Říjen 2015

Hra s láskou 4/?

31. října 2015 v 10:00 Oneshot

Ahojte všichni, další díl zdárně napsát. Máte radost? Blížíme se konečně ke konci, počítám, že ještě tak jeden díl. Hvězdičky a komentáře mě vždycky potěší. I když to píšu pokaždé, nikdo stejně neobětuje 2 vteřiny na hodnocení, nebo pár sekund pro napsání pár písmenek. Mrzí mě a to hodně. Kde má potom autor brát chuť do psaní, co?

V moci černých andělů 1. kapitola

28. října 2015 v 10:00 V moci černých andělů
Ahojte všichni, rozhodla jsem se zveřejnit první díl nové povídky. Doufám, že bude líbit a zanecháte nějakou odezvu. Jakmile bude malá odezva, nebudu přidávat díly pravidelně, ale podle nálady. Je to drastické opatření, ale nedáváte mi na výběr.

Hra s láskou 3/?

24. října 2015 v 23:09 Oneshot
Ahoj všichni, zase se vám hlásím s dalším dílem. Není tak dlouhý jako předešlí, ale přesto doufám, že si ho užijete a ohodnotí ho hvězdičkama i komentářem. Moc by mě to potěšilo. Díky vaší zpětné vazby ukážete, že má cenu psát.


Citát XIV

24. října 2015 v 10:00"Na konci dne už si nebudeš pamatovat ten krásný obličej, který jsi viděl, ale pocit, který v tobě daný člověk zanechal."


Citát XV

23. října 2015 v 9:09

"Představivost je důležitější než znalosti."

Albert Einstein


Citát XIII

19. října 2015 v 16:53

"Do života nepřitahuješ to, co chceš, ale přitahuješ to, KÝM JSI."

Wayne Dyer


Všechno nejlepší !

18. října 2015 v 7:00 suju
V říjnu mají narozeniny dva členové Super junior. A to Henry a Donghae. Trochu mě mrzí, že jsem Henryho narozeniny nikde neviděla. Je to roztomilí klučina.

Henry Lau, úžasný houslista, tanečník, zpěvák a blázen skupiny Super junior. Chtěla jsem se připojit k blahopřání ostatních a popřát mu hodně štěstí zdravý, lásky a spokojenosti. Ať máš ještě spoustu vydaných alb a songů a pořád spoustu dobré nálady.
Donghae byl teď snad úplně všude v souvislosti s jeho odchodem do armády. Přijde mi to trochu nespravedlivé vůči Henrymu. Ale to je jen můj pocit.
Jemu samozřejmě taky přeju hodně štěstí, lásky, spokojenosti. Dávej na sebe velký pozor a opatruj se na vojenské službě. A hlavně se vrať po téměř dvou letech zase zpátky v pořádku.

Jako velká faninka Super junior mě to zasáhlo, ale jsem trpělivý človíček a o to víc se těším na další budoucí projekty Donghaeho a Eunhyukova.

Hra s láskou 2/?

15. října 2015 v 21:33 Oneshot

Ahojte všichni. Konečně se mi povedlo dopsat další díl a vypadá to, že ještě bude třetí. Jste rádi?
Tak pěkné čtení a za zpětnou vazbu budu moc ráda.

Povídání z mojí duše

13. října 2015 v 10:00 Studnice mé duše
Ahojte všichni, tak už pár dní bydlím v Brně a chodím do nové práce. Moc se mi tam libí a práce mně taky baví. Mám v Brně pronajatý pokoj a spolubydlící? Musím se přiznat, že se tak nějak míjíme. Dělám totiž dvanáctky, takže dojdu domů až večer.

Brno je velmi živé město. Člověk si ale musí dávat pozor a takové ty invidiua, kteří tě jen tak zastaví na ulici a chtějí peníze. Já se nedávno vymluvila, že nemám vůbec drobné a rozloučila se.

Taky jsem se chtěla omluvit, že jsem nestihla dopsat Hru s láskou. Slavili jsme bráškove narozeniny a hned druhý den jsem jela zase do Brna. Aby jste tomu rozuměli, já nemám v Brně noťas a tím pádem ani internet. Pokusím se to dopsat do konce příštího týdne, ale nic neslibuju.

Jak vám to jde ve škole? Já vůbec nestíhám. Na blog je čím dál méně času, ale snařím se články přednastavovat, aby to tady nestálo.

Mějte se krásně

Vaše Týna

Citát XII

11. října 2015 v 11:32


Přítel nás zvedne, když padáme dolů a v případě, že nás nemůže zvednout, tak si lehne a chvilku poslouchá.

Dobrodružství rodinky Oříškových

9. října 2015 v 10:51 Pohádky

Ahojte lidičky další pohádka jen a jen pro vás. Je krátká, ale mě se moc líbí. Psala se úplně sama a hned byla hotová. Komentujte, hvězdičkujte, hodnoťte. Na váš názor jsem moc zvědavá, tak se čiňte.

Hra s láskou 1/?

7. října 2015 v 10:00 Oneshot

Sepsala jse pro vás další oneshot na nejspíš dva díly. Konec ještě nemám nějak dořešený, ale slibuju, že do neděle vám to sem hodím. Dřív bohužel nebudu mít čas. Hlavní role Hong Ki a Leo. Za vaši zpětnou vazbu budu moc ráda.
PS: Toho obrázku si vůbec nevšímejte, je trochu mimo mísu :D

V moci černých andělu prolog

4. října 2015 v 10:00 V moci černých andělů

Fandom: Super junior, crossover
Počet kapitol ?
Žánr: drama
Varování: možná později


Děj: Leeteuk má zlomené srdce a stal se černým andělem. Od té doby nesnese kolem sebe lásku ani přátelství. Zahořkl a zřekl se všeho i svého postavení v nebi. Pod ruky se mu dostane mladý zamilovaný pár, který od sebe zákeřně oddělí. Podaří se jejich příteli osvobodit je z jeho moci? A co když sám spadne do pasti? Kdo je potom zachrání a zlomí kletbu?

Citát XI

2. října 2015 v 15:00

"Pravá láska je stav, ve kterém člověk cítí osudovou potřebu být neustále s milovanou bytostí."

Karel Čapek


Citát X

1. října 2015 v 10:00

"Láska přichází po špičkách, ale při odchodu bouchá dveřmi."


Neznámí autor