Září 2014

Dovolená za všechny prachy 8. kapitola

30. září 2014 v 20:49 Dovolená za všechny prachy

Zdravím sluníčka, další díl je tu a to brzoooooo na můj standart :D Přeju hezké čtení a zahrňte mně komentáři nebo hvězdičkami, jsem totiž zvědavá, co na tento dím řeknete :)

Můj K-pop list III

28. září 2014 v 14:50 písničky
Jsem zase tady sluníčka a spolu se mnou další díl mých oblíbených písniček. Už je to jak se tak dívám třetí díl, tak si je užijte a budu zároveň ráda o vaše názory a váše oblíbené písničky.

Tentokrát začku skupinou Infinite, tato skupina je specifická. Jejich písničky se teda u mně musejí po prvním poslechu trochu uležet, ale potom je můžu poslouchat pořád. Toto je jedna z nejoblíbenějších od této skupiny.


Další skupina je už tady sice byla, ale poslední dobou jsem si oblíbila jejich nejnovější písničku be free. Tuto skupinu miluju :)


Poslední dobou jsem si oblíbila pro mně nejnovější přírustek v mém listu. Jsou to BTS a jejich Danger. Kluci mně dostai svojí jedinečností a charismem.


Skupina BTOB je kapitola sama o sobě. Všichni kluci jsou jedineční. Každý má co do sebe a taky mají svoje kouzlo. Tí si mně přitáhli k sobě.


Poslední přírustek do mojí rodinky GOT7 kluci jsou...prostě kluci. Písnička se jim moc povedla. Určitě mi dají za pravdu všichni co poslouchají tuto skupinu, když řeknu, že jsou skvělí, úžasní a praštění :)Tak to je pro dnešek všechno, přeji hezký poslech a pár písmenek do komentářů, taky vždy potěší :)

Dovolená za všechny prachy 7. kapitola

26. září 2014 v 22:23 Dovolená za všechny prachy
Tak jsem konečně dopsala další díl, vím trvalo to trochu dýl, než jsem zamýšlela a za to se vám omlouvám. Hlavně dvěma pravidelným čtenářkám. Děkuju moc holky, že komentujete, vždy mně to nakopne, aby jsem napsala další kapitolu :)
Dalším čtenám chci jen říct, aby alespoň dávali hvězdičky, když je nenapadne žádný komentář. Děkuju moc :)
Přeji všem dobrou noc a krásný víkend :)

Co se mi honí hlavou

24. září 2014 v 18:48 Studnice mé duše
Poslední dobou se mi míhají v hlavě různé myšlenky. Buď úplně šílené nebo nápady. Třeba včera mě přepadla myšlenka studovat Informačí technologii a knihovnictví, jinými slovy knihy. Vím, že by mně to bavilo, protože knihy miluju. Jenže...a je tady to jenže.

Před nedávnem jsem si dělala kurz Sociální pracovnice a v tomto kurzu byla zahrnuta i povinná praxe. Bavilo mně to a to šíleně moc. Mám spoustu pěkných vzpomínek, úsměvných situací a až do nedávna jsem si myslela, že je toto moje cesta.
Jenže já jsem strašně nerozhodný člověk a dost často mně přepadají myšlenky jako to nezvládneš, ty nemáš na vysokou atd. Proto od svého nápadu vždy upustím a potom mně to mrzí.

Jak už jsem psala výše ráda čtu a dostala se mi do ruky knížka Myslete velkoryse. Je tam jedna kapitola o tom, že člověk nemá čekat na nejlepší podmínky a pořád to oddalovat. Raději má být muž nebo žena činu a rozvíjet se.
Postupně jsem si začala uvědomovat, že vlastně přemýšlím nad nepodstatnými věcmi, místo toho aby jsem přemýšlela jak v životě dál a čemu se chci v budoucnu věnovat. Řeknu vám není jednoduché pochytat myšlenky a soustředit se jen na jednu z mnoha.

Smyslem tohoto článku bylo vás povzbudit, a možná i nakopnout k tomu, aby jste začali přemýšlet nad svou budoucností. Totiž čím dřív začnete, tím dřív pocítíte, že se sny a třeba i úplně pro vaše okolí nesplnitelné opravdu plní :)

Přeji krásný den

Vaše Týna

Obrat o 1000° 27. kapitola

21. září 2014 v 19:56 Obrat o 1000°
Tak sluníčka moje. Mám tu pro vás další díl a ikdyž vím, že to nikdo nečte, pořád doufám, že se to někomu zalíbí a hodím nějaké to písmenko do komentáře :)
Dobrou noc

Super junior Mamachita drama ver.

18. září 2014 v 18:00 super junior
U této verze jsem se neskutečně bavila a propukala v salvy smíchu. Ty Leeteukovi obličeje, neskutečně sexy Kyuhyun a Sungmin a nejvíc mně dostával Kangin a Shindong, ti byli asi nejlepší :D

Však se můžete podívat sami...

Malý výkec aneb co se mi honí v hlavě

16. září 2014 v 20:34 Studnice mé duše
Nevím čím mám začít sluníčka, mám v hlavě úplně vymeteno a to zítra píšu písemku na realismus:D S povídkami to teď půjde trochu pomaleji, chci se zaměřit na školu. Nepříjdete ale zkrátka, pokouším se psát v každé volné chvíli. Jinak mám předepsanou povídku Obrat o 1000°, dívala jsem se na návštěvnost této povídky a moc vám to asi nezaujalo. Jelikož to nikdo nečte. Nevím je to na vás moc hluboké nebo vás to nebaví? Ráda by jsem znala váš názor, komentář mě vždy potěší a nakopne mně k napsání dalšího dílu. To ale všichni co píšete dobře znáte. O to víc mě mrzí, že vás to nebaví a nekomentujete.
U povídky Dovolená za všechny prachy míříme pomalu do finále. Poslední díly ještě nemám promyšlené, tak mi dejte trochu času :)
Moje duše je teď trochu klidnější při vědomím, že píšu klasický článek a nepřidávám jen povídky. A ještě jedna věc, chtěla by jsem se vás na něco zeptat. Tenhle desing se mi moc líbí, ale chtělo by to změnu. Já ale nevím koho tam mám dát a tak žádám o radu vás. Mám nějaké tipy, ale budu ráda i o váš názor. Představovala by jsem si tak Eddyho(JJCC), Bara(B1A4), Hong Ki(FT Island), G Dragoun(Big Bang) nebo Sungmin(Super Junior). Něco na ten způsob, kdyby vás napadl ještě někdo další, napište mi do kometků :)

Co říkáte líbili by se vám na ploše?

Dovolená za všechny prachy 6. kapitola

13. září 2014 v 20:32 Dovolená za všechny prachy
Jak jsem se tak dívala, povedlo se mi sepsat tento díl v mnohem lepším čase, než ten předešlí :) Takže sluníčka moje další díl bude taky brzo, protože už mám sepsaných 900 slov dalšího dílu. Tak mi držte palce, ať to s telefonu přepíšu do počáku. Nezapomeňte, že vás miluju a za jakýkoli komentář budu jen ráda :)

Dovolená za všechny prachy 5. kapitola

10. září 2014 v 7:00 Dovolená za všechny prachy

Na začátek by jsem se chtěla omluvit, za čekání těm, co tuto povídku čtou. Moje můza si vzala dovolenou a začala mi škola, nemám v plánu se ale omlouvat. Zároveň se budu snažit dokončit další díl dřív, než tento. Mějte se mnou trpělivost a nezanevřete na mně.
Taky jsem si všimla, že tuto povídku čte více lidí, než je komentářů. Ty čtenáře by jsem chtěla poprosit alespoň o hvězdičky, když nechcou komentovat. Moc děkuji, vážím si každého písmenka v komentářích :)

Jsem zpět!

8. září 2014 v 19:07 Studnice mé duše
Tak moje sluníčka jsem zpět. Unavená s cesty, ale plná zážitků s mojí rodinkou. Když jsme dorazili na místo Blatiny, první kam jsme vyrazili byl jezdecký klub, kde jsme si dali všichni pivko a tak jsme uvítali Vysočinu.
Druhý den jsme vylezli na zříceninu hradu, hledali poklad v podobě lízátek a žvýkaček a potom to bráška rozděloval. To byla taky sranda :D
Samozřejmě jsme museli zříceninu proskoumat různá zákoutí a prolézt každou skulinku, jinak by jsme nemohli odejít :)


Cestou jsme sbírali houby a neuvěříte kolik jsme jich nasbírali, dobře já vám to teda povím, fakt hodně :D Poslední den jsme zavítali na druhou stranu. Na Malinovou skálu a potom naproti na kopec, musím říct, že ten výhled stál za to, vyšlápnout ho.


A den před odjezdem, jsme potkali herce Tomáše Matonohu. To byl pro mně asi největší zážitek a musím přiznat, že vypadá mnohem mladší, než v televizi :)

A tady je naše nejmladší osazensto pěkně spolu. Prozkoumali jsme to tam celé a strýc se to dokonce pokoušel obejít okolo, ale to se mu nepovedlo :)

Další fotky pod perexem

Malý výkec + oznam

5. září 2014 v 8:39 Studnice mé duše
Zdravím vás sluníčka, venku krásné počasí a já mám super náladu, ale to jsem vám říct nechtěla. Dneska odjíždím na Vysočinu s celou moji rodinkou, takže tady nic nepřibude. Neskutečně se těším, jak půjdu sbírat houby, mamka už mi psala, že mají plný košík :)


Ohledně povídek, momentálně jsem zaseklá na povídce Dovolená za všechny prachy, mám sice polovinu, ale dál už to nejde. Zkusím něco napsat na Vysočině, ale moc s tím nepočítám :) Povídka obrat o 1000° jde pomalu ale jistě do finále, už to mám promyšlené, ale ne v počítači, tak mi dejte trochu času.
Další povídky jsou ve fázy psaní, ale znáte to, člověk toho má spoustu rozepsaného a nějak nemám čas ani náladu psát nebo si můza vzala dovolenou.Pomalu ale jistě píšu a začnu zveřejňovat, tak se můžete těšit.
Mějte se krásně a užijte si víkend broučci.

Obrat o 1000° 26. kapitola

1. září 2014 v 12:37 Obrat o 1000°
Je to dlouho, co jsem přidala tuto povídku, ale pevně doufám, že si ji ještě pamatujete. Holt jsem neměla inspiraci a jak už jste si všimli rozepsala jsem další kapitolovku. Inspirace je ale zpět a já píšu jako o život. Nebudu vás dále zdržovat a popřeju pěkné čtení. Jo a za komentář budu moc ráda. Mějte se.