Prosinec 2015

V moci černých andělů 6. kapitola

31. prosince 2015 v 12:46 V moci černých andělů
Jelikož je ten Silvestr, dopsala jsem pro vás další kapitolku. Máte radost? Mám pro vás i další překvapení, v tomto díle se dozvíte jméno Vůdce. Trvalo mi, než jsem přišla na to, kdo by se tam nejlépe hodil, tak doufám, že budete spokojení.
Co Vánoce a svátky? Užíváte si klidu nebo je máte hektické? Já jsem projistotu nemocná, beru antibiotika a tak ležím v posteli, dívám se na Mrazíka a popíjím teplí čaj.
Mějte se krásně a krásné Silvestra.


V moci černých andělů 5. kapitola

22. prosince 2015 v 9:09 V moci černých andělů
Ahoj broučci, po delší pauze další díl. Doufám, že jste na ni nezapomněli. Přeju pěkné počtení. Za hvězdičky a komentáře budu vděčná

Citát XVIII

20. prosince 2015 v 7:00

Smrt není opak života, smrt je jeho součást.

Citát z knížky.

Haruki Murakami

18. prosince 2015 v 18:52 knížky
Haruki Murakami, japonský spisovatel románů a překladatel. V této době spíše spisovatel. V přítomnosti jeho knížek, teď trávím volný čas a jak si my nevychází čas.
Teď se určitě ptáte, jak jsem se k němu dostala. Díky povinné četbě k maturitní zkoušce. A takhle to dopadlo. Už od něho čtu druhou knížku a to Norské dřevo.

Vím, že romány nikoho moc neberou, ale tento autor mě osobně zaujal. Jeho knihy jsem si zamilovala a už jsem se i dívala na jiné autory, jako třeba Kazumi Takahaši, Jukio Mišima, Kenzaburo oe.

A zároveň je to moje vysvětlení a hluboká omluva, že jsem se tak dlouho odmlčela. Četla jsem a nemohla se odtrhnout. Ale mám pro vás dobrou zprávu. Na papíře mám napsaný další díl V moci černých andělů a v hlavě nápad na Vánoční povídku, ale ještě nevím s kým to bude. Nejspíš to budou Seventeen, U kiss nebo Super junior. Budu moc ráda, když vyjádříte svůj názor a napíšete mi do komentářů i jiné názory :)

Jak se těšíte na Vánoce, já moc, ale ještě nemám jediný dárek, tak to budu zítra dohánět. Se setrou totiž jedeme na nákupy :) Tak uvidím, co seženu. Vymyšlený je sice mám, ale náhoda je blbec. Však to znáte.

No nic já se loučím a jdu dát blog trochu do pořádku. Hlavně přednastavit nějaké články, ať máte co číst :)

Vaše Týnna

V moci černých andělů 4. kapitola

2. prosince 2015 v 10:47 V moci černých andělů

Jak jsem si tak četla můj předešlí článek, moje myšlenky občas skáčoujedna přes druhou, nemyslíte? Doufám, že jste ale pochopili, co tím chci vlastně říct.
Teď ale k povídce. Měla bych se vám omluvit, zapomněla jsem, že mám napsanou další kapitolu a to už delší dobu. Teď to ale napravím. Přeji hezký počtení a zanechte mi nějaký komentář nebo hodnocení.