Březen 2014

K-rock Boohwal

30. března 2014 v 14:25
Tak jsem zase zpět! Nešelo mi totiž přihlásit na blog :( Nicméně jsem zpět v plné síle a s novým článkem. Jak jsem vám psala, rozhodla jsem se rozšířit blog o rock a metal. První skupina se kterou vás chci seznámit je Boohwal. Členové jsou velmi charismatičtí a řekněme si na rovinu i moc hezcí. Hudba je barevná a melodická, něčím mně jejich hudba prostě zaujala. Nedokážu to popsat:)

Skládá se:
Kim Tae Won (김태원) - kytara (Foto: přední, pravý)
Suh Jae Hyuk (서재혁) - Bass (Photo: Front, Left)
Jung Dong Ha (정동하) - Vocal (Photo: Back, Left)
Chae Jae Min (채제민) - Drum (Photo: Back, Right)

Tato heavy metalová kapela se proslavila svými rockovými baladami např. H YA. Tyto balady jsou smutné a sladké zároveň.

Písně píše Kim Tae Won, pokládá se za střed skupiny a jako takový učinil hodně vystoupení a zajímavým programů. Dokonce i jeho životní příběh se promítl do dramatu.

Tady máte baladu Thinking
Tady je ukázka onoho dramatu...
Co na ně říkáte? Líbí se vám?
Rozšíření blogu o rock a metal

25. března 2014 v 13:17 Studnice mé duše

Rozhodla jsem se trochu rozšířit blog o to, co je mi blízké a to o další žánr. Teď myslím rock a metal. Na těchto dvou žánrech jsem vyrůstala a proto mně napadlo se podívat po nějakých rockových skupinách v Korei a Japonsku. A světe div se, povedlo se mi najít super kapeli s úžasnou propracovanou muzikou. Okamžitě jsem si je zamilovala a vzhled taky není vůbec špatný :D, myslím, že moc dobře víte o čem mluvím.
Momentálně jsem ve fázy sbírání informací a stahování obrázků, tak mějte se mnou trpělivost. Asi bude chvilku trvat, než jsem něco dám.
Líbí se mi skupiny jako jsou Antic Cafe, Heidy, Deluhi, LM. C, nebo taky Rentrer En Soi. Ti budou asi mojí favorité.

S nových K-popových skupin jsem si třeba oblíbila JJCC, 100%, Evo nine. Teď mně napadá, možná už ty skupiny budete znát a já tady píšu bludy, ale pro mně jsou nové, protože jsem je objevila teprve nedávno :), hold jsem pár let za opicemi :D
Jak jste si všimli a s článku pochopili, mám hodně široký záběr ohledně hudby a zároveň moc ráda poznávám nové žánry i skupiny s různých koutů našeho světa.
Doufám, že vám tento článek o mně něco málo napověděl, jaká jsem, co mám ráda a budete sem pořád rádi chodit:)

Tak co říkáte, jste pro, aby sem jsem dala rock a metal, jak z Koree, tak z Japonska?Změna k lepšímu 3. kapitola

23. března 2014 v 14:59 Změna k lepšímu pov
Zdravím děti moje. Jsem zpět s dalším dílem a nezapomeňte napsat komentář. Jinak všechny díly nejdete v menu v povídkách, momentálně mi to nějakým záhadným způsobem nejde vložit pod odkaz Změna k lepšímu.

Super junior M mají konečně klip!

22. března 2014 v 11:39 super junior
Jak bych popsala tento klip? Napadá mně jediné slovo "wow". Právě mluvím o jejich nové písničce Swing, která je z mini albu se stejným jméném.
Kluci jsou tam roztomilí a určitě si museli pořádně máknout, jak jsem vyděla tu choreografii. Je to celé v zábavném duchu, dělají totiž blbosti v kanceláři a na konci vejde do dveří jejich šéf. To mně dostalo a neubránila jsem se smíchu. Moc se jim klip i písnička povedla. Šak můžete posoudit sami...

Fotky SuJu k novému mini albu

19. března 2014 v 15:37 super junior
Kluci k jejich novému mini albu, se nechali vyfotit a tady je výsledek. Podle mně jim to strašně sluší i když v klipu jsou zábavní a trošku i nemotorní, na fotkách vypadá dospěle a obleky jim sedí. Miluju kluky v obleku :)

Tak co jim říkáte, Dongímu to neuvěřitelně sekne a ten jeho pohled(roztává) a taky Mi vypadá velmi dobře :) Opravavuju se, právě jsem prolistovala pár stránek a došla jsem na to, že ve SuJu M Heechul opravdu není. Já ho tam mám ale zafixovaného a nevím proč. Tím pádem se moc omlouvám za můj výpadek :)

SuJu M chystají comeback!

19. března 2014 v 15:24 super junior
Jak už nadpis napovídá kluci chystají combeck s pořadím třetím mini albem, které dostalo název Swing. Včera vyšlo teaser video a fotky všech členů.
Po loňském úspěchu s full albem Break Down se Super Junior M vrací na čínskou scénu .Titulní píseň i celé album má vyjít tento pátek 21. března, první vystoupení mají kluci o den později. Teaser video a zejména fotky nám napovídají, že se můžeme těšit na elegány v obleku, jen trochu nemotorné a to mně na nich baví. Ve videu jsou krásní a sexy, můžete posoudit sami. Tak co jim říkáte?


Našla jsem i sestříhané video všech písní, které budou na albu, tak si je poslechněte :)


Tak co líbí se vám jejich vtipné video? Mě teda dost :D

Obrat o 1000°

19. března 2014 v 15:04 Obrat o 1000°

Není nad to si nechtěně vymazat povídku a potom ji zase vkládat. Hold jsem šikovná a prosím o trpělivost. Nevím proč mi to ale nejde uložit, aniž bych to zveřejnila, tak zuzo povídku budu zase postupně publikovat :(
Kdyby ale někdo věděl jak na to, tak mi prosím napiště do komentářů, budu moc ráda :)
Děkuji za to, že jste a přeji krásný den papa


Super junior

17. března 2014 v 7:00 super junior
Nemám slov...


Key and Woo Hyun pro Starcast

16. března 2014 v 13:07 SHINee
Tak dámy a pánové, toto duo poskytlo rozhovor o jejich spolupráci a albu Toheart. Ale nejen to, rozmluvili se i o jejich přátelství a jak se seznámili. Mě osobně to přišlo celkem vtipné a co Vám?

První píseň, se kterou se ti dva předvedli, dostala název Delicious. Je složena ve funky pop stylu a produkovali ji Sweetune a Sean Alexander, kteří mají na kontě i několik písní pro Infinite a SHINee. Cíl Toheart je jednoduchý. Woo Hyun a Key řekli: "Chtěli jsme vytvořit duo jako přátelé. Zaměřili jsme se na to, abychom zobrazili své hudební schopnosti. Existují věci, které jsme jako členové našich skupin dělat nemohli. Prostřednictvím tohoto projektu vám ukážeme naše odlišné charisma."

A tak se 10. března Woo Hyun a Key sešli se Starcast a rozhodli se podělit s našimi čtenáři o své myšlenky, zážitky a i o to, jak se poznali. Každý vám volně prozradí, co má na srdci.

Anděl

14. března 2014 v 20:31 Oneshot
Četla jsem jeden článek o Elim z U Kiss a Kim Hyung Soo z Infinite. Teď už ani pořádně nevím o čem to bylo, ale na ty dva jsem vám napsala krátkou jednorázovku. Napadla mně úplně náhodou při pohledu na ty dva roztomilé klučiny. Měla jsem ji sepsanou během hodinky, tak doufám, že se bude líbit.