seznámení

30. srpna 2013 v 21:00 |  Oneshot
jednorázovka
moje první jednorázovka, tak nečekejte nějaký zázrak :)
Napadla mě při shlédnutí simpsonovi ve filmu.
Tahle povídka je o tom jak se asi seznámili a jak asi probíhal jejich rozhovor. Je to vymyšlené a není na tom písmeno pravdy. Tak mě nezabijte :) Je sice krátká, ale snad to nevadí. Ale ted už dost keců a hurá do čtení.
PS:Potěšil by mě aj nějaký ten komentík .)

fandom: super junior
pár: super junior

Bylo právě něco po třetí hodině a právě začínající hudební skupina super junior se připravuje na svůj první rozhovor. Jsou samozřejmě nervozní a plní očekávání. Nejsou vůbec zvyklý na takovou popularitu a pozornost.
Dostávají spoustu otázek, hlavně na tělo. Heechul, jeden se členů, dost sebevědomí na to aby se zalekl jakékoli otázky, trpělivě odpovídá. Ostatní se moc nevyjadřují. Přece jenom je to pro ně nepříjemné a pořádně neví jak odpovědět. Nechcou říct něco špatně a udělat si trapas hned v prvním rozhovoru.
Po několika otázkách se dostavil konec. Kluci si sedli do aut a odjeli zpátky do domu a usdli v obýváku na sedačku. Myslím, že jsme to zvládli skvěle, promluvil Leeteuk do ticha, které panovalo v pokoji.
Snažil se je povzbudit leadr a očividně se mu to povedlo. Všem se totiž najednou objevil úsměv na tváři a začali se mezi sebou bavit. Leeteuk si oddychl a odešel do kuchyně uvařit si čaj. Ostatní se rozešli bud do pokojů, nebo se namačkali do obýváku na sedačku a pustili si film. Leeteuk se spokojeně usmál a sedl si v kuchyni. Později se k němu přidali Yesung a Siwon a povídali si. Vzájemně se poznávali. Podle toho co Leeteuk pozoroval skamarádili se celkem rychle. Pár dní před tím si někteří nepamatovali jména ostatních členů a ted se spolu baví jak staří známí.
Jsou neskuteční. Vypadá to na pořádnou životní jízdu.
Ted jsou známí skoro po celém světě. Mají spoustu krásných písní a fanoušků. Jak mezi holkama tak klukama.
Hodně štěstí jak v soukromém životě, tak v profesním.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama