Listopad 2014

Obrat o 1000° 31. kapitola

30. listopadu 2014 v 10:00 Obrat o 1000°

Ahojte lidičky, po dlouhé doby vám sem dávám další díl této ságy. Tak se pěkně bavte a zanechte komentář nebo hvězdičky viz. článek dole.Vánoční čas I

29. listopadu 2014 v 18:25 Oneshot
Broučci moji sepsala jsem rpo vás Vánoční povídku. Je na dvojci Kevin x Kiseop a má tři části. Jelikož jsou čtyři adventní neděle, rozhodla jsem napsat ještě speciální povídku na štědrý den. Psala se mi strašně dobře a doufám, že bude bavit i vás. Pokoušela jsem tam dostat Vánoční náladu a myslím, že se mi to alespoň trochu povedlo.
A nechte za sebou nějaké to písmenko v komentářích nebo alespoň klikněte na hvězdičky. Vždy totiž úplně rostu, když vidím, že to čte x lidí a nevidím žádnou odezvu. Takže komentujte jasný? Jestli neuvidím alespoň tři komentáře neho nějaké ty hvězdičky nezveřejním dálší díl. Vždy mě totiž mrzí, když vlezu kamkoli jinam a tam uvidím spoustu komentářů.

Bolest

25. listopadu 2014 v 19:08 Bolest
Ani nevím, jak mě to napadlo. Možná jsem měla potřebu dostat ze sebe flustraci a tak to schytal hlavní hrdina. Nezlobíte se, že ne. Je to na dvojci Zhoury, tak si ji užijte. Za jakoukoli reakci budu jen ráda :)
Mám vás moc ráda broučci

Zakázaná láska 15. kapitola

23. listopadu 2014 v 20:46 Zakázaná láska

Tak lidičky moje, mám pro vás po delší době další díl Zakázané lásky. Tento díl je kratší, než předešlé, ale přesto doufám, že vás to neodradí a budete číst i komentovat nebo alespoň komentovat :)
Přeji krásný večer

Konečně mi došlo CD Mamacita od Juniorů !

20. listopadu 2014 v 13:02 super junior
Šťastná jak blecha jsem, co mi v kožichu sedí... Ne nedělám si srandu, opravdu jsem nadšená. Právě před chvíli mi došlo CD Mamacita od Super Junior a chci se o to s vámi podělit.

Potom ještě byla v balíčku knížečka se všemi písničkami a textem. Nevím jestli to půjde vidět, mě to totiž nešlo nějak nasvítit ani natočit. Přesto doufám, že to trochu vidět půjde.
Je leskle černá a na to černě napsané Super Junior, ayaya, Mamacita. Vzadu jsou potom vypsané všechny písničky, co jsou na albu :)


A mám kartičku makného Kyuhyuna, je prostě boží, vypadá tam tak roztomile, nemyslíte?A na konec velký plakát pro pokochání vašich očiček...


trochu se leskne, ale mně se stejně strašně líbí. Kluci...teda chlapy když už je jim všem skoro třicet jsou prostě boží :)

Všechno nejlepší ! Jinyoung

18. listopadu 2014 v 16:00 B1A4
Leader, gentleman, člověk simpatický a krásný má dneska 23 let. Chci se tedy taky připojit k ostatním a poblahopřát.

Přeju hodně štěstí, zdraví, mnoho úspěchů jak v osobním tak profesním životě. Ať hlasivky pořád slouží a ostatní členi ať moc nezlobí :)
Ať máš pořád ten úžasný úsměv na tváři a máš spoustu nápadů na další krásné písničky.

VŠECHNO NEJLEPŠÍ

Úžasná zeměplocha, magický prazdroj - Terry Pratchett

17. listopadu 2014 v 19:53 knížky

Název: Úžasná zeměplocha-Magický prazdroj
Autor: Terry Pratchett
Anglický název: Sourcery
Přeložil: Jan Kantůrek

Děj: Zrodil se mág tak mocný, že proti němu jsou ostatní mágové jen varietní hudlaři, a sama jeho existence přivede Zeměplochu na pokraj panmagické války. Jediný, kdo mu stojí v cestě, je Mrakoplaš, nedostudovaný kouzelník, jenž chce zachránit svět, nebo alespoň tu jeho část, na které se sám právě nachází. K zeměplošským hrdinům, které už známe, se připojují další: Conina - barbarská kadeřnice, Nijel-ničitel (jehož matička stále dohlíží na to, aby nosil vlněné spodní prádlo), a pravděpodobně první městský džin, který podniká v mosazných lampách, kde by rád objevil prostor pro vlastní růst.

Moje hodnocení je kladné a to 9/10. Je to úžasná kniha, někdy jsem měla pocit, že mě vypadnou panty od smíchu a jindy mě to přišlo smutné.
Prostě dokonalá kniha pro děštivé a sychravé dny :)

Změna k lepšímu 12. kapitola

14. listopadu 2014 v 19:26 Změna k lepšímu pov

Sluníčka moje, konečně se mi povedlo dopsat další díl(gratuluju si :) )ani jsem nevěřila, že se toho někdy dočkám, ale stalo se a právě dneska spatří světlo světa. Doufám, že jste ještě nezapomněli a pořád vás bude bavit.
Za vaše reakce budu jen ráda, tak pište :)


Oznam alias pár informací

10. listopadu 2014 v 18:02 Studnice mé duše
Tak lidičkové moji, jak už nadpis napovídá, mám pro vás pár informací. Tak zaprvé vám chci říct, že sem nebudou příbývat články v takové míře, jak jste byli zvyklí. Moje situace je taková, že toho mám hodně a nestíhám. Bude to trvat tak do prosince, tak se mnou prosím mějte trpělivost.

A za druhé mám pár novinek ke starým povídkám, jako Změna k lepšímu. Tuto povídku se mi povedlo znovu oživit v hlavě a pomalu a jistě ji dávám do počítače.

S povídkou Voldemortova dcera momentálně bojuju asi nejvíce. Když si otevřu word a chci psát, tak stejně napíšu jednu větu a nakonec to dopadne tak, že ji smažu a zavřu to. Na tuto povídku musí přijít ten zprávný čas i nálada, tak kdo čeká na další díl, chvilku ztrpení.

Přeji krásný podzimní večer a mějte se krásně:)

Týna

Zakázaná láska 14.kapitola

10. listopadu 2014 v 17:50 Zakázaná láska


Ahojte broučci moji, nějak se to tady zpomalilo já vím, ale teď na blog nemám tolik času jako dřív. Budou tady pořád přibývat články, ale ne v také míře jako jste byli zvyklí. Omlouvám se všem a doufám, že na mně nezanevřete. Přeji krásný zbytek dne a pár písmenek do komentářů by mně potěšilo .)


Okřídlená duše - Amanda Stevensová

7. listopadu 2014 v 7:00 knížky

Jméno: Okřídlená duše
Autor: Amanda Stevensová
Počet stran 366

Děj:Amelia Grayová od dětství vídá duchy.
Aby se před nimi chránila, dodržuje určitá pravidla. Jedno z nich nyní bere za své - detektiv John Devlin, jemuž Amelie pomáhá při vyšetřování série krutých vražd, ji abnormálně přitahuje, ačkoliv ho doprovázejí dva duchové. Mrtvola na hřbitově, který má Amelia restaurovat, je jen prvním článkem v řetězci matoucích stop. Vodítka obsažená v náhrobní symbolice, jež Amelii zanechává vrah, ji sice dovedou blíž k pravdě, ale také k zjištění děsivé úlohy, kterou má v celém případu sehrát ona sama.
Žal a zoufalství dokáže k člověku připoutat melancholickou duši, ale i bytost naplněnou děsivou nenávistí… a ta může sahat až za hrob.

Musím se přiznat, že jsem měla místy z této knihy nakrajíčku. Místy je děj hluboký a člověk se musí zamyslet nad sebou samým.
Boduji tuto knihu na 9/10

Trestanci

6. listopadu 2014 v 20:39 Oneshot

Povedlo se mi sepsat krátkou povídku na Eunhae. Má jenom 548 slov, ale myslím, že jsem do ní dostala všechno, co jsem chtěla. Za komentáře a vaše reakce budu moc ráda, Tak čtěte a komentujte.

Shindong se chystá do armády!

6. listopadu 2014 v 9:20 super junior

Už jste o tom slyšeli? Další člen Super juniorů nastoupí povinnou vojenskou službu. Tentokrát nás 25. listopadu na 21 měsíců opustí námi milovaný Shindong. Ikdyž tohoto člena nějak moc nesleduju, bude mi nějakým způsobem chybět.

V současné doby se připravuje na odchod do armády a nebude přítomen na koncertech a akcích skupiny Super junior.

Tak mu přeju hodně štěstí a zdraví a vrať se nám v pořádku.

Sympatie k ďáblu - Justin Gustainis

4. listopadu 2014 v 15:04 knížky

Jméno: Sympatie k ďáblu
Autor: Justin Gustainis
Počet stran: 295

Děj: Jak postupně vypadávají ze hry soupeřící kandidáti - v důsledku skandálu, vydírání či "náhodného úmrtí" - Stark se zdá být tím, který by nakonec mohl urazit celou tu dlouhou cestu až do Bílého domu. A pokud se tak stane, rozpoutá se peklo na zemi. Vyšetřovatel nadpřirozených případů Quincey Morris a bílá čarodějka Libby Chastainová jsou odhodláni toto zlovolné spiknutí zarazit. Jenže mezi nimi a Starkem stojí oddaní agenti tajných služeb Spojených států i samotné síly pekla. Quincey a Libby dají v sázku vše, aby vypudili démona, který posedl senátora Starka. Pokud neuspějí, stane se "Sláva veliteli" pohřebním pochodem nás všech. Lidé občas říkávají, že politika je peklo. Kdyby jen věděli …

Tato kniha mě moc bavila, je tam nadpřirozeno, temné síly a záhadné mizení. Této knize dávám za sebe 9/10 a rozhodně stojí o přečtení. Já jsem se u ní nenudila a všem ji doporučuju. Samozřejmě je to otázka vkusu, tak se na mně potom nezlobte :)