Listopad 2015

Povídání z mojí duše IV

30. listopadu 2015 v 19:31 Studnice mé duše
Je možné, že pomoc lidem znamená být s dětmi? Teď pracuju jako pracovník v sociálních službách a začínám zjišťovat, že moje cesta je úplně někde jinde. Všude kolem potkávám malé děti a setkávám se s nimi i ve snu. Může to něco znamenat?

Přece jenom, nemusíme se zahrabat celý život v jednom podniku. Myslím, že jakmile ucítíte, že to není ono, je na čase si začít hledat něco jiného. Nemá cenu být na jednom místě, když už vám nic nedává. To by jste byli sami proti sobě.

Já osobně si uvědomuju, že moje práce mě spíše ubíjí než nabíjí a tak jsem začala hledat řešení. První možnost je, že to zkusím urovnat a s holkama si snažit sednout nebo si najít jiné zaměstnání.

Každý člověk by měl sám posoudit, jestli nespadl do rutiny nebo žije spokojeně. Jak si dokážete zorganizovat svůj čas mezi rodinu, koníčky, práci nebo školu a užívat si života.

Hodně dám na intuici a snažim se poslouchat své tělo. Dávat tělu přírodní vitamíny z ovoce a zeleniny a tak fungovat celý den.

Víte, co jsem si teď uvědomila? Že jsem nikdy nechtěla dělat 12ky. Na brigádách mě to hodně ubíjelo a já si tehdy řekla, že už nikdy více. Osud tomu chtěl ale jinak a já pracuju v 12ti hodinových směnách. Osud je někdy pořádná mrcha. A na víc po mě teď začala šlapat šéfová a naznačila mě, že jestli nezrychlým, tak neví, jestli si mě tam nechají. Je tam strašně moc informací, které si člověk musí zapamatovat a chvilku trvá, než si je zažije. Teď v prosinci mě končí 3 měsíční zkušební lhůta, tak uvidím. Nevím, mám z toho všeho špatný pocit. Jakoby si přeze mě něco řešila.

Mám sto chutí se začít dívat na inzeráty a hledat si práci, napadlo mě, že v zahraničí by to nemuselo být špatné. No uvidíme jak to dopadne.

Mějte se krásně

Týnna

Citát XVII

30. listopadu 2015 v 7:00

"Zatím, co ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká."

Seneca

Citát XVI

28. listopadu 2015 v 11:30

Úspěch není klíčem k spokojenosti. Spokojenost je klíčem k úspěchu.


Citát XV

21. listopadu 2015 v 10:00

"Tu však jsem náhle viděl,že mohu pro druhého něco znamenat už jenom tím, že tu jsem, a že ten druhý je šťastný protože jsem u něho. Když se to takhle řekne,zní to velmi prostě, ale když pak o tom člověk přemýšlí,je to obrovská věc, která vůbec nemá konce. Je to něco,co člověka může úplně roztrhat a změnit. Je to láska, a přece něco jiného. Něco, pro co lze žít. Pro lásku člověk žít nemůže. Ale pro člověka jistě!"

Erich Maria Remarque


JJCC Insomnia

18. listopadu 2015 v 10:15
Další comeback mojí oblíbené skupiny. Už ani nepočítám kolikátý, ale jsem šťastná, že jsou konečně zpět. MV se mi moc líbí, je zajímavé a má hloubku.

Klukům to moc sluší a líbí se mi, že mají mnohem víc prostoru dva noví členové. Mají úžasné hlasy, všimli jste si?


A ještě video o natáčení MV. Kluci si ho navrhli a zřejmě i spracovali sami. O to víc jsou mi simpatičtější :) Jsou vážně úžasní.

Citát XIV

17. listopadu 2015 v 10:00

"Koho milujeme, toho nejsme nikdy pevně rozhodnuti opustit, i kdyby nám sebevíc ublížil.

Colette


V moci černých andělů 3. kapitola

15. listopadu 2015 v 10:00 V moci černých andělů
Broučci moji, dochází mi inspirace, co vám mám vlastně napsat, tak vám jen popřeju hezké čtení.
Komentáře a hodnocení samozřejmě potěší, ale to vám připomínám pokaždé a nevidím žádný výsledek. No nic. Pěkný večer

Citát XIII

13. listopadu 2015 v 16:47

"Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene."

Honoré De Balzac


Povídání z mojí duše

9. listopadu 2015 v 10:00 Studnice mé duše
Ahojte broučci,
Mám pro vás špatné zprávy. Zklamaly jste mě. Došlo mi, že ty velké ohlasy u pilotního dílu povídky V moci černých andělů byly myšlené nejspíš obrazně. Píchlo mě až u srdce, když po týdnu, co visela povídka na blogu byl jeden komentář a jedno hodnocení. Proto jsem se rozhodla vydávat tuto povídku ve větších časových intervalech. Pokud se vaše zpětná vazba nezlepší, nejspíš tuto povídku zruším.
U dalších povídek to nejspíš dopadne stejně. Člověk se může snažit, jak chce, vychytává pro vás všechny chyby, vymýšlí nové originální příběhy a vy nejste schopní věnovat pár vteřin komentáři nebo při nejhorším vteřinu hodnocení.
Popravdě řečeno, přestává mě všechno bavit. Ke psaní mám čím dál menší chuť, a i když mám čas, raději dělám něco jiného. Nevím, jak to bude dál. Buď se znovu rozepíšu nebo….raději tuto větu nedokončím. Samozřejmě psaní miluju, ale nejspíš má osud se mnou jiné plány.
Tak to je vše.
Mějte se krásně.
Vaše Týna

V moci černých andělů 2. kapitola

7. listopadu 2015 v 16:45 V moci černých andělů
Tak další díl je na světě. Přeju hezké počtení a komentář nebo jakýkoliv názor uvítám.

Hra s láskou 5/5

7. listopadu 2015 v 16:05 Oneshot
Zdravím lidičky, další a poslední díl je tady. Doufám, že mě nebudete chtít ukamenovat za ten konec, ale já se vážně snažila to nějak rozumě ukončit.
Mějte se krásně a za komentáře budu moc ráda.