Srpen 2014

Super junior a MV Mamacita

29. srpna 2014 v 15:41 super junior
Už jsem tady zase sluníčka moje a spolu se mnou je tady i nové MV od Super junior Mamamcita. Kluci opět nezklamali a ukázali jejich tvořivé Já. Hlavně tedy úžasné hlasy všech členů, vychytané kostými a o choreografii ani nemluvím :)

Můžete posoudit sami...


Super junior 2 teaser Mamacita

27. srpna 2014 v 19:33 super junior
Miluju druhý teaser možná i víc než ten první, tam mně dost překvapil Leeteuk, myslím jeho vzhled, je boží. A druhý teaser je dokonalý, jejich pohyby, Sungminův vzhled, ano vidíte zprávně Sungmin není můj bias, ale u tomto teaseru jsem se přistihla, že ho vyhledávám :)

Komu to podle vás nejvíce sluší a těšíte se na jejich Album?


Dovolená za všechny prachy 4. kapitola

27. srpna 2014 v 7:01 Dovolená za všechny prachy

Tak dámy a všichni co čtete tuto povídku, tentokrát se mi povedlo sepsat další díl asi za tři dny, ale přednastavím článek až na konec týdne nebo taky ne :D
Dobře nebudu zlá a dám vám to jsem dřív. Doufám, že si ho užijete a nedáte mi košem. Jo a ještě vám řeknu, že se objeví nová postava, která osudem Eunhae pořádně zatočí.
Ještě ke komentářům, já vím prosím o ně pokaždé, ale mě to nebaví psát, když nejsou ohlasy, tak zanechte aspoň krátkou větu. Děkuji.
PS: Na tebe to neplatí Narbie, tato povídka je hlavně pro tebe, ale samozřejmě nějaké to písmenko zanechat můžeš :)


Super Junior jsou ZPĚT

26. srpna 2014 v 7:05 super junior
Je to tadyyy Super junior se vrací s novým cédéčkem, novou Super swou a skvělým teasrem, který prozrazuje mnohé. Můj první dojem s teaseru byl dechberoucí. Usmívala jsem se jak měsíček na hnoji a pouštěla si ho pořád dokola.
Siwon jako né moc pečlivý šerif, Sungmin jako nádherný bankéř a nejvíc mně asi dostal Leeteuk jako vězen. Toho jediného jsem poznala až na druhé zhlédnutí videa. Chvilku jsem sice přemýšlela, jaký člen chybí a kdo ten vězeň asi bude, ale potom mně to došlo. Musela jsem se plácnout do čela, že jsem nepoznala Leeteuka, leadra a anděla Super junior.

Teď můžete i vy posoudit, jak to klukům sluší a co říkáte teaseru, líbí se vám?


Jejich nové album vyjde 1. září, ale na singl se budeme moci podívat už 29. srpna. Singl se bude jmenovat Mamacita a kluci ho budou představovat jako kovbojové a na to se šíleně těším.

Jedno ale musím říct narovinu Sungminovi to sluší asi nejvíce.

Těšíte se na nové album a singl tak jako já? A kdo má v plánu si koupit jejich CD?

Moje nej písničky ze světa K-popu II

25. srpna 2014 v 7:00 písničky
Tak dámy a pánové (jestli nějacé jsou) mám tady pro vás pokračování mých oblíbených písniček. Tak trochu jsem se k tomu musela dokopat, ale je to tady.
Konečně se mi totiž podařilo zkloubit čas tak, aby jsem stíhala psát povídky, chodit ven ze psem a taky jsem znovu začala kreslit, dotoho jesště chodím do práce. Tak mi držte palce. Nebudu vás už zdržovat se ponořit do (podle mně) úžasných písniček, které nabijí energií, rozveselí nebo jsou pro melancholickou náladu.

Další písnička je od skupiny Topp Dogg Open the door, myslím, že se klukům povedla a mám v plánu se kluky naučit.


SS501 k této skupině nemám co dodat... Dávám sem trochu starší song, ale mně se nikdy neomrzí :)


Skupinu Teen Top poslouchám už dlouho a taky se mi nikdy neoposlouchají ...


FT Island je skupina, kterou milujuBig Bang je další skupina, která je mezi námi už velmi dlouho a mají určité charisma, to je taky důvod proč je poslouchám :)

Tak to je ode mně všechno, já se loučím a užijte spoustu zábavy.

Comeback skupiny JJCC

23. srpna 2014 v 7:00
Určitě jste tuto zprávu už zaregistroali, ale mně to nedá a podělím se o to s vámi i já. Skupina JJCC po měsíci čekání na comback s písní One Way více známá jako Bing Bing Bing je konečně tady. Je to rychlejší písnička než jejich debutová píseň, ale podle mého názoru není tak dobrá. Když jsem ji slyšela poprvé, měla jsem pocit, že vlastně nepřinesli nic nového. Možná jen ten videoklip má dobrý nápad, to dávám plus.
Ostatně posuďte sami, jestli se vám líbí více debutová píseň, nebo jejch nová comebacková píseň.První vám sem dávám novou píseň Bing Bing Bing. Jediné co mně zaujalo je Eddy, má moc pěkný hlas. Nemůžu si pomoct, ale trochu mi to připomíná písničku od Shinee Lucifer.Tato píseň je mnohem víc propracovaná a líbí se mi mnohem víc.

Možná je to jen můj pocit, ale je to tak a budu ráda za váš názor. Líbí se vám více jejich debutová píseň At First nebo combecková píseň Bing Bing Bing?

Dovolená za všechny prachy 3. kapitola

22. srpna 2014 v 18:29 Dovolená za všechny prachy
Ahojte sluníčka, tak se mi konečně povedlo dopsat další díl. Většinu jsem psala v práci, jenže pak jsem byla tak unavená, že jsem nepřepsala do PC ani čárku, jinak by byl díl přidán mnohem dřív.
Nebudu vás dlouho zdržovat, jen popřeju hezkou zábavu a jakýkoli komentář, by mně moc potěšil.


U kiss vyrážejí na Evropské turné

19. srpna 2014 v 7:00 U Kiss
Už jste to slyšeli? Já na to přišla před pár sekundama a okamžitě jsem se s tím musela podělit. Jen je škoda, že nezavítají do Prahy nebo ještě bych možná zvládla Německo.
U kiss prostě miluju a moc jim to přeju. A kluci, co třeba příště dojet někam blíž České republiky? Myslím, že byste potěšili spoustu fanoušků, kteří nemají možnost dojet :)
A to docela zamrzí :)


Dovolená za všechny prachy 2. kapitola

18. srpna 2014 v 18:31 Dovolená za všechny prachy


Konečně se mi povedlo dopsat další kapitolku. Vím trvalo to déle, než jsem slíbila, ale zato doufám, že se bude líbit. Píše se mi velmi dobře, vetšinou se mi povede třeba odstavec za den nebo i víc, to záleží na čase.
Nebudu tady dlouho mařit vzduch a zase letím psát. Mějte se krásně a užívejte zbytek prázdnin. Pa pa pa

Téma týdne - oblíbená píseň

17. srpna 2014 v 22:03 Nezařaditelné
Titulek tohoto článku hlásá Téma týdne a to Vaše oblíbená píseň. Aby jsem řekla pravdu vyloženě jednu oblíbenou píseň nemám. Mám jich totiž několik jak ze světa K-popu, tak americké a z jiných zemí.

Poslední dobou jsem ale naprosto propadla K-popu a naprosto miluju Super junior, byla to totiž moje první skupina, kterou jsem slyšela. Miluju jak jejich písničky, tak jejich hlasy.


Jsem neskutečně ráda za hudbu, protože bez ní oslední dobou nemůžu přežít ani den. V práci my totiž hrají dechovky a vždy se těším, jak si pustím doma svou hudbu a můžu psát nebo relaxovat.

Moje nej píničky ze světa k-popu

14. srpna 2014 v 22:15 písničky
Je na čase vám představit první polovinu písniček od mích oblíbených skupin. Jsou to jen klučičí kapely, dívčí skupiny mě nijak nezaujaly. Příjde mi, že více záleží na tom jak vypadají a jak se sexy pohybují, než na to, jak zpívají nebo na text písniček. Možná máte jiný názor, ale mně to prostě tak připadá.

Tak konec keců a tady je prvních pět videoklipů, které poslouchám denně:

Číslo jedna je dozajista Henry Lau a Trap, miluju jeho hlas a jak tancuje :)


Další moje oblíbená písnička je od Super junior a to Swing. Mám také ráda jejich starší písničky jako U, Superman, Break Down, Sorry Sorry answare atd.Miluju písničku od Nu'est Face. Klukům to moc sluší, ale musím přiznat, že mnohem víc jim to sluší až teď. Vypadají totiž jako chlapi a ne ti kluci, co debutovali. Nemyslíte?


U kiss believe, luxusní píseň od luxusní skupiny a Kiseop je nejlepší alias můj bias a to číslo jedna :)


B. A. P. písnička One Shot. Nemám co dodat...


Doufám, že jsem aspoň některé potěšila svým výběrem a budu moc ráda, když mi napíšete svoje tipy a zajímavé písničky a klipy.

Druhá polovina a neříkám, že poslední, bude brzo, tak si počkejte .)

Kim Hyun Joong

10. srpna 2014 v 7:00 SS501
Proč je tak simpatický...


dovolená za všechny prachy 1. kapitola

8. srpna 2014 v 7:00 Dovolená za všechny prachy

Tak dámy a pánové je to tady. První díl mojí první povídky na EunHae, tak to prosím berte z rezervou(úsměv). Přemýšlela jsem o tom v jakých intervalech vám to sem budu dávat a rozhodla jsem se, že tak každý týden plus mínus jeden den. Je to proto aby jsem stíhala psát jednotlivé díly :)
Doufám, že moje snažení bede mít dobré ohlasy a že mi napíšete co si o tom myslíte, aby jsem mohla psát dál :)
Přeji příjemný zbytek večera a dobrou noc broučci moji.


Dovolená za všechny prachy

7. srpna 2014 v 22:00 Dovolená za všechny prachy

Fandom: Super junior
Pár: EunHae
Žánr: romantika, vtip, napětí, láska
upozornění: žádné možná později něco málo :)
Věnování: Hlavně Narbie, která mě inspirovala a napsala si o tuto povídku a všem, kterým se bude líbit

Donghae je vedoucí ekonomického úseku v jedné velké firmě na počítače, jeho život je monotoní a vcelku nudný. Má dívku se kterou chodí 2 roky ale moc si spolu nerozumí. Vedle jeho bytu bydlí jeho soused Eunhyk, který mu svou existencí znepříjemňuje život. Co se ale stane, když spolu mají strávit dovolenou? Dá Donghae svému sousedovi šanci se s ním skamarádit? Budou oni dva někdy spolu vycházet?


Zakázaná láska 12. kapitola

6. srpna 2014 v 21:37 Zakázaná láska

Zdravím vás sluníčka, čekali jste dlouho, ale doufám, že to bude stát za to. Ohledně nové povídky, mám zatím přes tisíc slov, tak mi dejte ještě chvilku času. Slibuju ale, že bude první díl do konce týdne. Držte mi palce, ať to zvládnu.
Nezapomeňte, že vás miluju a nějaké to písmenko v komentářích by mě hodně potěšilo.


Henry a mikrofon

3. srpna 2014 v 20:36 super junior
No nesluší mu to...