Červenec 2014

Nová povídka už brzy!

30. července 2014 v 14:07 Nezařaditelné
Tak dámy a pánové, rozhodla jsem napsat novou povídku. Bude se jmenovat Dovolená za všechny prachy a bude na dvojci EunHae. Poprosila mně o ni jedna blogerka a mně se ten nápad tak zalíbil, že ji napíšu.

Fandom: Super junior
Pár: EunHae
Dílů: 1/?
Varování: zatím žádné, ale možná časem něco bude :)
Žánr: romantika, vtip, napětí
Věnování: Všem příznivcům této roztomilé dvojce a hlavně Narbie, která si o tuto povídku napsala .)

PS: tvrdě se pracuje na prvním dílu, ale chvilku to ještě bude trvat :) Doufám, že na mně nezanevřete a počkáte si :)

Leeteuk se vrací z armády !

29. července 2014 v 7:00 super junior
Leeteuk se dnes 29. 7. vrací aaaaaaaaaaaaa! Ani nevíte jakou mám radost :) Super juniorům určitě moc chyběl a Elfkám taky. Strašně se těším až ho zase uvidím společně s klukama :) a album bude alespoň skoro kompletní, Jesung je pro mně záhadou, jestli bude jeho hlas na albu nebo ne. Když tak mi napište zajímalo by mně to :)
Taky mi totiž hodně chybí :)

Můj Bias-list

27. července 2014 v 21:27 Nezařaditelné
Zdravím kamarádi, tak nějak jsem si uvědomila, že vlasně jsem sem ještě nepřidala moje biasi(nevím, jak se to skloňuje :))
Takže aby jsem dlouho nezdžovala tak začnu:

Můj bias číslo 1 je Kim Hyun Joong úžasný herec, zpěvák a člověk se srdcem na pravém místě.

Číslo 2 má hlavní zpěvák skupiny FT Island, je nezkutečně roztomilí a má originální řadu oblečení. Usuzuju podle toho co jsem zachytila(zatím toho moc nebylo). Líbí se mi, že sám sebe zdokonaluje.


Číslo 3Kiseop z U Kiss, je prostě boží kluk se smyslem pro humor a s talentem všechny kolem rozesmát. A má moc pěkné oči :)


Číslo 4 je CNU z B1A4, má něco, co mně zaujalo a má úžasný hlas. Netuším co k němu ještě napsat, je to prostě můj ťunťa :)


Číslo 5 je Henry ze Super Junior. Miluju jeho hru na housle a na klavír. Jeho roztomilí vzhled mu pomáhá, aby mu klečely holky u nohou a prostě je dokonalý s jeho okouzlujícím úsměvem.

Číslo 6 je Eddy ze JJCC má neskutečný úsměv a moc pěkné oči. Vždycky mně dokáže vykouzlit úsměv na tváři. Vyděli jste to video z těmi štěňátky? Já tedy ano a jsou roztomilé, jak jí v řadě z misek a ještě jim jídlo krade mourovatá kočka :D


No nemá nakažlivý úsměv?


Tak to jsou všichni a myslím, že jich bude ještě přibývat. Momentálně se totiž učím kluky z Topp Doggs a Exo a je to docela sranda, protože se mi pořád pletou :)

Já se loučím a zalehám, dobrou noc broučci moji.

Obrat o 1000° 25. kapitola

26. července 2014 v 16:53 Obrat o 1000°

Nějak jsem si oblíbila U Kiss protože se v tomto díle objeví další člen, ale neřeknu vám jméno, bude to pro vás překvapení :) To jsem ale zlá co?
Užijte si čtení, já si jdu zase lehnout a potěšil by mně jakýkoli komentář, prosím :)


Výkec

26. července 2014 v 16:39 Nezařaditelné
Určitě jste si všimli, že na můj vkus tady dlouho nic nepřibylo. Důvod je nemoc, nebo něco na ten způsob. Chci se vám tedy omluvit a tak trochu si vás udobřit dalším dílem povídky a mám pár nachystaných článků. Doufám, že se na mně nezlobíte a budete sem pořád rádi chodit :)

One Ok Rock

23. července 2014 v 18:31
Našla jsem úplně úžasnou skupinu z japonska. Zaměřují se na rock a momentálně se stává mojí nejoblíbenější rockovou skupinou.

Hrají spolu od roku 2005, kdy se k nim přidal v roce 2007 Tomoya. Ten hrá s kapelou hned d začátku, ale ne jako oficoální člen.

Jejich motto je "Žij dnes, aby jsi mohl žít zítra" a má to co do sebe. Zpěvák této skupiny má příjemný chraplák a přitom zaspívá i vysoké tony.

Kluci jsou prostě sví, hrají si svoji hudbu a já doufám, že jim to ještě dlouho vydrží.

Tady je malá ochutnávka z jejich tvorby:


Voldemortova dcera 6. kapitola

21. července 2014 v 9:45 Voldemortova dcera

Konečně se mi povedlo napsat další díl "UF"nemáte ponětí jak jsem ráda. Mám napsanou asi polovinu další kapitoly, tak nemusíte čekat tak dlouho, jak teď. A prosím komentujte, zabere vám to jem minutku a já budu vědět, že to někdo čte. Děkuji.


Henry Lau a Yiruma předvedli klavírní kolaboraci

19. července 2014 v 13:39 super junior
Henry Lau jako jeden z nejtalentovanější umělců SM Intertainment a Yiruma nejslavnější klavírista spojili své síli, aby předvedli nejslavnější skladbu právě zmiňovaného Yirumi.

Skladba se jmenuje River Flows In You a moc se jim povedla. Henry u bílého klavíru a Yiruma u černého se skvělé doplňují a vykouzlili spolu úžasnou melodii.

Tak se přiznejte, nejsou úžasní?

"Ošklivé káčátko"

19. července 2014 v 11:57 Nezařaditelné
Když se poohlédnu za sebe, na dobu základní školy a uvědomím si, jak jsem tam spíš přežívala, než žila, vrací se mi spousta vzpomínek. Tak jak pocit méněcennosti, měla jsem totiž jen pár kamarádek a ani jim jsem se nemohla svěřit s mými pocit hluboko vevnitř. Samozřejmě mě to mrzelo a když jsem potom holky slyšela mluvit o mně beze mně, bylo mně jasné, že budu ráda, když zkončím a odejdu na střední.

Znáte takový ten pocit, když se k někomu přiblížíte a oni protočí oči a myslí si, že to nevidím. Mě se stalo i to, že dávaly hlasitě najevo svou nevoli, když jsem si našla místo na začátku školního roku před lavicí jedné spolužačky. Naštěstí, ale měla spolusedící, která se semnou bavila, ale myslím, že jsme si neříkaly kamarádky. Byla jsem takové ošklivé káčátko. Moc jsem toho nenamluvila a většinou se semnou bavili jen, když potřebovali z něčím pomoct.


Volně jsem se cítila až doma, nebo mezi přáteli, kteří bydleli okolo. Vypadalo to jako dvůr a všichni se tam znali z každým. Pořádali jsme táboráky, dětský den, 1. máj atd a byla to legrace.

Když vám píšu tyto moje pocity ze základky a tak, cítím, že to ze mně všechno padá a myslím, že se s tím teď lépe srovnám a budu moct jít dál. Vlastně si myslím, že v tomto období jsem se uzavřela do sebe a teď mám problém někomu říct své pocity a mluvit s cizími lidmi o svých zážitcích atd.

Teď je to ale mnohem lepší a já se pomalu otevírám, nezáleží už mi tak na tom, jak mně vidí příbuzní, dokážu říct "ne" a mám lepší odhad na lidi.

Bolí mně u srdce, když na to vzpomínám, ale je lepší to dostat ven, než to v sobě držet. Je to mnohem lepší pocit a cítím se volná. Hodně mi taky pomohli knížky od Paoula Coelha, Louise L. Hay a Brendy Barnaby. Doteďka si v jejich knížkách ráda listuju a občas si nějaký ten odstavec přečtu, nebo tužkou podtrhnu větu.Jejda ani nevíte, jak je mi teď mnohem lehčeji. Je to úžasný pocit :) Děkuji za vaši pozornost a váš čas, hodně mi to pmohlo :)

Zakázaná láska 11. kapitola

18. července 2014 v 9:00 Zakázaná láska

Tak tady máte pokračování. K povídkám Voldemortova dcera a Změna k lepšímu budu potřebovat více času, protože s to musím zase pročíst a vymyslet pokračování. Dlouho jsem to nepsala, tak mějte trpělivost. Taky je u vás takový hic?U nás teda jo, takže to vypadá, že zůstanu doma, protože toto horko nemám ráda. Bazén se nám čistí, takže ani do bazénu nemůžu skočit a trochu se ovlažit. To je pech :) No nic mějte se krásně, zanechte komentáře a užijte si povídku.


TAG

16. července 2014 v 10:50 Nezařaditelné
Dozvěděla jsem se, že mě Charming nominovala na TAG. Popravdě, nevěděla jsem o co go a musela se podívat na blog už zmiňované blogerky a zalíbilo se mi to. Nominovala jsem blogy, na které ráda chodím a taky sbčka. Za nominaci moc děkuji :)

Nominovaní musí:
  • napsat o sobě 10 věcí
  • odpovědět na otázky blogerky, která Tě nominovala
  • vymyslet otázky pro další nominované
  • nominovat a informovat 5 blogerů

B1A4 a "Solo Day"

14. července 2014 v 18:30 B1A4
Tak dámy a pánové je to tady! Právě vyšlo mini album mé oblíbené skupiny a hned po poslechnutí jejich písničky Solo day jsem si to musela pustit ještě jednou a pak ještě jednou .)

Kluci si celé album dělali sami a za to je obdivuju, já se chci alespoň naučit na akustickou kytaru a potom si přeložit moje oblíbené písničky a zaspívat si :) To jsem ale odbočila tak dál.
Dám vám sem seznam písniček:

1) Solo Day
2)What Will I Be
3)Iť s Going Well
4)Glass Of Water
5)Drive
6)You (feat. Sunmi)


Tak letní album vám rozhodně zvedne náladu a totálně vás k sobě přitáhne a vtáhne do jeho hudby. Klukům to strašně sluší a klip je jednoduchý a zábavný a to se mi líbí :)

Co říkáte na jejich album? Líbí se vám písnička Solo Day?

Malý výkec!

13. července 2014 v 12:04 Studnice mé duše
Za tu dobu, co jsem zveřejnila poslední výkec se stalo spoustu věcí. Tak třeba na sobě pozororuje, že moje lenost mě opouští a to pro mně dobrá zpráva. Každý den totiž vstávám brzo(kolem 8 hodiny) tak stihnu mnohem víc věcí a teď když mám brigádu, tak mnohem dřív.

AAAA nemáte ponětí, jak jsem ráda. No nic budu pokračovat. "odkašlala si" takže dál. Chodím na brigádu do Ratíškovic na pole, vytrhávat květy kukuřice. Musím ale říct, že bez telefonu a písniček by jsem tam moc dlouho nevydržela :D Bez toho totiž nedám ani ránu :)

Dneska jdu ještě na jednu brigádu a dojdu až večer. Nevím, čím to je, ale už teď se mi chce spát. Nemáte nějaký tip, jak přeprat únavu? Jen mi prosím nedoporučujte kafé, to totiž nepiju :)

Jinak povídky se píší a píší, jen teď se mi moc nedaří. Napíšu třeba pět řádků denně a to jsem třeba psala celý jeden díl. A taky mám v plánu dopsat povídky Změna k lepší a Voldemortova dcera tak můžete těšit. Aby toho nebylo málo napadl mě další cyklus, jako kdyby jsem toho neměla už rozepsaného moc :)

No nic, já se jdu najíst a potom jedu na kole na brigošku, tak se mějte krásně a užijte si krásné slunečné počasí.

Henry "Fantastic"

11. července 2014 v 14:16 super junior
No páni No páni, No páni, právě jsem objevila celé video "Fantastic" a musím říct, že je fantastické. Jé to je divná věta :D No nic, Henry to má propracované a taky potvrzuje pravidlo "V jednoduchosti je krása".
Henrymu to moc sluší a taky ho po dlouhé době uvidíme znovu z houslemi. Právě na toto jsem se těšila, Henry, housle a nová písnička z chytlavou melodií. No prostě bomba, myslím, že jakmile si ji poslechnete, zamilujete si ji.

Přeji hezkou a nerušenou zábavu.


Henry má nové album!

9. července 2014 v 10:34 super junior
Už jste zaregistrovali fakt, že Henry bude mít nové album? Já tedy ne a šíleně se na to těším.
Včera bylo uvolněno video k Fantastic. Teaser je tajuplný, Henry tam vystupuje z houslemi a moc mu to sluší. Přesvěčte se sami


"Fantastic" bude oficiálně vydán 13. června a následující den celé album, kdo se už nemůže dočkat? :)

Myslím, že Henry zase nezklamal, vytvořil něco nového a zároveň neuvěřitelného a to se mi na něm líbí.

Obrat o 1000° 24. kapitola

9. července 2014 v 10:15 Obrat o 1000°

Tak milé dámy a milí pánové (jestli tady nějací jsou :)) další díl je tady s námi a taky je poslední, který mám předepsaný. Měla by jsem ze sebou něco dělat a dokopat se něco napsat.
No nic užijte si dílek a přeje pěkný deštivý den .)

Roztomilost by se měla zakázat

4. července 2014 v 18:28 Nezařaditelné
Podle mně by se měla roztomilost u některých zpěváků a herců zakázat. K tomu ještě přidejte praštěnou povahu a máte dokonalou představu o Asii jako takovou. No aby jsem pravdu řekla, moje srdce si ukradl svou roztomilosti zpěvák zkupiny FT Island HongKi.Z herců je to Kim Hyung Joong, moc se mi líbil v doramě Boys Befor Flower a teď mám stáhlou dramu Generation of Youth.Podle mně jsou prostě dokonamý a co vy? Jaké máte oblíbené herce a zpěváky a který je podle vás nejroztomilejší?

Zakázaná láska 10. kapitola

2. července 2014 v 20:38 Zakázaná láska
Zdravím broučci moji, ale dala jsem si na čas, co? Užijte si dílek a potěšil by mně komentík a to jakýkoli :) Další díl, nemám předepsaný, tak se mnou mějte trpělivost prosím. Mějte se krásně a užívekte prázdnin. Doufám, že nesedíte jen doma a jste venku, nebo někde odjetí u moři nebo na chatě .)

Všechno nejlepší Leeteuku !

1. července 2014 v 9:57 super junior
Dnes se narodil andělský Leader skupiny Super junior Leeteuk. Právě v tuto dobu je na povinné vojenské službě, ale už 29. 7. se nám vrátí v plné síle a kráse. Kdo se těší, tak jako já? :)

Tak Leeteuku přeju ti úspěšné ukončení vojenské služby, hodně štěstí, zdraví a mnoho úspěchů ze Super junior a aby tě kluci moc nezlobili, když se vrátíš :D