Prosinec 2014

Je tady silvestr + rekapitulace

31. prosince 2014 v 20:21 Nezařaditelné
Jelikož dnešní půlnocí končí rok 2014, který se přehoupne v rok 2015, mám pro vás shrnutí tohoto roku.

Blog úspěšně funguje už víc jak rok a za to Vám chci v první řadě poděkovat. Jen díky vám má pořád chuť do psaní. Děkuji všem.


Za druhé mám pro vás pár informací, které se budou týkat blogu. V hlavě mám námět další kapitolky, ale ještě jsem nezačala psát. První díl zveřejním, až budu mít pár dílů předepsaných aby, jste nemuseli čekat dlouho, jako třeba u Zakázané lásky a Změny k lepšímu.

Tyto dvě zmíněné povídky mám v plánu dopsat příští rok a zapracovat i na Voldemortově dceři.

Co se týče oneshotů, mám předepsaný jeden, který zveřejním po Silvestru. V hlavě jich je pořád dost, ale nemůžu se dokopat k psaní, tak chvilku strpení.Tohle je poslední článek v roce, tak vám chci popřát všechno nejlepší do nového roku. Hodně štěstí zdraví, úspěchů v životě i v práci a ať vykročíte správnou nohou.
Změna k lepšímu 13. kapitola

28. prosince 2014 v 10:00 Změna k lepšímu pov

Tak sepsala jsem pro vás další díl, doufám, že se bude líbit. Za komentáře budu moc ráda.


Pocity II

27. prosince 2014 v 10:00 Oneshot

Byla jsem požádána dokončit tento oneshot. Pokusila jsem se o to, tak doufám, že vás nezklamu a bude se líbit. Myslím, že mě budete chtít zabít za ten konec, ale já to rysknu.
Mějte se krásně a nezapomeňte komentovat :)

Obrat o 1000° 35. kapitola END

26. prosince 2014 v 10:00 Obrat o 1000°

Poslední díl. Musím se přiznat, že se mi bude stýskat. Psala se mi velmi dobře a dala jsem do ní víc ze sebe, než jsem čekala.
Teď mám v plánu dopsat rozepsané povídky a mám pár nápadů na jednorázovky. Jen mi držte palce, ať mě múza nesklame :)
Mějte se krásně děti moje.

Pocity

24. prosince 2014 v 12:24 Oneshot

Ahojte lidičky v tento krásných stědrý den, kdy svítí slunce a na teploměru je nad nulou sem sepsala kratičký oneshot. Je na FT Island, tak snad se vám bude líbit. Byl napsán tak za kratičkou dobu, tak buďte shovívavý :)
Mějte se krásně a za komentáře budu rádaVeselé Vánoce!

24. prosince 2014 v 10:00 Nezařaditelné

Rok uběhl jako voda a jsou tady znovu Vánoce. Venku to voní skořicí, svařeným vínem a nabuzuje sentimentální náladu, jen ten sníh chybí.
Přeju Vám tedy, hodně štěstí, zdraví, bohatého ježíška a spoustu lásky a krásných chvil s rodinou.

Vaše Týna

Obrat o 1000° 34. kapitola

19. prosince 2014 v 10:00 Obrat o 1000°

Tak sluníčka, předposlední díl je právě před vámi. Poslední dva díly budou velké rozzuzlení, tak si pěkně pohodlně sedněte a hurá do čtení. Jakýkoli komentář mě velmi potěší a dá motivaci k dalšímu psaní.Zakázaná láska 16. kapitola

18. prosince 2014 v 12:00 Zakázaná láska

Pomalu ale jistě se blížíme do finále. Počítám tam ještě 3 až 4 díly. Přeju pěkné počtení a komentář mě moc potěší.


Zamilovaný II

16. prosince 2014 v 11:51 Zamilovaný

Jelikož, chtěli něktěří z vás pokračování této povídky, rozhodla jsem se vám udělat radost a sepsat pro vás další konečný díl. Psala se mi moc dobře a bude se mi stýskat. Stihla jsem dopsat i Obrat o 1000° a chci se vás zeptat, jestli mám poslední dva díly zveřejnit do Vánoc, nebo to mám nechat přednastavené na pátky. Tak by poslední díl vyšel na 26. prosince. Je to jen na vás, tak mi napište, jak to chcete :)

Noragami

15. prosince 2014 v 12:20
Tak jsem zhlédla svoje další Anime a tentokrát jsem si vybrala Noragami. Toto anime vypráví o bohovi jménem Yato, který je oblečený do tmavěmodré teplákovky a jeho klenoty se na něho zlobí, kvůli upoceným rukám. Díky ztracené kočce jménem lord potká obyčejnou dívku Hiyory. Je středoškolačka a proto, že zachránila Yatovi kočku ztrácí nečekaně svoje tělo a tím pádem je poloviční přízrak. Najde i svůj klenot jménem Yukki se který bojuje proti přízrakům.


Yato je bůh pomsty, ale nakonci se ukáže, že úsce spolupracoval s bohem pohromy a on se ho snaží zabít.
Konec vám neprozradím, na to se musíte kouknout :)


Klenot jménem Yukki mě zaujal povahově, tak vzhledově. Je neskutečně roztomilý a v příběhu se i objeví jeho druhé zkažené já.


Hlavní postava boha a Yukki, jako klenot....jsou oba společně jsou tak roztomilý... Tohle anime mě nesmírně bavilo a docela mě na konci mrzelo, že má jen 12 dílů. Yato mě dokázal několikrát rozesmát a nad roztomilostí Yukkiko jsem se rozpouštěla. Prostě anime ideální na deštivé dny a špatnou náladu.A nakonec malé videjko
Sungmin se nám oženil !

14. prosince 2014 v 10:29 super junior

Tak jak už nadpis napovídá první člen Super juniorů Sungmin se včera oženil s půvabnou dívkou jménem Saeun. Přejme jim tedy hodně štěstí, zdraví, spoustu lásky a radosti z budoucími malými ratolestmi.

Teen Top a jejich nový Vánoční singl

14. prosince 2014 v 10:00 Teen Top
Tento singl Snow Kiss je o vyznání lásky, který všechny zahřeje v těchto mrazivých dnech. Tentokrát si pro nás kluci přichystali skladbu plnou swingu a rychlejších tonů, které jdou krásně k sobě.


Tato píseň vyšla v albu Winter Soong s dalšími dvěmi skladbami a to s Merry Christmas a Winter Soong.

Hezkou zábavu s touto bláznivou skupinou .)

Vánoční čas III

13. prosince 2014 v 10:00 Oneshot


Tak sluníčka moje, tohle je poslední díl této vánoční povídky a mě to neskutečně mrzí. Psala se mi moc dobře. Náladu mi ale trošku zpravilo sluníčko, které dnes celý den svítilo za oknem. Bohužel pro mě jsem nemohla ven, protože jsem nemocná a s postele vylézám jen na léky a pro suchý rohlík :)Tím pádem se všem omlouvám za svoji neaktivitu.Mějte se krásně a užívejte poslední splašené dny, před Vánocemi :)


Obrat o 1000 C° 33.kapitola

12. prosince 2014 v 11:11 Obrat o 1000°
Byla jsem upozorněna, že mi chybí nějaké díly, tak aby byl příběh kompletní, opravila jsem to. Teď už by měl dávat smysl a dobře se číst :)
K tomuto dílu bych ráda řekla, že je smutný, tak si připravte kapesníčky a nebo možná lavor. Jo a možná mě budete chtít zabít, ale to jen na okraj :D
Užijte si dílek a komentujte.

Obrat o 1000° 32. kapitola

6. prosince 2014 v 10:00 Obrat o 1000°


Sluníčka moje, pomalu ale jistě míříme do finále. Počítám tak ještě 5-6 dílů a končím to. V tomto díle přide pár rozzuzlení, tak se těšte.
Přeji krásné počtení a krásný víkend.
PS: už nevím jak vám mám napsat, že bych ráda od vás viděla nějakou reakci. Můžu to napsat jakkoli a stejně tě pár sekund neobětujete a nic nenapíšete nebo nehvězdičkujete.

Vánoční čas II

5. prosince 2014 v 14:52 Oneshot

Další kapitolka této vánoční povídky. Pěknou zábavu a nechejte nějaké komentáře :)


Na nepřítele - Terry Pratchett

4. prosince 2014 v 10:00 knížky


Obálka titulu Na nepřítele

Autor: Terry Pratchett
Název: Na nepřítele
Žánr: scifi-fantasy
Počet stran: 174
Přeložil: Jan Kantůrek
Vydání: 2

Popis děje: Nomové jsou asi deseticentimetrový tvorové z obchodnímu domu, který se lidé rozhodli zbourat. Domov našli ve starém lomu, kde se postupně zabydlují. Ale jen do té doby, než se tam objeví lidé, kteří chtějí starý lom zprovoznit. Nomové se rozhodli s nimi bojovat, tedy pokud oživí záhadného kovového draka.

Tato knížka mě moc nebavila. Neměla tokovou tu šťávu, kterou mám v knížkách ráda. Jediné co na ní bylo zajímavé, bylo, že se učili chápat obyčejná slova v novinách nebo na cedulích v obchodě. Díky tomu jsem to dočetla a i se zasmála.

Tuto knížku tedy boduju na 7/10

PS: Je to moje úplně první recenze na knížku, tak buďte zhovívavý :)

Zamilovaný

3. prosince 2014 v 21:02 Zamilovaný

Sepsala jsem další jednorázovku na dvojci Zhoumi x crossover. Nemám k tomu jinak co říct, musela jsem se prostě vypsat. Za vaše názory budu ráda, tak komentujte, jsem zvědavá kolik se tu sejde názorů.