Květen 2014

Obrat o 1000° 20. kapitola

30. května 2014 v 16:53 Obrat o 1000°

Užijte si dílek a zanechte nějaký ten komentář, budu moc ráda.


U-Kiss jsou zpět

29. května 2014 v 17:08 U Kiss
Mini-album s názvem Mono Scandal vyjde 2. června. Na úvodní písni spolupracovali kluci s jedním z nejžádanějších týmů producentů, Duble Sidekick. Tato píseň by se dala přeložit přibližně jako Don't Flirt With Me. Budeme v ní moct slyšet kytaru, zvuk rušného města a nádech R&B. Je to perfektní výsledek spolupráce skupiny s Duble Sidekick. Vypráví příběh muže, kteřý říká své nevěrné přítelkyni, aby neflirtovala s jinými muži. Důležitým bodem MV je tanec v páru.

Kromě titulní skladby se také můžeme těšit třeba na písničku One. Ta má středně rychlé tempo, které zdůrazňuje harmonii skupiny. Skladba Come Back To Me má smutnější text a je doprovázená klavírní hudbou. Díky Can't Live Without You máme možnost poslechnout si Soohyuna a jeho tři oktávy, vedle toho Juna, Eliho a jejich rap. Jedná se o spojení hip hopu s klavírem a kytarou.

NH Media comeback skupiny komentuje následujícími slovy: " Je to už šest let, co skupina debutovala. Nový videoklip ukazuje, jak skupina vyspěla. Režisérem MV je Lee Duk Hee, který pracoval například na filmu Tumbleweed (Changsoo). Byl to právě on, kdo vymyslel koncept pro toto MV. Jejich hudba bude výjimečná a velmi odlišná od ostatních idolových skupin."

Jak už dříve NH Media uvedla, AJ se z důvodů svých studií nebude tohoto comebacku účastnit.

Teen Top chystají comeback!

28. května 2014 v 17:06 Teen Top
Ano, vidíte správně, kluci ze skupiny Teen Top chystají nové mini album s názvem Hot new, které vyjde začátkem července. Titulní píseň alba se bude jmenovat Nocut News.


Kluci začnou nahrávat už příští měsíc a celý minialbum vyjde první nebo druhý týden v měsíci. První vlaštovka alba byla popsána jako svěží z návykovou melodií vhodná pro horké léto.

Spolu s přípravou alba se budou věnovat i svému světové turné "Teen Top 2014 world Tour - High Kick" na Tchaj-wanu a Hongkongu 15. června -28.

Potom budou do konce července aktivně propagovat nové album a pokračovat ve světovém turné, které začne v srpnu.

Obrat o 1000° 19. kapitola

26. května 2014 v 10:00 Obrat o 1000°

Nemám ponětí co mám napsat, snad jen to, že se brzy objeví nová postava. Užijte si dílek a prosím napište mi nějaký komentář-jakýkoli:)


Všechno nejlepší ! Prince Mak

25. května 2014 v 13:30
Tak sice pozdě, ale přece, přeju tomuto ůžasnému klučinovu všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a hodně úspěchů se skupinou JJCC.

Miluju vás

Reywook v muzikálu "Goddess is Watching"

25. května 2014 v 12:02 super junior
Jeden z mých oblíbených zpěváků ze skupiny super junior se rozpovídal o chystaném muzikálu Goddess is Watching pro časopis Céci.
V tomto muzikálu bude hrát hlavní roli a jeho postava se jmenuje Ryu Sun Ho. Jde o postavu nevinného severokorejského dětského vojáka, který si projde traumatem a tím se stane zlým díky zničující korejské válce.
Reywook tuto roli dokonale vykreslil, protože je i ve skutečnosti neskutečně roztomí. Mimo tento muzikám má i jiné povinnosti, moderuje v Super junior Kiss Radio, je v Super Idol graf show a stíhá ještě jezdit mezi Koreou a Čínou, aby podporoval Super Junior M.

Zpěvák si s manažerem domluvil upravení rozvrhu, aby se mohl účastnit všech svých aktivit, které jsem popisovala výše.

Reywook řekl: "jeho postava je roztomilá a já se budu snažit vynaložit všechnu svou roztomilost na stvárnění Sun Ho.

Editor Céci, který měl na starosti rozhovor i focení, člena Super junior chválil, jak dokázal přiblížit charakter jeho postavy. Přes jeho rušnému a nabytému programu dokázal Reywook rozzářit celou redakci a na fotografijích vypadá odpočatě a úžasně.

Popřejme mu tedy hodně štěstí:)
Moje výtvory + výkec

24. května 2014 v 13:34 kresby
Tak jsem zase tady, máte radost? Já doufám, že ano. V první řadě chci vysvětlit, proč tady nepřibývají novinky tak jako dřív. Mám teď poslední termíny ve škole a ještě se musím učit na zkoušky ohledně kurzu, který si teď dělám. Tak se mnou mějte trpělivost a dejte mi trochu času:) Po všech zkouškách se ale vrátím v plné síle a budou přibývat články, jako dříve. A ještě pro vás mám jednu novinku, mám v plánu si založit twitter, moje přezdívka je chris2634, fotku tam zatím nemám, ale dodám, tak kdyby si mně někdo chtěl přidat, budu ráda.

A ještě se s vámi chci podělit o můj poslední výraz, kreslila jsem ho bráškovi na zeď


Obrat o 1000° 18. kapitola

23. května 2014 v 10:00 Obrat o 1000°
Ahoj broučci, nevím co vám mám napsat. Nemám nějak náladu vůbec na nic. Tak sedím poslouchám Topp Dogg a hledím do blba. Venku je deštivo, tak mě to ještě ke všemu uspává. Můj problém je ale to, že když teď usnu, tak v noci nespís a přes den usínám. To je asi všechno co jsem vám chtěla povědět, tak se mějte krásně :)


Prince Mak JJCC

21. května 2014 v 15:45
K tomuto obrázku se dá říct jen jedno, roztomilost sama, nemyslíte?


Obrat o 1000° 17. kapitola

20. května 2014 v 10:00 Obrat o 1000°

Tak jak jsem slíbila jdu přednastavovat nějaké ty články, teď mám totiž hodně učení a nebudu moct se blogu tak věnovat, jak doposud. Samozřejmě se budu snažit sledovat novinky, ale nic nesibuju :)


Henry Lau dostal ocenění!

19. května 2014 v 18:07 super junior

SM intertaiment ocenili Super Junior, Super Junior M a Henryho pěti trofejemi v Singapuru intertainment Awards 2014. Vyhlášení cen se konalo 17. května v Resorts Word Sentora Hard Rock Hotel. Skupina Super Junior jako taková získala dvě ocenění a to nejoblíbenější korejští zpěváci a nejlepší cover. Podskupina Super Junior M získala ocenění nejoblíbenější
skupina a Henry Lau vyhrál Top asijské Rookie a nejoblíbenější K-Pop Music video z jeho album Trap.Na slavnostním ceremoniálu Henry taky zazpíval písně z jeho alba Trap a to 1-4-3 a Trap.

V děkovné řeči potom řekl, že je velmi šťastný a vděčný za tolik ocenění a že bude i nadále tvrdě pracovat a snažit se vám ukázat nejlepší hudbu a výkon dospělého muže.

Když jsem o tom četla byla jsem moc ráda, že si jeho hudby někdo váží a taky, že si jí někdo všiml. Henry je úžasný zpěvák, skladatel a velmi dobře hudebně nadaný. Gratuluju a přeju hodně úspěchů do dalších let.

[MV] 탑독 (ToppDogg) - 아라리오 (Arario)

18. května 2014 v 10:00 Topp Dogg
Tahle písnička se mi hned na první poslech zalíbila a klukům to jak jinak než nesmírně sluší:)


Obrat o 1000° 16. kapitola

17. května 2014 v 11:25 Obrat o 1000°

Čuste lidičkové moji, jsem zpět z dalším dílem. Jste rádi? Já doufám, že ano. U této povídky mám napsané ještě pár dílů a tak vám je přednastavím. Aspoň tady bude něco přibívat:) Tak já teď jdu hledat informace o Topp Doggs, protože se mi kluci ještě pořád pletou:) Loučím se a přeji hezký den


Všechno nejlepší !

14. května 2014 v 17:57
Dnes 14. 5. má narozeniny benžamínek skupiny JJCC San-Cheong. Přeju všechno nejlepší, hodně štěstí zdraví a spokojenosti. Ať je skupina pořád úspěšnější a dokáže se udržet na výsluní ještě mnoho let.
Všechno nejlepší!

Zakázaná láska 7. kapitola

13. května 2014 v 10:00 Zakázaná láska
Zdravím sluníčka, venku je krásně a já sedím u němčiny. Nebudu si tady stěžovat, někdy to udělat musím, ale nejraději by jsem seděla na dvorku a hrála se psem.
Teď ale s jiného soudku a to přímo k této povídce. Děj se zase trochu posune a mám v plánu chvilku nechat Hong Kiho v klidu v Americe a věnovat se Leeteukovi a Hangengovi. Samozřejmě fanouškům Hong Kiho vytvořím samostatnou kapitolu:)tak se můžete těšit :)
Čus, ahoj a nazdááár sluníčka, užijte si díl a potěšil by mě i nějaký ten komentář, tak pište, pište, pište :)

JJCC byli hosty Shangai Tv

11. května 2014 v 12:33
Kluci ze skupiny JJCC byli hosti v Shangai Tv. Kluci rozdávali na všechny strany úsměvy a bylo na nich poznat, že se skvěle baví. Při rozhovoru se skvěle nadlábli a podle fotek spokojeností jen hýřili. Eddymu to neskutečně slušelo, je to můj milášek. Samozřejmě i ostatním to slušelo, ale Eddymu nejvíc:)

Eddy a jeho úsměv


Eddy válčí s Hot Dogem
Tak to je vše, video jsem nenašla, ale doufám, že na fotkách je taky skvěle zachycena atmosféra.

FT Island "BE FREE"

9. května 2014 v 11:44 F.T Island
Netuším jestli je nová, ale pro mně je, protože jsem na ni došla teprve teď. Hned na první poslech se mi neskutečně zalíbila. Klukům to ta neskutečně sluší a přitom vypadají sexy :) Klip je mnohem temnější a dospělejší, než jak je známe a musím se přiznat, že se mi líbí mnohem víc, než dřív. Jinými slovy je ta písnička úžasná a poslouchám ji pořád dokola :)
Nemůžu se jí hold nabažit.

Leeteuk se vrací!

8. května 2014 v 10:00 super junior
Dlouhé měsíce bez leadra Super junior bude brzy u konce. Na povinnou vojenskou službu odešel 30. října 2012 a jeho odchodu následovala spousta slz(teda z mé strany určitě). Teď mám pro vás velmi dobrou zprávu Leeteuk bude propuštěn 29. července 2014. Nemáte ani ponětí, jakou mám radost a strašně se těším jak bude zpátky u kluků:)

Obrat o 1000° 15. kapitola

7. května 2014 v 17:57 Obrat o 1000°

Další díl této povídky, kterou podle těch komentářů stejně nikdo nečte. No nic, ale nepočítejte s tím, že se vzdám. Na každé kapitole si dávám záležet a přemýšlím nad každým slovem. Tato povídka je velmi emotivní a dávám do ní spoustu věcí do sebe. Tak si vlastně kompezuju svoje pocity a bolesti, kterých se teď zbavuju. I když to ale nikdo nečte, budu psát dál a doufat, že se časem nějaký čtenář najde a zanechá jakýkoli komentář. Já se loučím a přeji hezký zbytek dne.


Nový layout Bouhwal

4. května 2014 v 15:18 Nezařaditelné

Tak jsem se rozhodla vyměnit trochu barvy blogu na šedo zelenkavé. Hrála jsem se s tím, tak doufám, že se líbí. Jinak skupina kterou vidíte je Bouhwal. Poslední dobou jsem si je oblíbila a dost často je teď poslouchám. Je to rocková korejská skupina. Jinak pár informací najdete přímo na blogu. Kluci jsou to šikovní :) Jinak, když jsem dělala tento layout, napadla mně další verze v barevném provedení, tak se můžete těšit. Kdo ví, jak mně tento layout vydrží dlouho .)