Leden 2014

Obrat o 1000° 21. kapitola

31. ledna 2014 v 10:00
Tento díl je takový odpočinkový, ale psal se mi dobře. Moc se toho tam neděje, ale doufám, že se tím nenecháte odradit. Jen prosím čtěte a nechávejte komentáře, abych věděla, že to vůbec někdo čte. Mám totiž pocit, že vás to moc nebaví a tak přemýšlím o tom, že to rychle ukončím.
No nic já se loučím, prosím nechávejte KOMENTÁŘE! Děkuji

zakázaná láska 1. kapitola

29. ledna 2014 v 16:51


První vlaštovka mojí další povídky. Je to taková rozjezdová kapitola, ale doufám, že se budete dobře bavit, tak jako já při psaní :) Povídka bude přibývat asi dvakrát do týdne, ale bude záležet jak budu mít čas, tak nic neslybuju :)
No nic nebudu tady dlouho oxidovat, popřeju Vám pěkné čtení a jak jsem se tady objevila, zase mizím :) Jo a ještě Vás poprosím o nějaký ten komentář, jestli se vám to líbí a mám v povídce pokračovat. Děkuji předem za pochopení.
Papapapapapa

Zakázaná láska - prolog

27. ledna 2014 v 14:54
Název: Zakázaná láska
Fandom: Super junior x FT Island
Paring: Leeteuk x ooc x Lee Hong Ki
Věnování: mojí drahé těžce pracující sestřičce
Leeteuk se celé dny díval do slámky, kde mohl vidět lidský svět.
Konkrétně tam pozoroval jednu dívku. Večer si ho zavolal sám Pán.
Co má asi Pán v plánu? a jak se bude Leeteukovi dařít ve světě lidí?

Návštěvnost (20.1. 2014 - 26.1. 2014)

27. ledna 2014 v 13:19 Nezařaditelné
Ahojte lidičky, přidávám Vám sem návštěvnost za minulí týden a jsem příjemně překvapená. Objeví se tu za celý týden v průměru 43 lidí. Děkuju moc za to že sem chodíte v tak hojném počtu. Jen byst mi mohli nechávat komentáře, co říkáte?
A když už jsem v tom psaní, tak vám prozradím, že chystám další povídku na Super junior x FT Island a potom Super junior x Topp dog. Tak se těšte. Už mám napsanou první kapitolu a půlku další, tak to sem začnu pomalu házet.

Mějte se krásně a přeji příjemný sněžný den :)

Pondeli: 5
Utery: 4
Streda: 9
Ctvrtek: 4
Patek: 6
Sobota: 10
Nedele: 4

Celkem: 42

Donghae a Eunhyuk mají japonské album

26. ledna 2014 v 10:00 super junior
Donghae a Eunhyuk ze Super junior vydají své japonské album. Zveřejnili i teaser fotky a spoustu informací k písničkám a turné. Album vyjde 26. února. Těšíte se stejně jako já?

Další informace po perexem

Key a Woohyun chystají album

25. ledna 2014 v 14:16 SHINee
Nejlepší přátelé Key ze SHinne a z Woohyun z Infinite budou mít album. Ke konci tohoto roku v březnu nebo dubnu k nám vyšlou hudbu a výkon zcela odlišný od toho co od nich známe. Jste zvědavý tak jako já?

Momentálně prověřují jejich možnosti a optimální kombinace. Název alba je zatím neznámí, přesto ale připravují nahrávání, dvou stejně starých klučinů.
I když to může znít strašně, kluci se nechystají loučit s SM Entertainment SM C & C a Woollim Entertainment. Také jsme byli svědky toho, že další Woollim umělec , je spojován s SMTOWN koncerty a mají otevřené dveře pro Girls 'Generation.

SM Entertainment reagoval na tuto zprávu , která nabízí příkazy do dvou různých médií . Chcete-li TVDaily stejně jako Osen ,agentura uvedla : " V současné době jsme v jednání o akcích Key a Woohyun, dohodli jsme se na všech detailech a časovém období . "
Říká se, Woollim také nabídl podobnou odpověď.

Tak klukům držme palce :)

new desing

22. ledna 2014 v 19:48 Nezařaditelné
Rozhodla jsem se trochu pozměnit desing. Ten starý tady byl už dlouho. Taky mám v plánu změnit obrázek, ale ten nevím kdy bude. Musíte si počkat dětičky. Vždycky se mi líbily tyto barvy, tak jsem ráda, že jsem něco vytvořila. Doufám že se vám to bude líbit :)
Teď jsem hodně začala poslouchat skupinu U Kiss, tak možná vymyslím něco s nimi. Nebo taky ne a vytvořím něco se skupinou B1A4 nebo SHinne. To se ještě uvidí. Nebo víte co? napište mi do komentářů co byste chtěli za obrázek. Budu ráda za každý nápad.

Teď trochu z jiného soudku. Povídka Voldemortova dcera už dlouho stojí. Nemám vůbec nápady, ale slibuju, že ji co nejdříve obnovým, snad mně něco napadne. Můza si asi dala volno.
Co se táče ostatních, píšu zvesela dál. Počítám, že Obrat o 1000° bude mít tak 25 - 27 kapitol a u Změny k lepšímu ještě nejsem rozhodnutá.
Začala jsem psát další, je to spíš fantazy a figurují tam hlavně kluci ze Super junior, možná tam přidám i kluky ze FT Island. Myslím, že to bude zajímavá kombice, co říkáte?

No nic, přestanu tady zevlovat a jdu se vrhnout na psaní. Tak se mějte krásně.

Na konec Vám sem dávám moji oblíbenou písničku od FT Island. Tak si ji užijte :)


U Kiss jedou na americké turné

22. ledna 2014 v 12:58 U Kiss
Skupina U-KISS a její člen AJ vzbuzují čím dál větší pozornost. Kluci totiž pojedou své první americké turné, které odstartovalo minulý týden. Podíl na tom má i člen AJ, který v USA studuje.

Mezi americkými skalními fanoušky K-popu byla ještě donedávna U-KISS poměrně neznámou skupinou. Ale se zahájením prvního amerického turné, které proběhlo minulý týden ve čtvrtek v Best Buy Theater v New Yorku, se U-KISS ocitli v centru pozornosti hned několika amerických médií.

U-KISS se může jako jedna z mála popových skupin pochlubit schopností mluvit hned několika jazyky. Dokáží mluvit Korejsky, Čínsky, Japonsky a Anglicky. Dalo by se říct, že celý název skupiny "Ubiquitous Korean International Idol Super Star" tuto situaci skvěle vystihuje.

Angličtinu ovládají především členové Eli a Kevin, mající korejsko-americkou národnost, dále rapper skupiny AJ, který je studentem Columbia University v USA. Tato schopnost jim umožňuje spojit se s fanoušky z celých Spojených států.

Během jejich prvního amerického turné, které organizuje Mnet a sponzorují YesStyle a YesAsia, v amerických médiích vzrostl zájem o skupinu. Nejvíce je zajímá AJ a jeho dvojí život - coby studenta Ivy League a mezinárodní popové hvězdy. Tento zájem médií pravděpodobně jen tak rychle neustane.

V americkém deníku New York Post a speciálním díle Today Show vysílací stanice NBC byl AJ nazván "Korejským Justinem Biebrem" s poznámkou, že se jedná o stoupající K-pop hvězdu. Mezi nejoblíbenějšími skupinami se stále drží například skupiny BigBang a Girl's Generation, které se pravidelně věnují aktivitám v zahraničí.

To, co odlišuje U-KISS od ostatních světově známých K-pop skupin fakt, že jsou podceňováni. Přestože debutovali v roce 2008 pod společností NH MEDIA a na svém účtu mají dech beroucí číslo vydaných alb, včetně těch, které získaly první pozici v několika hudebních žebříčcích, jejich šestnáctý korejský singl nevyvolal tak velký dojem, jako se očekávalo.

Ještě ukázka jejich tvorby

Jelikož se blíží ke svému výročí 2 0000. dne od debutu skupiny, U-KISS je jednou z nejdéle fungujících skupin, která ještě nikdy nevyhrála první místo ani na jednom z korejských televizních hudebních programů. To je podle mně velká škoda, mají pěkné písničky, ale ani to je nezastaví. Pomocí úspěchu na turné v USA a této nové pozornosti médií, U-KISS hodlají pokračovat ve svých hudebních aktivitách v roce 2014 s plánovaným debutem nové podskupiny a s velkým množstvím fanoušků z celého světa, kteří netrpělivě čekají na jejich vrcholový úspěch a já samozřejmě taky.

Návštěvnost (13.1. 2014 - 19.1. 2014)

20. ledna 2014 v 17:25 Nezařaditelné

Lidičkové moji zlatí, děkuju. Jste úžasní. Poprvé když jsem viděla to pondělí, nevěřila jsem svým očím. Je to úžasná návštěvnost na to, že blog funguje tak krátce.
Ještě jednou vám moc děkuju a ráda Vás na svém blogu zase uvidím :)

Pondeli: 12
Utery: 6
Streda: 7
Ctvrtek: 4
Patek: 1
Sobota: 7
Nedele: 6

Celkem: 43

Obrat o 1000° 20. kapitola

18. ledna 2014 v 10:05

Další díl, to máte radost, co? Musím se přiznat, že se mi tvořil velmi pomalu. Pořád jsem to opravovala a přepisovala. Nakonec s toho vyšlo toto, tak doufám, že se vám to bude líbit.
Chtěla bych Vás zároveň o něco poprosit, mohli byste si udělat minutku čas a napsat krátký komentář, jestli se vám to líbí?
Hrozně by mně to potěšilo.

Obrat o 1000° 19. kapitola

16. ledna 2014 v 10:03


Přináším Vám další díl. Neumím časovat jejich jména, tak mně nezabijte. Miluju tuto povídku. Už mám dokonce vymyšlený konec a bude dost překvapivý, tak se těšte. Většina článků je přednastavená, miluju přednastavovaní. Potom mám více času na psaní :)
Teď mám v úmyslu znovu oživit povídku Voldemortova dcera a napsat další, kterou mám už dlouho v hlavě.
No nic nebudu vás zdržovat, přeji pěkné čtení a potěšil by mně i nějaký komentář, jakýkoli.

B1A4 mají nové album

15. ledna 2014 v 17:27 B1A4
Kluci ze B1A4 vydali nové album Who am i a dokonce už zveřejnice videoklip k první písničce Lonely. Od kluků jste možní čekali baladu, ale v této písbičce je uvidíte v jiném světle.

Písnička Lonely je tanečního rázu a rozhodně se je na co koukat. Klukům to velmi sluší a písnička je velmi chytlavá a zábavná. Při jejím poslechu jsem se musela držet abych netancovala :)

Tady máte videoklip, je vážně nádherná :)


Další písničky na albu jsou stejně skvělé jako ta první,ostatně můžete posoudit sami. Album čítá 13 písniček a to:

1)Intro
2)Lonely
3)Love Then feat. Harim
4)Amazing
5)"Baby"
6)Oh My God
7)Too Much
8Pretty
9)Who Am I
10)Drunk With Music
11)Road
12)Seoul

Jedna z dalších písniček, která mně od kluků zaujala je tato. Jmenuje se "Amazing" a má krásnou a dobře zapamatovatelnou melodii.

Písničky jsem poslouchala většinou podle toho jestli mně zaujal název. Myslím, že jsem Vám vybrala ty řekněme zvučnější písničky.
Tyto písničky se staly moje nejoblíbenější a momentálně je poslouchám pořád dokola. Písničky vyjdou v 6 různých verzích. Dokonce má každý člen svoji vlastní verzi albumu z jeho fotkami a pár informací o něm. Písničky na albumu si sami zkonponovali kluci a to konkrétně CNU, Baro a Jinyoung.

Šikovní jsou kluci, jen tak dál. Zároveň vám přeju hodně úspěchů z novým albem :)

Návštěvnost 6.1. 2014 - 12.1. 2014

13. ledna 2014 v 13:22 Nezařaditelné
Já myslím, že je to slušné děti moje. Moc Vám děkuju, že sem chodíte

Pondeli: 10
Utery: 7
Streda: 7
Ctvrtek: 6
Patek: 6
Sobota: 6
Nedele: 6

Celkem: 48

Donghae bude hrát ve filmu

13. ledna 2014 v 12:51 Donghae
Jak už nadpis napovídá, Donghae ze skupiny Super junior bude hrát ve filmu. Měl hrát v hororovém snímku Tunnel, ale tu odmítl.


Místo toho bude hrát ve snímku jménem Rumor. Jde o film ze školního prostředí. Donghae bude hrát prezidenta školní rady a bude se snažit očistit od flám svoji přítelkyni.
Film bude mít 25 minut a reprezentován na festivalech, jako jeden z pěti filmů ke projektu 2014 Growing Talent Movie Producers.
Tak mu držme palečky, ať mu všechno vyjde a přeju hodně štěstí !

Změna k lepšímu 14. kapitola

12. ledna 2014 v 10:00 Změna k lepšímu

Po dlouhé době, Vám jsem dávám další díl. Nějak mně opustila můza(myslím u této konkrétní povídky). A prosím nezabíte mně, jak to budete číst. Jména hrdinů jsou napsána v první pádě, neodvážila jsem je radši časovat. Prosím o schovívavost.
chtěla bych Vás rovnou poprosit o nějaký ten komentář. Zajímá mně jestli to někoho baví, nebo jde od 10 k 5 .
Předem děkuji a přeju pěkné počtení.

Generation of Youth - drama

11. ledna 2014 v 15:16 SS501
Generation of Youth je romantické drama o mladých bojovnících a jejich příběhu lásky a přátelství. Zde si zahrají hvězdy jako Lim Soo Hyang, Jin Se Yeon, Cho Dong Hyuk, Kim Sung Oh, Yoon Hyun Min, Yang Ik Jun a další.

Před vydáním dalšího traileru ukázal herec Hyun Joong, jak se do detailu změnil v making of drama Generation of Youth!Stejně jako jeho postava, Hyun Joong ukazuje, že je odhodlaný bojovat za to, co je správné a co má rád ve městě plném korupce. Herec odložil svoji jemnou image a stal se bojovníkem pro nadcházející drama, které přenese fanoušky do 30. let minulého století.Premiéra Generation of Youth se uskuteční 15. ledna, těšíte se? Já moc :)


Obrat o 1000° 18. kapitola

10. ledna 2014 v 20:48

Další díl je tady! Dala jsem si na něm záležet, tak doufám, že se bude líbit. Momentálně prožívám období zimního klidu. Místo toho, abych hledala práci, píšu povídky. Proto potřebu pořádně nakopat do zadku, abych se vzpamatovala :)
Vyšlo mi, že tomu mám dát čas a přijmout jak to teď je. Tak se snažím a docela to vychází. Zatím mám jen brigádu, ale nějak se začít musí, že.
No nic já se loučím a přeji pěkné počtení

Miluju tuto písničku :)

8. ledna 2014 v 14:53 music
Jak už nadpis napovídá, tuto písničku miluju. Poslouchám ji snad každý den, několikrát za sebou. Vždy mně dokáže, vyhnad do očí slzy, ale zároveň i úsměv. Je to tak trochu ironie. Na tuto písničku jsem přišla, když jsem neměla moc šťastné období v životě a ta písnička mi pomohla. Doufám, že Vám tato písnička vykouzlí úsměv na tváři, zvlášť v těchto deštivých dní.

TY MĚ POZVEDÁŠ


Když jsem na dně a má duše je tak vyčerpaná
Když se hromadí trable a mé srdce je obtěžkáno starostmi
Pak jsem klidný a počkám tady v tichu
Dokud nepřijdeš a nesedneš si chvilku vedle mě

Ty mě pozvedáš tak, že můžu zdolat hory
Ty mě pozvedáš tak, že můžu chodit po rozbouřených mořích
Jsem silný, když jsem ve Tvém objetí
Ty mě pozvedáš tak… Že jsem víc, než můžu být

Ty mě pozvedáš tak, že můžu zdolat hory
Ty mě pozvedáš tak, že můžu chodit po rozbouřených mořích
Jsem silný, když jsem ve Tvém objetí
Ty mě pozvedáš tak… Že jsem víc, než můžu být

Ty mě pozvedáš tak, že můžu zdolat hory
Ty mě pozvedáš tak, že můžu chodit po rozbouřených mořích
Jsem silný, když jsem ve Tvém objetí
Ty mě pozvedáš tak… Že jsem víc, než můžu být

Ty mě pozvedáš tak, že můžu zdolat hory
Ty mě pozvedáš tak, že můžu chodit po rozbouřených mořích
Jsem silný, když jsem ve Tvém objetí
Ty mě pozvedáš tak… Že jsem víc, než můžu být

Ty mě pozvedáš tak… Že jsem víc, než můžu být


Návštěvnost za 31. 12 2013 - 5.1. 2014

6. ledna 2014 v 18:43 Nezařaditelné
Podle mně je to úspěch. Chci Vám všem poděkovat za to, že jsem chodíte. Vážně děkuju.

Navstevnost za minuly tyden (30.12. 2013 - 5.1. 2014) je:
Pondeli: 4
Utery: 3
Streda: 7
Ctvrtek: 6
Patek: 6
Sobota: 6
Nedele: 4

Celkem: 36

Obrat o 1000° 17. kapitolka

6. ledna 2014 v 18:25
17. kapitolka
Povedlo se mi vymazat všechny kapitolové povídky a nedaří se mi je uložit, tak aby jsem je mohla dát pod odkaz. Doufám, že mi rozumíte. Takže teď tady bude dlouhá lajna hlavně povídek. Za tento výpadek se omlouvám. Hold jsem šikovná :)
Bude to jen krátkodobá záležitost, to Vám slibuju.
Přeji krásný den