Leden 2015

Nový Layout č. ... nevím

29. ledna 2015 v 20:19 Nezařaditelné
S novou povídku vám přináším i nový layout. Už dlouho jsem přemýšlela o tom, že si dám skupinu JJCC na blog. Jsou to velmi talentovaní kluci a navíc to už chtělo změnu :)

Mám pocit, že tato bílá barva blog rozzářila a to menu...nemáte pocit, že je to hned veselejší? Já teda jo, je boží :)


Jelikož změna je život, tak blog jich taky pár zažije. Takže za prvné, určitě jste si všimli, že na blog nepřidávám články pravidelně. Je to způsobeno tím, že nemám vůbec čas. Počítejte tak 2 - 3 články za týden, víc určitě nestihnu a budu hodně přednastavovat, aby to tak nestálo.

Povídku 12 životů mám promyšlenou, ale není v počítači, takže mám v plánu si na to sednout o víkendu a napsat dalších několik kapitol. Konec je pro mně zatím oříšek, ale pomalu se k němu dopracovávám.

Ke starším povídkám jako Změna k lepšímu, chybí už jen tak 2 nebo 3 kapitoly do konce. Jen nevím jestli bude happy end nebo bad end. Voldemortova dcera se úplně zasekla, takže potřebuju trochu času na promyšlení a Zakázaná láska je ve stádiu rozepsání. Mám asi polovinu dílu, ale nějak se nemůžu hnout dál.

Mějte se mnou trpělivost a nezanevřete na mě a na blog :)

Mějte se krásně

Vaše Týna


12 životů-prolog

29. ledna 2015 v 18:57 12 životů


A je to tady! Nová povídka 12 životů na moje oblíbené skupiny. Ještě nevím kolik to bude mít dílů, mám napsané teprve několik, tak uvidíme.
Zveřejňovat začnu příští týden, nejspíš každou středu.

Malé info: Upír jménem E.co chce ovládnout svět lidí a nastolit vládu upírů. Povede se mu to? Porazí svou lstivostí lidi i elfy? Nebo se v něm něco změní a on se zamiluje?
To vše a mnohem více se může stát v připravované povídce 12 životů.

To je z mojí strany asi vše, mějte se krásně a užívejte sněhu :)

Víkend v Brně

27. ledna 2015 v 16:59 Nezařaditelné
Víkend v Brně strávený s mojí sestřičkou v obležení knížek.

Teď se asi divíte jak to myslím. V obležení knížek neznamená, že jsme seděli doma a celý den si četli. Znamená to, že jsme prošli snad všechny antikvariáty a knihkupectví na České a Masaryčce.

Užili si spoustu zábavy, ale i odříkání a zároveň si slíbili, že si pro ty knížky někdy vrátíme. Myslím, že mám dokonce někde napsaný seznam.


Asi největší radost mám z Malého prince v němčině. Jsou dobrá slovíčka jelikož je to napsané pro malé děti a člověk si lépe zapamatuje slovíčka.

Špatná zpráva je, že mám už na poličce nad postelí asi deset knížek, které si chci přečíst.

Kdyby měl někdo zájem přiblížit jakoukoli knížku z obrazku, ráda vám napíšu svůj názor a obsah knížky (pokud ji budu mít přečtenou samozřejmě :))

No nic já se loučím a krásné dny se spoustou sněhu a srandy :)

Malé info

23. ledna 2015 v 19:35 Studnice mé duše
Sluníčka moje, taky je u vás takoá zima? U nás teda strašná. Ale proto tady nejsem. Zítra odjíždím směr Brno za svou setrou a budu tam až do neděle.
Tím pádem tady nic nepřibyde, nestihnu ani napsat menší info k nové povídce 12 životů. Můžu ale slíbit, že bude do konce příštího týdne :)

A rozloučím se s vámi s krásnou písničkou od DBSK

Já se s vámi pro dnešek loučím a mějte krásný víkend :)

Změna k lepšímu 15. kapitola

22. ledna 2015 v 17:30 Změna k lepšímu pov

Zdravím vás sluníčka, mám pro vás sepsaný další díl. Máte radost? Vím trvalo to delší dobu než jsem plánovala, ale teď už to bude jenom lepší. Za komentáře budu jen ráda, dokope mě to k dalšímu psaní, tak se snažte.

U - Kiss

20. ledna 2015 v 20:57 U Kiss
Našla jsem video, když kluci z U kiss začínali. Čoveče, některé členy jsem vůbec nepoznala. Jak jste na to vy?


Můj K-pop list IV

20. ledna 2015 v 10:00 písničky
Teď u mě rozhodně vede skupina JJCC a to písnička Fire. No nejsou kluci dokonalý?Potom ještě miluju jejich písničku At First. Ikdyž je to jejich starší píseň, myslím, že se mi nekdy neohraje. A Eddy s dlouhými vlasy se mi líbí mnohem více, než s krátkými :)


Zhoumi je kapitola sama o sobě. Jeho hlas je prostě dokonalý a já ho miluju :)
BTS to jedna ze skupin, která si mě získala velmi brzo. Většinou mi trvá delší dobu, než si oblíbím skupiny, nebo herce, ale této se to povedlo hned.


Super junior je moje srdcová záležitost. Nikdy mě neomrzí a vždy netrpělivě čekám na jejich další písničku :)
A na posled jedna ze starších kousků SuJu.


Některé jsem doufám potěšila, pěkně se bavte.

Zpověď z mojí hlavy

19. ledna 2015 v 16:50 Studnice mé duše
Sluníčka moje, určitě jste si všimli mojí neaktivity, že jo? Bylo to dáno tím, že jsem přemýšlela nad úplně jinými věcmi, než jsou povídky. Kromě toho mi končí mi totiž smlouva a já hledala a chodila po podnicích. Neměla jsem vůbec čas psát, hledat novinky v K-popu nebo přidávat články.
Za to se všem moc omlouvám, doufám, že jste na mě nezanevřeli a dál sem budete rádi chodit.
Připravuju pro vás novou povídku, která je zatím v hlavě, takže nevím, kdy se tady objeví. Snažila jsem psát i starší povídky, ale vždy se mi povedl jen jeden nebo dva odstavce. Múza má holt přestávku.
V nejbližší době bude na blog asi nejčastěji přibývat hlavně videa, anebo moje myšlenky.
Budu se snažit co nejdřív napsat nějaké díly a postupně je zveřejňovat, ale nic neslibuju.
Tak kuřátka moje, toť moje zpověď za uplynulý týden.
Děkuji za pozornost a mějte se krásně.

Téma tádne "Zakázáno"

19. ledna 2015 v 16:04 Studnice mé duše
Rozhodla jsem se vám sepsat téma týdne "Zakázáno". Je to taky trochu i kvůli tomu, že moje aktivita nebyla moc velká, spíš žádná.
Teď ale k tématu. Pamatujete, když jste byli ještě malé děti a rodiče nám všechno zakazovali? Já tedy ano. Když se na to teď dívám s postupem času, jsem rodičům vděčná. Vím, že všechno, co udělali, bylo jen pro nás, aby nás něco naučili a ochránili nás.
Slovo zakázáno nebo zakazovat, zákaz. Jsou to tvrdá slova a právě tyto slova lákají mladé lidi. Všechno co je zakázané přitahuje a to neuvěřitelnou silou. Působí to na mozek opačně než by mělo a to působí problémy. Myslím, že kdyby tam lidi napsali "vstup povolen" nebo by tam nebyla žádná cedule, ani by tam nešli.
Prostě a jednoduše se to pokusím shrnout. Zakazovat je zbytečné, dětem by se mělo říkat všechno z druhé strany a tím pádem to obrátit jakoby proti nim. Aby si oni sami mysleli, že na to přišli sami. Dětem nebo mládeži v pubertě neublížíte a nebudete ti špatní a přitom jim pomůžete rozhodnout se správně.
Přeji příjemný den a mějte se krásně v tyto zimní dny J

JJCC Fire

14. ledna 2015 v 17:15
Tak dámy a pánové je to tady. Těmto šikovným klučinům vyšla písnička Fire.

Má úplně odlišný styl, než od nich známe. Kluci to pořádně rojeli, jen mě trochu sklamala choreografie. Mohla být trochu dynamičtější :D

Jinak se mi to ale moc líbí a kluci mě nesklamali.

A co říkáte vy? Líbí se vám?


JJCC vydávají teaser k písničce Fire

13. ledna 2015 v 15:21
Jak už nadpis napovídá, kluci konečně zveřejnili teaser k chystané písničce Fire. Jakmile jsem se na něho podívala bylo mi jasné, že bude dynamičtější se spoustou barev a úplně jiného konceptu, než jejich předešlé videa.


Tak co, jste natěšení jako já?

JJCC prozradili název alba

10. ledna 2015 v 12:29
JJCC jihokorejská skupina pod Jackie Chanem proradili dalších pár informací o jejich comebacku 14. ledna.

Kluci se vrátí po pěti měsících s novou skladbou Fire a stejný název bude nést celé album. Skladba nám slibuje vidět energii, kterou kluci mají a vášeň v ohni.


Agentura Jackie Chan Group Korea sdělila serveru Mwave: "JJCC prošli extrémní transformací, která se stane jejich zlomem coby zpěváků. Připravili jsme jedinečnou barvu s novými fígly a divokými vystoupeními, která dosud nebyla k vidění. Tak doufáme, že o ně prokážete svůj zájem."
A aby vám to čekání skrátili, vydali kluci 5 videí. Každé za jednoho člena. Simba se předvede jako DJ, E.co vám předvede módní vychytávky, Prince Mak zase svůj hudební talent. Eddy se ukáže v tělocvičně, jak tvrdě trénuje. A nakonec maknae San Cheong odhalí svůj um pro psaní textů.

SimbaE.co


Princ MakEddy


San Cheong


Těšíte se tak jako já?

Sungteuk

7. ledna 2015 v 10:00 Oneshot

Povedla se mi napsat další jednorázovka. Jsem ráda za vaše upozornění povídky kluk od vedle 2, jsem za vaše názory vděčná a už si dávám pozor.
Za komentáře bude ráda nebo hodnocení.

Kluci z JJCC budou mít příští týden comeback

6. ledna 2015 v 17:59
Skupina JJCC pod taktovkou Jackieho Chana budou mít příští týden comeback. A to přesně 14. ledna 2015. Moc se těším, co na nás mají kluci nachystané. Bude to stejný styl jako At first nebo One way?


Jako velká faninka této skupiny se moc těším a netrpělivě čekám na jejich zábavná vystoupení i novou image.

Změna k lepšímu 14. kapitola

5. ledna 2015 v 16:06 Změna k lepšímu pov


Další díl této povídky právě přichází mezi vás. Nemám k nijak co říct, snad jen užijte si ji a komentujte nebo hodnoťte hvězdičkami :)Kluk od vedle 2/2

3. ledna 2015 v 10:00 Oneshot

Poslední dl tohoto oneshotu. Měla jsem ho napsaný za chvilku, tak buďte hodní, když je ten nový rok. Za komentáře budu jen ráda.


Kluk od vedle 1/2

1. ledna 2015 v 10:00 Oneshot
První oneshot na dva díly v tomto roce. Užijte si první den v novém roce a nezapomeňte na nějaké to předsevzetí. Já jich mám hodně, třeba dostudovat a udělat maturitu, více malovat a psát a psát. Jaké máte předsevzetí vy?