Květen 2016

V moci černých andělů 9. kapitola

31. května 2016 v 7:00

Další díl dopsaný. Doufám, že jste se těšili :) Nemám ponětí, co k tomu ještě napsat. Snad jen pěkné počtení a komentáře a hvzdičky by se hodili.

Maturita a info

30. května 2016 v 15:36
Ahoj lidičky, já žiju a vracím se zpět. Jste rádi? Přináším vám pár informací, jak teď bude blog fungovat atd.

Tak za prvé maturita. Byla jsem celkem překvapená ze sebe sama, protože jsem se nebála a věřila, že to dám. To mi ale tak trochu nevyšlo, protože jsem nedala didaktický test z ČJ a to o dva blbé body a slohovka z němčiny.

Svaťák jsem měla celkem napráskaný. Vyšel mi sice týden, kdy jsem měla pracovat jen dva dny, ale i přesto, jsem toho měla ještě hodně. Plus pro mě bylo jen to, že v práci jsem neměla možnost myslet na to, co mám ještě před sebou za otázky a nestresovala jsem.

Co se týče otázek, vytááhla jsem si docela dobré, teda kromě účetnictví. Tam mě vyšly výnosy a já neuměla ani slovo. Učitelka mi to ale dala, tak jsem byla ráda, jak blecha v kožichu.
Jelikož nejsem moc ukecaný tip, snižovala se mi známka jen za to, že mě dávala otázky, ale na ty se nikdo dívat nebude, jak mi bylo řečeno.

Po maturitě jsem měla únavu z velkým ú. Celý den jsem pospávala a dávala si tělo i trochu psychyku do pořádku. Mrzela mě totiž ta čeština, nakonec jsem se s tím nějak smířila, ale bylo to celkem těžký.

Přečteno a podtrženo, v září dělám opravky, tak mi držte palečky.Tak a další věc je blog. Mám rozepsanou další kapitolu V moci černých andělů. Chybí jen odstavec. Napadly mě i nějaké jednorázovky, ale ty ještě musím hodit z hlavy do počítače. Trochu si hold ještě počkáte. Rozhodla jsem se hlavě psát originální povídky a nechám potom na vás, koho si tam dosadíte. Potřebuju se hlavně vypsat. Takhle budeme spokojení všichni. Mezitím chci dopsat dlouho rozepsané povídky, jak Voldemortova dcera a Zakázaná láska. Netuším jestli na to ještě někdo čeká, ale pro můj lepší pocit to stejně dopíšu. Ať to pěkně v tom menu mizí :)


Poslední dobou jsem začala ujíždět na exo. Přiznám se, že před nějakou dobou, jsem je nemohla ani cítit, ale teď není den, kdy bych si je nepustila. Očarovali mě a musím se přiznat hlavě Suho.
Viděla jsem s nimi i EXO NEXT DOOR a právě tehdy jsem se zamilovala úplně. Teď asi působím jak pberťačka, ale nejsem, teda věkově. Cítím se ale úplně jinak, asi bych se měla nad sebou zamyslet :)

Moje dny a týdny mlčení zkončily a já jsem v plné síle zase zpět.

Mějte se Týna