousek povídky, jen ji hodit do počítače.

Toť v krátkosti k mé přítomnosti.

Mějte se krásně.

Týna