Listopad 2013

Voldemortova dcera 5.kapitola

27. listopadu 2013 v 17:55


Tak jsem se rozhodlo vám to jsem dát. Doufám, že si ho užijete a můžete i okomentovat. Strašně by mě to potěšilo.Přeji krásný zbytek dne moje sluníčka.Obrat o 1000° 9. kapitola

27. listopadu 2013 v 17:24
Zdravíš, děti moje. Posílám další dílek povídky, vím trvalo to poměrně dlouho, ale doufám, že to aspoň bude stát za to. Vtomto díle se objeví další člen, ale jméno neprozradím, k tomu se musíte pročíst.
No nic já se zase loučím, možná sem přidám další dílek povídky změna k lepšímu, ale to musíte být hodní :)
Komentík by hooodně potěšil, tak prosím pište.Uta no prince sama 2000°

23. listopadu 2013 v 17:34
Tak jsem surfovala na netu a narazila jsem na článek jedné blogerky, že konečně přeložili anime Uta no prince sama 2. Jsem samozřemně natěšená se na to co nejdřív podívat. Četla jsem obsah a vypadá to velmi dobře. Většinou druhé série strací šťávu a je to už nuda. Tohle ale vypadá dobře, podle toho co jsem četla.

Tohle anime mě zaujalo svým vtipem, příběhem a roztomilostí. Nemůžu si pomoct, ale musím tohle anime zařadit mezi moje nejoblíbenější. Právě si stahuju díly a večer se na to pokusím mrknout, jestli po mně zase nebude někdo nic chtít :)). To se stává docela často, takže to mívám rozkouskované, potom s toho nic nemám. No nic budu doufat a zítra vám povím jak to dopadlo :)
malá upoutávka upoutávku

No nic lidičky já jdu večeřet. tak papa a užijte si to. Zítra jsem zkusím dát díly co jsou přeložené. Mějte se :)

shinee vydávají album

21. listopadu 2013 v 19:07 SHINee
Jak už název napovídá, Shinee vydají nové album. Bude to první japonská verze a bude se jmenovat 3 2 1. Album by mělo vyjít 4. prosince tohoto roku. Bude v pořadí devatý japonský singel od Shinee tohoto roku. Samotné album vyjde ve třech verzích a to 2 limitované a jedna obyčejná.

To není všechno, kluci své hlasy použijí k titulní písni nové doramy Tokio Toy Box.A máme se rozhodně na co těšit. Kluci ukážou svou agresivnější stránku. Písničky mají rychlejší tempo a rockovou melodii.

Rozhodně se máme na co těšit. Na druhou stranu, by se měli šetřit. Je to už osmí comeback tohoto roku a to je podle mě docela dost. Nadruhou stranu se dlouho neobjevili Super junior nebo CN Blue. Poslední dobou mě uchvátila, poslouchám ji pořád, ale to je vedlejší.

Klukům s Shinee přeju hodně štěstí a hodně prodaných desek a trochu zkuste i odpočívat :)

Zamyšlení

21. listopadu 2013 v 19:05 Studnice mé duše
Ahojte lidičky, jak se všichni máte? Já hlídám brášku, který se momentálně dívá na čip a deyl. Tuhle pohádku jsme se ségrou jako malé milovali. Jen mě mrzí, že už nedávají tu starší verzy. No nic, budu to muset najít na youtube, doufám, že to tam bude. I Toma Jerryho jsem ted´ někde viděla. Ty dva mě dokáží vždy rozesmát. Ach jo, někdy bych si přála být zase ta malá holčička co se dívá na pohádky a "zlobí rodiče"
No nic lidičky já se loučím, nějak mě to začalo blbnout. Chtěla jsem přidat článek, ale není tam. Přitom mě to hlásí, že byl článek uložet. To je záhada. Doufám, že se to jen nějak spomalilo a objeví se tam.
Pa pa

Obrat o 1000° 8. kapitola

19. listopadu 2013 v 17:41

Zdravím děti moje. Letí k vám další dílek, doufám, že se bude líbit. Mohl by se tu objevit i nějaký ten komentář, co říkáte. Jsem totiž strašně zvědavá co na ni říkáte a jestli to vůbec někdo čte. Kdyby ne tak to jsem stejně budu přidávat, at´se vám to líbí, nebo ne. Takže nemáte na vybranou :). No nic já se loučím a přeji pěkné čtení


změna k lepšímu 12. kapitola

15. listopadu 2013 v 11:53
Zdravím lidičky, posílám k vám další dílek. Je trošku kratší, ale líbí se mi. Tentokrát se do příběhu více zaplete Matt a nějakou dobu tam bude úřadovat a začne se tam znova objevovat Light. Víc vám ale neprozradím, musíte si počkat. Já jsem ale zlá co? :))). Tahle povídka se mi píše čím dál líp, tak se těšte.
Zjistila jsem, že mám tiché čtenáře, tak jim chci poděkovat, že moji povídku čtete. Jsem ráda, že aspoň někdo. A chtěla bych je poprosit o aspon jedno malé písmenko do komentkú, prosím, prosím smutně koukám.
No nic já se loučím, jdu psát další dílek a možná začnu i další dílek povídky Obrat o 1000°.
Ahoooooooooj

Hangeng bude hrát ve filmu

14. listopadu 2013 v 11:21 hangeng

Hangeng, bývalý člen skupiny Super junior bude točit film. Bude hrát hlavní roli v romantické komedii China´s Dance King. Hangeng vstane tváří v tvář mnoha svým bývalým přítelkyním a určitě to nebude procházka růžovým sadem. Otázkou je jestli vydrží jeho současný vztah. Co myslíte?
S ním si ve filmu zahrají také Yao Xing Tong, Wang Li Kun nebo Zheng Kai. Pro China´s Dance King byla 11. listopadu uspořádána tisková konference, kde se kromě herců, sešli také generální ředitel HY Brothers a režisér filmu Tian Yusheng.
Na konferenci byl odhalen i plakát k filmu. Čísla u jednotlivých herců, udává počet bývalých přítelkyň a přítelů. Hangengova postava Meng Yun jich měla hned dvacet :)
Qian Ren Gong Lue movie 3

Nemyslíte, že jim to tam všem sluší? Čísla dávají i dohromady datum kdy film vyjde. Pro větší přehlednost film vyjde příští rok na Valentýna a to 14. 2. 2014. Podle mě jim datum vyšla skvěle.
Držme Hangengovi palce ať se všem film líbí a ať mají velkou návštěvnost.

obrat o 1000° 7.kapitola

12. listopadu 2013 v 14:17
Další dílek, tak si pěkně počtěte. Nemůžu si pomoct, ale ujíždím na klucích v obleku. Jsou pěkně upravení. Je to úplně jiné, než když se díváte na kluky v otrhaných ryflách nebo v plandavém tričku. Jsou prostě sladcí. Teď nevím proč to jsem píšu..... no nic přeju pěkné počtení.

obrat o 1000° 6.kapitola

12. listopadu 2013 v 10:36

Tak se znovu hlásím, vím trvalo to dluho co jsem tady nebyla a nepřidala žádnej článek, ale mám v plánu vám to vynahradit. Tak trochu za to může i internet, který se rozhodl stávkovat a do toho jsem stěhovala pokojík a byl tady celkově chaos. Vím, není to nejlepší výmluva, ale bylo to tak :)
Ted jsem zpět v plné síle, tak se můžete těšit. Začala jsem dávat dohromady informace o skupině Topp Dog´s jak jsem vám slíbila. Zatím toho na netu moc není, teda spíš nic. Kluci jsou holt trochu záhadní a jejich společnost taky. No nic já se loučím.
Moment ještě jedna věc, tento díl bych chtěla věnovat svojí sestřičce, která má dnes 21 narozeniny. Tak všechno nej a at vám to s Honzou ještě stráááááááááášně dlouho vydrží :)

změna k lepšímu 11. kapitola

7. listopadu 2013 v 18:12
Ahojte všichni, další kapitolka mé jedné z nejoblíbenějších povídek co jsem kdy napsala. Moc komentářů sice nedáváte, ale doufám, že to aspon někdo čte. Mám už napsané dalších asi 5. dílů, tak se můžete těšit. Nečetla jsem to po sobě, tak doufám, že tam moc chyb nebude a že se to bude dát číst.
A ještě jedna věc. Chtěla jsem se omluvit, že to tady stálo, ale začal mi stávkovat internet a potom jsem se sem ještě několik dní nedostala. Tak doufám, že pro vás bude aspon malá útěcha další díl této povídky.
Mám vás ráda, a mějte se krásně

Návštěvnost

5. listopadu 2013 v 9:52

Myslela jsem, že to bude horší, mile jste mě překvapili :)

Navstevnost za minuly tyden (28.10. 2013 - 3.11. 2013) je:
Pondeli: 2
Utery: 8
Streda: 3
Ctvrtek: 5
Patek: 6
Sobota: 5
Nedele: 3


blbinky

2. listopadu 2013 v 19:12 Nezařaditelné


Moucha cee cee, aneb bráška dělá blbosti. Dokonce měl záchvat smíchu i tatka a to je co říct :)