Duben 2015

12 životů 10 kapitola

30. dubna 2015 v 21:27 12 životů

Tak je to tady, sice o den později, ale přece. Eddy už je konečně v tvrzi a dělá všechno proto, aby odešel společně s Hyukem a ostatními.
Přeji příjemné čtení a za komentáře budu moc ráda.

Stoletý stařík, který vylezl oknem a zmizel

28. dubna 2015 v 13:35 knížky
Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel

Omlouvám se za dlouhé pauzy mezi články, ale teď nějak nevím kam dřív skočit. Doufám, že vám to alespoň trochu vynahradí tento článek o knížce, kterou jsem četla jedním dech.

Jejím autorem je Jonas Jonasson a knížká vypráví o stoletém staříkovi, který i ve svém požehnaném věku ještě prožívá velká dobrodružstí. Připlete se do cesty bandě jménem Never again a postupně si se svých nepřátel si udělal přátele. Konec této knížky čtenáře určitě překvapí, protože skončí úplně jinak, než byste myslely.

Užila jsem si s ní spoustu legrace, ale i velmi napínavé chvilky. Můžu tuto knížku doporučit všem, co právě přemýšlejí, jakou knížku si koupit.

PS: Na závěr vám chci říct, že možná nestihnu dopsat další díl 12 životů, protože toho mám opravdu hodně :)

12 životů 9. kapitola

22. dubna 2015 v 21:49 12 životů
Dneska je den, kdy vychází povídka 12 životů, tak vám ji sem dávám. Takhle kapitolka je hlavně o pocitech Eddyho a nic moc se tam neděje. Přesto doufám, že se bude líbit a necháte mi nějaký komentář. Ráda si čtu vaše pocity z povídky a návrhy na zlepšení, ale i ty komentáře, které říkají opak.

Report: Německo

17. dubna 2015 v 19:30 Nezařaditelné
Konečně jsem si udělala čas a povedlo se mi sepsat pro vás zážitky z výletu v Německu. S celou rodinkou jsme jeli do Otterbachu, kde bydlí naše rodina.

S mámou, bráškou Vojtou a moje maličkost.

Na hranicích z Německem kousek za Plzní nám na cestu začalo sněžit a tak jsme měli chladící prostředek na horké kafe.Hned druhý den jsme se jeli podívat do sousední vesnice Kaiselsberg do mini legolendu a dinoparku v jednom. Užili jsme si spoustu legrace i s dětmi tety u které jsme bydleli. Boužel s nimi byla trochu horší domluva, protože mluví anglicky a česky moc nerozumí :)A poslední den jsme se jeli podívat do krásného historického města Heidelberg. Prošli jsme si centrum, naobědvali a nakonec jsme zamířili na druhý Karlův most.
A na konec ještě pár fotek...


Menší labyrint, kterým Vojta zdárně prošel :)


A na konec dávám fotku pravé americké snídaně. Na fotce ještě není smažená slanina, lehce osmažené pečivo na olivovém oleji a kousek másla.

PS: omlouvám se, že to trvalo tak dlouho :)

12 životů 8. kapitola

15. dubna 2015 v 9:09 12 životů

Co k tomu napsat, snad jen, že jsem ráda, že jsem to stihla v čas a můžu vám přidat další díl :) Užijte si ho a budu ráda, když mi napíšete svůj názor :)

Letní čas 3/3

14. dubna 2015 v 7:00 Oneshot

Procházela jsem složky z povídkami a narazila jsem sérii Letní čas. Zjistila jsem, že jsem vám nezveřejnila poslední díl, tak to chci napravit. Pěknou zábavu a komentáře by mně moc potěšily.


Voldemortova dcera 7. kapitola

12. dubna 2015 v 7:00 Voldemortova dcera

Zdravím vás broučci moji, konečně se mi povedlo dopsat další kapitolku Voldemortovi dcery. Jak jsem se tak dívala, je to skoro rok, co jsem přidala díl. Na liště mám úkol do praxe a já místo toho píšu, jsem já to ale cvok, co? No nic já se s vámi loučím. Komentáře by mě moc potěšili.

JJCC vydali předělávku písně On The Flower Bed

10. dubna 2015 v 9:39
Kluci nelení a po písni Fire vydávají další píseň z vydaného cédéčka. Tentokrát je to předělávka písně On The Flower Bed od známé zpěvačky Jung Hun Hee, kterou můžete vidět i v klipu kluků.


Tak co na ni říkáte? Líbí se vám?

12 životů 7. kapitola

7. dubna 2015 v 19:24 12 životů

Tak jste se konečně dočkali broučci moji. Tento díl je trochu kratší, než ty předchozí, ale doufám, že se stejně bude líbit. No nic nebudu zdržovat dlouhýma výkecama. Přeju hezké čtení a komentář by mě moc potěšil :)

Report

5. dubna 2015 v 19:00 Nezařaditelné
Ahoj broučci, určitě jste si všimli, že jsem tady delší dobu nebyla. Na Velikonoce jsem totiž byla v Nemecku u rodiny a nestihla jsem nic přidat.
Mám ale napsaný další díl 12 životů, tak jakmile se dostanu ke svému počítači, přidám ho. A v hlavě další povídku, která je v procesu psaní(na papíře).
Fotky dodám v připravovaném článku.
Mějte se krásně a krásné Velikonoce.