Pan Šiška

9. září 2015 v 22:11 |  Pohádky
Další pohádka je na světě. Tentokrát je mnohem kratší, ale přesto doufám, že se vám bude líbit a necháte mi nějaký komentář :)


Seděl se svými dětmi na dvoře, ve stínu malé zídky, která byla obrostlá šlahouny psího vína. Děti poskakovaly kolem táty, který na ně každou chvilku otevřel jedno oko, jestli jsou v pořádku.

V zápalu hry si děti všimly, že jejich táta podřimuje. Přistoupily až k němu a malým pírkem ho začaly lechtat pod jeho mohutným knírkem. Celé jeho tělo se napjalo a on si v tu ránu mohutně kýchnul. Děti se začaly smát a rozutekly se na všechny strany.

Táta se vyhoupnul na nohy a začal je chytat. Jakmile chytil jednoho ze svých synků, vzal ho do náruče a hodil do velkého bazénu v podobě malé kaluže a plného teploučké vody.

V ten moment, jak to uviděli ostatní, chtěly taky hodit do vody a sápaly se tátovi na ruce. Laskavě se na ně usmál a postupně jim všem udělal radost.

Celý den se takhle bavily u bazénu, než na ně zavolala maminka: "Pojďte dovnitř, je večeře."zvolala a všichni včetně tatínka se nahrnuli do kuchyně ke stolu.

Potom je všechny maminka uložila a nechala je, aby se jim zdálo o krásně stráveném dni s tatínkem.


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | 10. září 2015 v 18:10 | Reagovat

T bylo miloučký. Moc se mi to líbilo a vůbec nevadí, že to bylo krátké...

2 Bara-chan Bara-chan | Web | 30. září 2015 v 22:27 | Reagovat

To je roztomilý :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama