Červen 2014

Všechno nejlepší Simbo !

30. června 2014 v 10:12
Právě včera korejského času a našeho času dnes se narodil velmi talentovaný zpěvák Simba ze skupiny double JC. Tak milí Simbo přeju ti mnoho úspěchů ze skupinou a taky v soukromém životě.


PS: Máš úžasný úsměv, tak si hlídej, ať ti už nezmizí :)

Obrat o 1000° 23. kapitola

28. června 2014 v 11:47 Obrat o 1000°

Mám pro vás další díl. V tomto díle si jedna z vedlejších postav spoustu věcí uvědomí. Nebudu vám tady vypisovat co a jak, to by nebylo překvápko :) Přeji hezký slunečný den a užijte si ho, jak nejvíc můžete.
PS:potěšil by mě jakýkoli komentář a prosím zanechte tady aspoň pár písmenek :)


Originalita neroste na stromech

27. června 2014 v 18:07 Nezařaditelné

Název tématu pro dnešní týden je originální :). Originální může být každý znás, jen musí v sobě najít tvořivost a fantazii. Fantazie je prostě v nás a každý ji má vyvinutou jinak a jiným způsobem. Děti mají velkou fantazii a občas se i divíme, co vymyslí, že mám pravdu :)

Ale aby jsem neodbíhala od tématu. Všichni kolem nás tvoří, někteří si sami udělaly návrh zahrady a tím pádem mají svoji originální zahradu stvořenou se svých nápadů. Myslím, že každý z nás je originál a to si prosím uvědomte :) Doufám, že jste pochopil co tím chtěl básník říci :)

Uvědomte si, že i ti nejmenší mají něco do sebe a zapřemýšlejte nad tím. Vadí mi, že někteří ani nezkusí malovat nebo něco jednoduchého vyrobit a zrovna řeknou, že to dělat nebudou. Nemají talent, ale jsou na omylu. Někdo byl obdařen víc a někdo zase míň, ale všichni mohou najít svůj vlastní talent. Ať je jakýkoli.

Zakázaná láska 9. kapitola

25. června 2014 v 20:46 Zakázaná láska

Zdraví lidičkové moji, konečně se mi povedlo napsat další díl, vím trvalo to. Jen doufám, že se to nestane pravidlem. Můžu vám ale slíbit, že další díl bude dříve, mám totiž už kousek napsaný a mám to promyšlené až do konce. Jen to přepsat do wordu:)
Pěkně si počtěte a potěšil by mně nějaký ten komentík:)


Všechno nejlepší Reyowook!

21. června 2014 v 7:00 super junior
Právě dnes se narodil jeden z nejroztomilejších zpěváků, které znám. A to Reyowook ze Super junior. Tak ti přeji všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a ještě spoustu úspěchů:)

Obrat o 1000° 22. kapitola

20. června 2014 v 8:48 Obrat o 1000°Ahoj lidičkové, v tomto díle se dozvíte jak se jmenuje syn Heechula a tyky se tam znovu mihne Henry. Víc ale neprozradím, to si už musíte přečíst. To jsem zlá, co?
No nic loučím se, a přeju pěkný den .)


Donghae v časopisu "Elle"

19. června 2014 v 12:04 super junior
Časopis Elle nedávno odhalil fotky a poskytl rozhovor, Donghaeho, jak o Super junior, tak o projektu "Donghae a Eunhyuk"

Prostřednictvím fotek Donghae odhalil svou hezkou tvář a také jeho krásné hluboké oči. Jeho oblečení na fotkách je stylové, bílé džíny kontrastovali z jeho vzhledem a proto působí čistě a nádherně.


Na jaře, Donghae tvořil celek s kolegou Eunhyuk, nazvaný "Donghae a Eunhyuk." Kluci měli své vlastní turné v Japonsku a řekl Elle, že měli celkem 22 koncertů. Zároveň vyjádřil velkou vděčnost vůči svým fanouškům tím, že řekl: "Udělali jsme celkem 22 koncertů a na posledním koncertě, jsem přečetl dopis, který jsem napsal pro fanoušky"

Donghae také vyjádřil své myšlenky o tom, co zažil posledních 10 let jako člen Super Junior. On řekl: "Je těžké to vysvětlit slovy, i když jsem viděl a cítil spoustu věcí. Nesnažím se být domýšlivý. To znamená, že jsem opravdu spokojený s tím, jak se věci mají teď


V současné době, Donghae hraje roli Han Shi Woo v OCN dramatu, "Boží Quiz 4." Také se objevil v "Youth", který byl uveden na "Jeonju Mezinárodním filmovém festivalu" v průběhu května.

Emoční módní fotky a rozhovor s Donghae bude v červencovém vydání "Elle."Hong Ki bude hrát v další filmu

18. června 2014 v 13:29 F.T Island
Hong Ki leader skupiny FT Island přijal roli ve filmu "How to Steal a Dog". Film se začal natáčet 17. června tedy včera. Přijal roli chlapce Suk Goo, který rozváží pizzu a bude to jedna z hlavních rolí.


Suk Goo postava Hong Kiho bude mít velmi komickou osobnost. Příběh bude založený na knize Barbary O'Connor, tato kniha vypráví o dívce, která se uchyluje ke krádeži psů za vidinou peněžní odměny.

Přesný datum premiéry ještě není stanovený, ale bude to ještě v tomto roce.

Já osobně se teda strašně těším a co vy?

Teen Top se vrací s novou show!

15. června 2014 v 11:43 Teen Top
Ano, slyšíte zprávně skupina vydala teaser k jejich show "Entertainers". Jejich návrat bude v červenci tohoto roku a Park Jun Su popsal dokumentární show jako bezstarostná.


Kluci debutovali před 4 lety a jsou známí jako zástupci sharp-as-a-knife choreografie. Přesto zůstane zachována jejich chlapecká nevinnost.


Jejich show nám ukáže talentovanou a nevinnou skupinu Teen Top a já osobně se na ně moc těším :)
a co vy?

Změna k lepšímu 11. kapitola

14. června 2014 v 14:57 Změna k lepšímu pov

Jak jsem se tak dívala, kdy jsem zveřejnila poslední díl, tak je to velmi dávno. Rozhodla jsem se tedy všechno napravit a hodit sem další díl. Doufám jen, že si budete pamatovat o čem to vlastně bylo a nezanevřete na mně :)


linkin park "unstil It's Gone"

13. června 2014 v 7:00 music
Miluju Linkin park, hlavně Mike Shinoda, to je moc pěknej chlap. Tato písnička je trošku jiná, než jejich předešlé. Jak tak nad tím uvažuju, opakují se tam hodně vety, ale jinak je moc pěkná.


Obrat o 1000° 21. kapitola

12. června 2014 v 13:28 Obrat o 1000°

Tak dámy a pánové vidíte zprávně. Tento díl mám v počítači už dlouho, ale nějak jsem se nedostala k tomu, vám ho sem hodit. Nezlobíte se, že ne?Já se zase loučím, užijte si dílek a mějte se krásně :)


Hong Ki uspořádal solo fan meeting

12. června 2014 v 7:00 F.T Island

Hlavní zpěvák skupiny FT Island Hong Ki se rozhodl uspořádat solo fan meeting. Hong Ki je stále populárnější hlavně v zámoří díky jeho drama 'Bride of the Century' a zastaví se ve státech Hong Kongu 28. června, Tchaj-wanu 29. června a Singapuru 19. července.

Na tomto fan meetingu zaspívá OST "What I Wanted to Say" z 'Bride of the Century' nebo taky "S till" z "from the 'You're Beautiful' .

Jak už jste jistě postřehli, Hong Ki chystá svou vlastní modní značku Skull Hong. Do své mody dává srdce i duši a já myslím, že má před sebou velkou budoucnost. Stačí mi se podívat na jeho fotky z dílny.


"Píšu ti"

11. června 2014 v 21:16 Studnice mé duše
Jakmile jsem si přečetla název témata týdne, musela jsem se trošku zamyslet, z jaké strany tohle téma rozvinout. A napadla mně myšlenka budoucnosti. Jak asi bude vypadat naše budoucnost a co od ní můžeme čekat? Je to nepostradatelná součást našeho života a my by jsme ji neměli přehlížet a neměla by nám být úplně jedno. Myslím, že je velmi důležité se nad sebou občas zamyslet a podívat se zpátky na to, co jsme dělali. Je jedno jestli jsou to radosti nebo bolesti, je to součást bytí nás všech.

Uvědomit si co vlastně od života chceme je velmi důležité a vědět to, je vlastně výhra pro nás všechny. Pro naše okolí i pro nás osobně.

"Píšu ti" píšu ti tady svoje poznatky a postřehy a já osobně jsem se rozhodla teprve nedávno. Potkala jsem totiž spoustu úžasných lidí, kteří mi pomohli si uvědomit co vlastně chci a taky najít sílu to zrealizovat. Přála by jsem si, stejnou příležitost nebo načasování, je jedno jak to nazvete, i pro vás.

Přeji krásnou dobrou noc

Sungmin odkládá odchod do armády

11. června 2014 v 16:26 super junior
SM Intertaiment oznámila, že Sungmin člen skupiny Super junior požádal o odložení odchodu do armády. Chce se totiž naplno věnovat aktivitám skupiny a albu Super junior. Proto odkládá svůj příchod do armády na příští rok.
Spolu s ním měli nastoupit Choi Jin Hyuk, Yoo Ah In, Supernova.
To je úžasná zpráva nemyslíte, můžeme si totiž vychutnávat jak jeho zpěv, tak osobnost Sungiho ještě další rok.

Nový dess

10. června 2014 v 20:36 Nezařaditelné
Jak jste si mohli všimnout, nastavila jsem nový dess, tak doufám, že se bude líbit. Trochu to tady prosvětlí :)
Všechno nejlepší !

10. června 2014 v 10:34 Nezařaditelné
Tak drazí a milovaní dne 6. 6. to byl právě rok co sme tady spolu na stránkách. Neuvěřitelně rychle to uteklo, nemyslíte? Člověk ani nemrkne a už se slaví narozeniny.
Na blogu se vystřídali horší i lepší dny a jsem vám velice vděčná, že jste se mnou vydrželi a tyto stránky navštěvujete. Doufám, že sem budete pořád rádi chodit a třeba i se dozvíte něco nového.

Je to rok co tady funguji, tak jsem se rozhodla jít trošku jiným směrem. Budou tady přibývat články z mojí hlouby duše, ale jinak budu pořád věrná K-popu, metalu a K-rocku a J-rocku nebojte :)

Tak dítě moje, přeji ti všechno nejlepší!

Topp Dogg vydali mv

9. června 2014 v 13:03 Topp Dogg
Tak jsme se konečně dočkali, kluci vydali mvčko k písni TOP DOG. Ukázalo se totiž, že jejich teaser neměl být pro píseň Amadeus, ale právě pro už zmiňovanou výše.

Pro mně osobně je ta písnička plná energie, překvapení a taky tajemna. Měla jsem z ní husí kůži a mám ještě teď, když vám píšu své pocity. Je prostě neuvěřitelná, klukům to velice sluší a mají určitě našlápnuto na velkou kariéru.


Tak aby jsem to shrnula, myslím si, že klukům se to velmi povedlo. Je to originální nápad, který ještě dotvořili do dokonalosti.

Posuťte sami a klidně mi napište, jak se vám to líbí.

dnešní výkec

9. června 2014 v 12:27 Studnice mé duše
Ahojte lidičky, chci se svámi podělit o pro mně velmi radostnou událost. Právě dnes jsem do ruky dostala certifikát, takže teď je ze mně sociální pracovnice. Už od rána se usmívám jak měsíček na hnoji a mám velmi dobrou náladu. Probudila jsem se totiž do krásného slunečného dne, který si už nenechám zkazit. V těchto parných dnech je lepší být pozitivní a užívat si první sluníčka, které tady máme.
Dneska mně ještě čeká doučování z matematiky, tak mi držte palce. Naštěstí jsem natrefila na fajn paní, která je zároveň má spolužačka, tak to půjde rychle.
Večer půjdu se psem na procházku kousek za barák, ať taky trochu prožene králíky, kteří se schovávají na polích v obilí. Ať má taky nějakou radost. Je to takový rodinný blázínek.

Mějte se všichni moc krásně a přeji krásný slunečný den Usmívající seZakázaná láska 8. kapitola

6. června 2014 v 22:09 Zakázaná láska

Tak se vám zase hlásím z dalším dílem. Doufám, že se čekání vyplatilo a dílek se vám bude líbit. Zase se o trochu posune a počítám, že ještě tak tři, nebo čtyři díly a bude konec. No nic já letím, tak se mějte krásně. A potěšil by mně jakýkoliv komentář:)